Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 11.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Миии...нови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
Автор Alresha (звездичка)
Публикувано05.09.03 21:34



незнам!!Сигурно пак някоя глупост!!

...една звездичка ти намига


Тема Знае ли човек?нови [re: Alresha]  
АвторCлънчeвo зaйчe (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 17:31



може пък по изключение да се окаже нещо умопомрачително умничко
Все ми се струва, че въпросът всъщност е: Колко неща трябва да направи човек, преди да умре?
Мисля че даже Адамс си имаше някъде публикувано едно такова списъче с нещица, които да речем няма да изгубим, ако направим.



Тема No Commentнови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
Автор Alresha (звездичка)
Публикувано06.09.03 21:24



.............................

...една звездичка ти намига


Тема Re: Какъв е въпросът?нови [re: Thunder lnc.]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано10.09.03 09:11



А не може ли да има толеранс от 0 на степен нула, което (според моите дълбоко емпирични изследвания) дава единица. Така 6*7 може да се окаже еквивалентно на 5*7; 7*7; 6*6; 6*8; 5*6; 5*8; 8*7 ( още няколко, които (предполагаме, че) се повтарят).
Така отговорите изведнъж се оакзават (подредени възходящо) 30, 35, 36, 40, 48, 49, 56.
Все пак, съществуват и такива броични системи, акто например петдесетиседмична, според която всички тези числа всъщност са цифри (само че, за да ги напиша със съответните знаци може да не ми стигне азбуката, пък не ми се занимава с лингвистични проблеми, затова ще продължа да ги изписвам с еквивалента им в десетичната такава), които също така имат толеранс, така че отговорите са:
29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 48, 49, 50, 55, 56 и 57. Е, не е чак "невероятност, ама става...



Тема Re: Какъв е въпросът?нови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
Автор Jill (на война)
Публикувано10.09.03 19:10



Въпросът е...
Защо, по-дяволите не съм видяла до сега, че го има този клуб...

This ain't no technological breakdown...
This is the road to hell...


Тема Re: Какъв е въпросът?нови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
Автормoдepaтop (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 22:07



dnes , 10.09.2003 ano, sym na 41, na kolko godini ste sym, nasystata data sledvastata ano?



Тема Re: Какъв е въпросът?нови [re: Jill]  
Автор lkew (hand)
Публикувано10.09.03 22:59



вобър въпрос :)
Особено като се вземе предвид, че аз май на всички пратих линкове към новороденото клубче :)

....пръст от моята длан...


Тема Re: Какъв е въпросът?нови [re: Dedo Uluk]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано12.09.03 20:48



Ако нула на степен нула е единица... всичко е възможно. В такъв случай не само ти ще си прав, ами всеки за всичко. Пълна неопределеност и победила случайност. Като си помисля, всъщност това звучи страхотно... анархията направо препуска с мощни крясъци във вените ми:)



Тема Yoou guys! You guys! You're not gonna believe it!нови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
Автор Queen Alice (promoted)
Публикувано13.09.03 00:29



Открих! Открих нещо, което има всички изгледи да се окаже правилният ключ към ВЪПРОСА!
.
.
Ок, готови ли сте?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
"Помогни ми да запомня,че когато имам наистина лош ден и изглежда, че хората се опитват да ме вбесят, ще ми трябват 42 мускула да се намръщя и само 4, за да протегна средния си пръст..."
.
.
.
Now the world's going to end :D


---
Огледални чеда, тук край мен се сберете...

Редактирано от Queen Alice на 13.09.03 00:39.



Тема Re: 8) [re: Queen Alice]  
Автор lkew (hand)
Публикувано13.09.03 12:15



Gimme the five back! :D


и значи (секунда трескав размисъл) въпроса е ... "Колко мускула му трябват на човек?"

или

"колко мускула трябва да употребиш през живота си?"

talk to the hand



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.