Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 02.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема o.O  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано27.09.10 01:10



Да ме прощават админите ама ...



- Фенил-2-нитропропен, килото 35 000 рубли, които се равняват на 1654.52 лв по курса на БНБ

- Оцетен анхидрид , литъра 7000 рубли, които се равняват на 330.90лв

- Най-важното - БЕНЗИЛ МЕТИЛ КЕТОН, 100мл (!!!) - 5000 рубли = 236.36лв

То надценка и чудо

Редактирано от ALh1M1ka на 27.09.10 01:13.



Тема Re: o.Oнови [re: ALh1M1ka]  
Автор psychedelica (Bodhisattva)
Публикувано27.09.10 10:58



тия неща са с легален статус в Русия,половин Европа мрънка колко много са руските p2p пирати,въпроса е как ти да си вкараш тука и парите да ти кажа хич не са много,просто играта там е да вземеш 20 кила и да ти направят як discount



Тема Re: o.Oнови [re: psychedelica]  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано27.09.10 13:48



И то не само Русия е обект на контрабанда. В Египет май ефедрина не е контролиран, а пък за пикото в бг може да се предположи, че освен от лекарства главната суровина е точно контрабандно внесен ефедрин. Само от лекарства няма как да се задоволи потреблението. Пък и сигурно не малко от амфета примерно се прави от контрабандно внесен БЕНЗИЛ МЕТИЛ КЕТОН, даже на един приятел на приятеля на мой познат са му разказвали схеми точно за контрабандата на такива интересни стоки, много били изобретателни контрабандистите.


Освен това според някого, който не съм аз, е по-добре да се измислят схеми, който да заобикалят контрола и да се правят прекурсорите в бг, така и да се усети схемата за контрабанда нищо няма да пострада. Той твърди, че в интернет има много журнали, писани от научните следи, който се считат за достоверни, както и много справочници по органична химия от които може да се видят някои правила на реакциите - Марковников,обратното - Зайцев и т.н. Според същия този източник, който пак повтарям НЕ съм аз(!) , има редица реакции, които управляващите не са ги съобразили и техния пропуск прави възможно заобикалянето на закона и придобиване на прекурсори 1ва категория. За да не му омаловажим труда,дето е правил research, както и за да не "отворим очите" на хората, отговорни за контрола на прекурсорите, реакциите няма да бъдат назовани, нито ще се намекне от какво се тръгва.

. Само да добавя, че нещо имам частична амнезия - не помня кой, какво ми е споменавал и не мога да посоча конкретни хора и места , а и освен тфа не съм добър по музика и не мога да пея хубаво. :D :D :D



Тема Re: o.Oнови [re: ALh1M1ka]  
Автор psychedelica (Bodhisattva)
Публикувано27.09.10 14:01



че,защо мислиш,че тия схеми ги няма ? има над 10 начина да синтезираш р2р,от най-елементарният с любителска техника до най-сложният с професионална,всичко зависи до това на теб как,ще ти е по-лесно,ако имаш силни "връзки" тогава немаш проблем да взимаш контра,ако нямаш разчиташ на знанията си по химия и си правиш една затворена верига

Редактирано от psychedelica на 27.09.10 14:02.



Тема Re: o.Oнови [re: psychedelica]  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано27.09.10 15:09



Има даже повече от 10 начина, но има и друго - връзки, правителства, лидери са временна работа, ама реакциите са си същите

. Пък и дето има 1 лаф - на вълка що врата му е дебел ... щото важната работа си я върши сам и не разчита за нея на други



Тема Re: o.Oнови [re: ALh1M1ka]  
Автор pi4aga87 (непознат )
Публикувано27.09.10 22:42



Аз не разбирам много , но за БМК-то от руския саит пише 4е е под контрол " под заказ". пък и доколкото сам чувал синтеза на бмк-то е доста сложен и продалжителен , поне в по-непрофесионални условия (към 20 часа) . ина4е амфетите са лесни стига да го има6 прословутото бмк



Тема Re: o.Oнови [re: pi4aga87]  
Автор psychedelica (Bodhisattva)
Публикувано28.09.10 00:34



зависи колко си разбираш от работата,може да ги направиш 2 часа може и 20,чист и силен амфетамин е трудна задача за clandestine готвачите,ти казваш,че е лесно...то е лесно да направиш силно невротоксичен амфетамин

Редактирано от psychedelica на 28.09.10 00:35.



Тема Re: o.Oнови [re: pi4aga87]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано28.09.10 03:10



бмк, а.к.а. (предпочитам) p2p - phenyl2propanone, все тая.
при наличие на фенилацетна киселина и оцетен анхидрид its a breeze. :)
нищо сложно.



Тема Re: o.Oнови [re: diamorph]  
Автор psychedelica (Bodhisattva)
Публикувано28.09.10 11:14



да ама в неговия случай броя и шанса да стигне до дибензил кетон хаха



Тема Re: o.Oнови [re: pi4aga87]  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано28.09.10 13:16



Лесно то лесно .. имаш бензил метил кетона и тръгваш с редуктивна аминация с живачен (II) хлорид, който е бая токсичен с летална доза 50 - 1мг/кг, объркаш нещо, остане живака , дори и 50-60мг да останат и после гът

- летално натравяне с живак
Литий алуминиев хидрид или натриев борохидрид са скъпи редуктори.
Другото - Лейкарт - получава се нисък добив, с много "боклуци"
другото кфо беше там - имаше с никел, паладий, платина - пак не става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.