Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 23.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re:За Летенето...в Б-Янови [re: the_alchemist]  
АвторЛeтя (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 13:25



Да
има такива, без майтап и Фантазия !

И не само на сън !

За тази цел си има курсове и програми, подготвящи тялото и ума за летенето.

Дори в България знам , че е имало такива, но явно пишештите братя не са информирани по въпроса.
А и не съм сигурен, че всички биха отделили от своето скъпоценно време и пари за тази цел. (По точно за собственното си себепознание и развитие.)

Това е истината братя.

Първото условие е да допуснеш в ума си, че това може и да е възможно.
Второто , да потърсиш информация за него.
И трето да уцелиш подходящия момент в краткия си живот, в които ще ти се отдаде тази възможност да се възползваш от нея!

С две думи ако ти е писано ще стане.



Тема Re: Летенето...нови [re: the_alchemist]  
Автор Spirit_ (ПОЧТИ БЕЗОБИДНА)
Публикувано14.05.04 21:21



Az sum probvala.Meropriqtieto produlji okolo secunda,zaradi gravitaciqta .

"Вие сигурно си мислите,че до аптеката пътят е много дълъг,ама в сравнение с Вселената..."


Тема Re: Летенето...нови [re: Spirit_]  
Авторcим (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 20:51



Спомням си ясно деня, в който аз и братов4едката Ваня ре6ихме да пробваме да излетим от втория етаж. Добре 4е братов4едката е по-смела. Договорихме се аз да ско4а след нея... Не посмях, след като видях как пара6ута( т.е. 4адъра) се обърна.



Тема Аз съм летял много пътинови [re: the_alchemist]  
Автор progressor (ex-guest01feb)
Публикувано30.07.04 01:53



насън - сигурен начин да избягаш от гадовете, които те гонят.
Само не помня как съм го научил/усвоил ...Моментът, когато вече си се издигнал високо в небето и гледаш как преследвачите извиват глави нагоре неспособни да те последват. Тичал си до последния възможен миг, опитвайки се да се изплъзнеш, но вече почти усещаш острите рога в гърба си и нещо става, ти се издигаш - сантиметри преди ужасяващите създания на твоя мозък да се вкопчат в крехката ти детска плът .. Сега по-рядко сънувам такива сънища, но усещането е неописуемо. Един елегантен начин за завършване на лош сън, нали? По-добър отколкото просто да се събудиш в тъмната стая оглеждайки се в сенките, напомнящи току-що сънувания кошмар.

Между другото, някой да знае нещо за бетон базиран на мраморно брашно / и цимент, разбира се ;) / - пропроции, количества ? Thanks a lot ;)

_____________
Аз съм аз ;)
Full Range Single Driver Loudspeakers


Тема Re: Летенето...нови [re: the_alchemist]  
Автор turambar (Мормегил)
Публикувано07.08.04 12:05



Всъщност, човек може да лети!
На сън често летя, дори си има начин. Ама като го забравям всеки път, след като се събудя?
ако някой си спомня, нека да каже - това е незаменимо :)

"...But there were some who resisted!"


Тема Re: Летенето...нови [re: turambar]  
Автор dragonfly (летящoполъчитe)
Публикувано07.08.04 17:40



В отговор на:

Всъщност, човек може да лети!
На сън често летя, дори си има начин. Ама като го забравям всеки път, след като се събудя?
ако някой си спомня, нека да каже - това е незаменимо :)




Рецептата-спомняш си, че имаш крила, чистиш ги от калта и намираш поле, удобно за кацане.

Слънцето е планета, на която всички са запалили по една свещ искрено, от сърце.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.