Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 09.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Абе, знам, че сте /сме/ много, ама ония копелетанови [re: hendy]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 00:05



...от счетоводството искат точни числа за годишното счетоводно ПРИКЛЮЧВАНЕ.



Тема Ама...нови [re: killin]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано28.12.04 12:46



аз съм го чела. Даже няколко пъти. Просто едва сега си го подарих И не мога да не отбележа, че обожавам предговора!!!

Виж, Сьомгата още не ми е попадала. Много хлъзгава се оказа. Обаче как странно ме гледат по книжарниците, когато питам за книга със заглавие Сьомгата на съмнението...

Try to set the night on fire!


Тема Re: Ама...нови [re: the_alchemist]  
Автор killin (me)
Публикувано28.12.04 13:01



аз исках да я подаря на едни познати за Коледа и се разтърсих по книжарници и пазари.... обаче нъц... по интернет книжарниците - също... накрая в една такава гледам пише че има - поръчвам и я и чакам със задоволство... обаче 2-3 дни минаха и нищо... обаждам се да питам... и кво се оказа, ами била изчерпана, ама вие не получихте ли мейл, че няма да можем да ви я доставим.... и аз пак с пръст в устата питах на щанда на Бард в НДК на базара и ме зарадваха, че към април може и да я преиздадат, ако някъде в по-малките градове се намери залежала в някоя книжарница ще е късмет - аз моята я купих в Шумен в началото на тази година - съвсем случайно, докато търсех пълното издание на Пътеводителя и пак беше последна бройка, а по-късно установих колко ценна книга е

айде дерзайте всички и весело посрещане на Новата 2005 година

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Окинови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано28.12.04 19:45




Шъ му кажа да се обади сам. Ако иска . И не го е страх



Тема Няма нищо страшно...нови [re: little_rabbit]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 17:55



...така или иначе скоро цялата дандания ще свърши.



Тема Re: Няма нищо страшно...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Aзиpaфeл (тра-ла-ла)
Публикувано29.12.04 20:32



Джелтц, вчера гледах Армагедон и вече съм убеден че синьо зелената барака няма бутане, така да се каже от НАСА все ще намерят някой идот с бормашина , който да спаси маймуноподабните твари наречени земляни. Включвай ме и мен към статистиката , че годината свършва и трябва да преброим хавлиите.

Teletubbies RULEZZZZ.....


Тема Абе, ти, заеби.../цитат от Шекспир/нови [re: Aзиpaфeл]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 09:36



Като видиш жълтите съсиреци отгоре....ще разбереш, че шансовете на бараката са като връзката м/у рапанът и Свръхновата /да обяснявам или сам се сещаш каква е тя?/



Тема Само за протоколът:нови [re: Aзиpaфeл]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 09:52



Преброен, още една хавлия за пране.



Тема Re: Няма нищо страшно...нови [re: Aзиpaфeл]  
Автор killin (me)
Публикувано30.12.04 10:05



само да не пратят Лео ди Каприо ........ щото ни е спукана работата просто

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: Ама...нови [re: killin]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано30.12.04 10:38



Аз успях да се сдсобия със Сьомгата още като излез. Но в момента усилено издирвам Starship Titanic от издателство ПАН. така че ако някой я мерне - да каже на Бабел-рибката в ухото ми.
... а да, предполага се, че и аз съм фен.... щото фанатик в наши дни звучи кофти

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.