Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 28.09.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема как се ходи на лов за кучкинови  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано11.03.04 21:28



...

Паркирах Синята птица в локалното платно и тръгнахме с Fuzzy към автогарата. Навън студ, миризлива мъгла, от която ти залепват ноздрите, всичко прелива в изобилието на бозаво-сивите цветове ... И все пак, най-вече студ. А на ъгъла на автогарата, самотна фигура стои като червей с кости от кисело мляко и гледа. Гледам я и аз, за да разбера, защо така ме гледа и гледам - я, Онуфрийчо. Гледа Онуфрийчо, как неговата ненавистна омраза, Злият Дълъг, се приближава! О, какъв ужас изживява Онуфрито в този миг на неприятност ... А освен това младежът е на автогарата от час и половина, защото Анелия му е казала, че пристига в 14:00. Но автобусът аварирал и ето ги - бавят се.

Онуфрито мрази Злия Дълъг. Онуфрито мрази студа. Но какъв ли зъл дявол ги е събрал и двете омрази именно сега и именно тук, при него!?

На мен също не ми стана много мило при вида Онуфриев. Но пък аз си имах моралното превъзходство - както в локалновремево отношение (водех със себе си компания, чиито симпатии бяха на моя страна), така и в по-широкообхватен аспект (чуках се с Анелия, за разлика от Онуфри, който можеше само да я лиже поради полово-дименсионална несъвместимост).

Не щеш ли, за да му е по-гадно на момчето, автобусът дойде само 5 минути след мен. И влачи се Онуфри като сопол, одарен с живот, през автогарата, и доближава автобуса, а Анелия или не ме е видяла, или се прави. Слиза тя от автобуса и се хвърля на врата на Онуфрийчо, и го целува по бузката. Трогнат от сцената, аз се приближавам, придружен от Fuzzy и казвам:

- Мойто момиче, а за мен една целувка няма ли?

Онуфрито гледа като насран, а Анелия хвърля мълнии с очи, изпепелява ме целия, не момиче, а истинска змия се възправя пред мен в този момент - цялото й същество излъчва бяс и ненавист.

Така разбрах, че целувка няма да получа. В крайна сметка Онуфрито взе багажа на Анелия, Fuzzy също малко помогна, а аз, изкаран извън равновесното си положение, не особено адекватно тръгнах към колата си и заявих, че така и така съм тук, защо да не се качат да ги откарам.

Анелия се съгласи. Натоварихме раниците и саковете и Анелия и Fuzzy седнаха на задната седалка. Онуфри, къде и той тръгна да се качва - не знам, но изведнъж скочи, излезе от колата и пое нанякъде. Анелия се показа през вратата и вика:

- Онуфри, ела тук!

Онуфри спира, но не идва.

- Ела веднага тук! Качвай се в колата!

Аз пък боледувам мозъчно - мозъкът ме боли и вдига температура от ужас. Но нищо, това е само началото.

- Качвай се! - заповядва Принцеса Най-Ми Е Добре С Няколко Мъже.

Онуфрито отново тръгва да сяда до мен в колата, но аз го поглеждам и той излиза навън. Не може да понесе да се намира в такава близост до тъпкача на приятелката му. Разбирам го. Не разбирам само, защо още не й е набил три шута в главата. На приятелката.

- Няма да седна отпред! - взема твърда и мъжествена позиция той, а в гърлото и гласа му напират сълзи.

В крайна сметка Fuzzy и Анелия се сместиха отзад достатъчно, за да поберат и един червей в повече. Седнал той там и хълца. Аз подкарах Синята птица, но погледът ми като от магнит привлечен, все към огледалото бяга - Онуфри наистина реве! Вода се лее от очите му, та е лъснал бледи страни, адамовата му ябълка спазматично играе нагоре-надолу, физиономията му сгърчена - мъж, та дрънка.

Така четиримата по семейно поехме заледения път към Младост. На мен тази сцена също ми се отрази на адреналина, който се изля с тонове в кръвта ми. На едно от кръстовищата на косъм се разминах с ПТП (ПътноТранспортно Произшествие), което щеше да стане по моя вина. Но съдбата закриля лудите и влюбените, а Синята птица беше пълна с много и от двете. Благодарение на това пристигнахме живи и здрави...





Тема Re: как се ходи на лов за кучкинови [re: Rogger Dojh]  
Автор guestO1Feb (KISS)
Публикувано17.03.04 13:49



яко ... харесва ми ;)

Аз съм аз ;)


Тема Re: как се ходи на лов за кучкинови [re: Rogger Dojh]  
Автор guestO1Feb (KISS)
Публикувано17.03.04 13:53



сега чета и останалото ;))

_____________
Аз съм аз ;)


Тема Re: как се ходи на лов за кучкинови [re: guestO1Feb]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано17.03.04 17:02



:))))))))))))))



Тема Re: как се ходи на лов за кучкинови [re: Rogger Dojh]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 19:47



odobriavam i to mn.
iako e, samo taka
ama prodaljenieto kade e 4e go 4eta na 4asti?:)



Тема Re: как се ходи на лов за кучки [re: krasidd]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано17.03.04 21:27



сичко си е там?
т.е. 4 части са, и така



Тема Re: как се ходи на лов за кучкинови [re: Rogger Dojh]  
Автор guestO1Feb (KISS)
Публикувано17.03.04 22:05



Ей, Доч .. ами такова, нали знаеш, разграден двор сме .. Нещо против да принтирам Творбата за собствена консумация /а и на още 'няколко' човека ;)/ ?? ... А ти вероятно си търсил /или търсиш/ Издател? Е, когато излезе на Бял /сив ;)/ свят, а Тя си заслужава определено, обещавам да съм от първите Купувачи /стига да науча навреме - преди тиража да се разграби като Топъл хляб ;)/

"... вида Онуфриев .." яко, яко ;)

_____________
Аз съм аз ;)


Тема Re: как се ходи на лов за кучкинови [re: guestO1Feb]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано17.03.04 23:48



:)))))))))
човече, какво против д имам, нали затва съм го пуснал в Интернет :))) барем и аз свърша нещо позлезно ;))



Тема Re: как се ходи на лов за кучки [re: Rogger Dojh]  
Автор guestO1Feb (KISS)
Публикувано18.03.04 01:16



Благодарско и евалла ;) .. ще те информирам за отзивите на другите после .. аз засега съм чел само част 1 и 2, но мнението ми си остава същото /положително;)/ както и когато четох тоя откъс тука ;)

_____________
Аз съм аз ;)


Тема Re: как се ходи на лов за кучки [re: guestO1Feb]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано18.03.04 09:29



cool!
ше чекам начи :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.