Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 26.04.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Тема Jalkoнови  
Авторdark (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 19:38



Dosta se radvam 4e ne sam samo az koito e lud po tazi kniga oba4e sam malko razo4arovan za6toto mi se struva 4e vav tozi klub horata ne q vzimat mnogo na seriozno.I vse pak ako gre6a i nqkoi naistina razbira kolko stoinostna e tazi kniga i tq da mu vliqe taka kakto na men moje da mi pi6e.E-maila mi e call_to_god@abv.bg.


Zabele6ka: I takiva tapaci koito pi6at 4e sa razbrali otgovora na vaprosa i pi6at gluposti ot roda na tova na kolko godini e baba im ili ne6to ot sorta molq ne mi pi6ete a nai dobre hodete i se zastrelqite nqkade,i napravete usluga na horata okolo vas.



Тема Re: Jalkoнови [re: dark]  
Автор guestO1Feb (KISS)
Публикувано19.03.04 23:34



take it easy, отговор естествено няма - тъпаците, които си наблюдавал ;) произхождат по пряка линия от Вогоните ;) ... и като рояк плъргедни пчели се опитват да кацнат и насерат навсякъде ;))

_____________
Аз съм аз ;)
Full Range Single Driver Loudspeakers


Тема Re: Jalkoнови [re: dark]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 01:56



Calling god is like talking to my self, dude....I am crazy but not that much....

O4evidno ti si edinstvenija razbral knigata....6tom ja vzima6 tolkova na seriozno...Tova razbira se avtomati4no ozna4ava, 4e ni6to ne si razbral i samo si prikazva6...Njakoi ne6ta ne mogat i ne trjabva da se vzimat na seriozno.. Tova bi bilo obida za avtora.....
Taka 4e spoko, razpusni malko, nie otgovorat go znaem, vaprosa, vaprosa daj.....



Тема Re: Jalkoнови [re: dark]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано23.03.04 12:36



Не мога да се трая вече, токова съм тъп.

Отивам веднага да се гръмна (по възможно най-хуманния начин :)

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: Jalkoнови [re: MaPBuH]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано23.03.04 14:54



Изключи се от захранването...извади си батерията...Clear-ни си CMOS-а ... и си като новороден

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Resetнови [re: ArthurDent]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 17:49



se pravi s hubavo piene i dobri prijateli naokolo.... Raboti bezotkazno...Sega se seti za razlikite mejdu 'studen'i 'topal'reset....



Тема Re: Resetнови [re: @@]  
Автор the_alchemist (happy)
Публикувано23.03.04 18:25



А какви са разликите, че ми е любопитно?

БЕЗ ПАНИКА


Тема Re: Resetнови [re: the_alchemist]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 22:04



Ami pri studen RESET ti pada 6altera... Ni6to ne pomni6...Njakoj ot IT ( ne ot ET, please!) da me korigira, ako gre6a.....



Тема Re: Jalko [re: dark]  
Автор firefox (whoops)
Публикувано30.03.04 13:18



Enlighten me, O Illustrious One!
Аз си мисля, че разбирам стойността на тази книга, но не се осмелявам да коментирам, тръпнейки в очакване на божественото ти телефонно откровение.
Щом въпросът те вълнува, слез сред нас смъртните и коментирай. Форумите са за това, не за да си разносваш мейла :)

If I agreed with you we'd both be wrong.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.