Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 09.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Питам се...  
Автор Trillian ()
Публикувано23.01.04 22:50



Някой това чете ли го:

Информация за клуба
Животът, вселената и всичко останало
Във вселената има n-брой ненормални същества. Дъглас Адамс им даде Смисъла, Отговора, Посланието на Създателите, Трилиън, Марвин, Артър Дент... Той даде на света нов мироглед - на стопаджията, с едната кърпа на раменете и едната глава преметната през рамо... Добре дошли в неговия фенклуб. По една джанксова ракия за всички и... БЕЗ ПАНИКА!
Клубът е създаден на 06.06.03 12:27
Модератор: fukla
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 1140
Последно: 23.01.04 17:08
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.

Мненията, които не са за този клуб се трият.

И още нещо:
Много искам да знам това последното кога ще почне да се случва.

Shine On


Тема Re: Питам се...нови [re: Trillian]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 23:01



Taka kakto e zapisano, mi se vijda to4no tema za gorilite v Ruanda...kitovete v Arktika... I samotnite vazrastni injektopljaktori v Papua i Nova Guinea...Ina4e ima6 pravo.. Oba4e klub4eto se poskapa naposledak...



Тема Re: Питам се...нови [re: @@]  
Автор Trillian ()
Публикувано24.01.04 00:40



Издразни ме това безумие за М комплект ли, какво беше там... чистата София :) Нищо против горилите в Руанда и душевните терзания на съществата дето живеят в дебелото черво на плъха Иначе вярно че се поскапа

Shine On


Тема Споко!нови [re: Trillian]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано24.01.04 13:09



Може би просто спи зимен сън и напролет ще се събуди


You don't burn out from going too fast.
You burn out from going too slow and getting bored.

Редактирано от Thunder lnc. на 24.01.04 13:12.



Тема Re: Питам се...нови [re: Trillian]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 15:20



da be , club4eto e verno dobra ideia , no i aza sam na mnenieto 4e naposledak se skapa-mai ne e ot zimnia sam???za6to taka?



Тема решението...нови [re: Trillian]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 15:30



...е изключително просто - преименува се клуба на "Д. Адамс" и готово.
това разбира се няма да откаже МУЛЕто , но поне елементите, дето се оплакват от парите, лицемерието и прочие булшити, може да се усетят, че са пообъркали клуба

а предполагам че и някоя тема по темата на клуба (хаха, сори за повторението) може да даде тласък в правилната посока. айде сега, понеже ти се оплака, предложи такава.



Тема Re: решението...нови [re: Mist]  
АвторCлънчeвo зaйчe (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 15:32



май наистина трябва да се прекръсти
напоследък всеки път като влезна тук новите теми ме водят до стрес, че съм единствената чела "Пътеводителя на галактическия стопаджия"
Каква да е новата темичка обаче? Нещо интересно! Нещо щуро! Нещо извънземно и изпълнено с приключения! Давайте!



Тема Re: Питам се...нови [re: Trillian]  
Автор Jill (на война)
Публикувано26.01.04 10:31



Всъщност клубчо се казва "Животът, вселената и всичко останало" .. значи дори МУЛЕ-то може да си пише каквото си иска :) Кофти, но факт ...

Happiness is that state of consciousness which proceeds from the achievement of one's values


Тема Re: Питам се...нови [re: Jill]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 11:47



are stiga filosofii,:))
ia kajete kakvo mislite za siongata-triabva6e li da ia izdavat??



Тема Re: Питам се...нови [re: krasidd]  
Автор Trillian ()
Публикувано26.01.04 14:43



are stiga filosofii,:)) -
Как ми хареса това :)))))))))))) Точно същото си казах и аз преди известно време и се разкарах от Университета :)

Иначе за сьомгата - аз съм на мнение, че има хора на които и списъците за пазаруване трябва да се издават

Shine On



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.