Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 18.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Наркотиците и аз.  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано10.12.11 15:21



Запознах се с дрогата в лето 1990, в по леките и варианти, като:реланиум, давилови капки, трева, тардил с кодеин, и тнт. През 1991 година се срешнах с хероина, време на промени от политическо естество, на мода бяха ластичните дънки, дюран дюран, бананите по коледа, прическите тип настръхнал кактус, и канадска ливада с все овцете по нея.Околната среда, и звездите в хороскопа ми се бяха подредили така, че предразполагаха към взимането на хероин и задирянето на чужди булки.Да ,почнах да си бродирам кавиорчета по ръцете, и други места от дългунестата ми анатомия, имащи кръвоносна инсталация. Разбира се родителите ми не споделиха ентусиазма ми към естетичните ми занимания, и ми връчиха вот на недоверие. В отговор аз им връчих разписка от заложна къща на стоиност 2000 долара, и понеже вещите бяха тяхни, нещата се компенсираха, поне от моя гледна точка.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано10.12.11 15:50



хахахахаха.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано10.12.11 16:21



Така до 1994 година ,когато завърших средното си образование. Кандидатствах във воено училище със цивилна специалност, и ме приеха.Естествено завърших, като в периода връзката ми с дрогата, бе на приливи и отливи. Последната година задълбочих взаимотношенията ни, с госпожа дрогата, до степен, при която обръщах всичко в хероин. Последваха какви ли не лечения, естествено неуспешни. За отбелязване е факта, че 2-3 години бях на глутед и кодеин, херца взимах много рядко, а и материала беше боклук.С умиление си спомням 91-93 година, когато арабите продаваха, ебати и невероятния хероин (за нашите стандарти, 30 до 45 процента се намираше херо тогава).Така стигнах до метадона, аз бях отхвърлил предложение за лечение с метадон още 98 година, защото бях курсант още, и защото нямам добро мнение като цяло . Започнах с метадон 2004 година та до днес



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано10.12.11 17:15



добре де, как ти се отразява метадона? доколкото разбирам от постовете ти си доста години меден. Ако искаш, разкажи как ти е при тебе. но не как влиза херцата ако си на мет или други некви такива. Интересно ми е кво става с психиката. Аз го пия горе-долу при години. едната цялата само се целих с него. после започнах да го пия, намалих дозата и сега съм на 1 кубик. надявам се към края на зимата съвсем да го спра. през последните две години не съм взимал нищо друго. но пък имам чувството, че съм се превърнал в еги ти смотаняка. нищо не ме интересува, от нищо не ми пука. неща, който са ме вбесявали преди време само ако си помисля за тях, сега ги приемам без въобще да се трогна. работя гадна работа, контактувам единствено с гадни хора, никъде не излизам, не се забавлявам... нищо. само работа - в къщи - телевизия и това е. не знам дали е от метадона или просто годините на херца, когато винаги си в движение, винаги комбинации... сега ме мързи да стана, камо ли да мисля варианти за намиране на пари. имам чувството, че каквото и да се случи нема да се трогна дори мъничко.



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано10.12.11 17:42



За мен златния период беше 91-94 година когато бизнеса се въртеше от арабите.Имах едно приателче с беден синтаксис, но с самочувствие и осанка на индииски махараджа. Сближихне се още като малчугани, след ораторски спор за 2 абета и 1 гуда, в късо време обърнат в юмручни доводи, и аргоменти с отпечатък на обувка.Та с този авар плавехме по хипотенузата между "попа" и "аптека". Казвам плавахме защото имахме вид на изглед към индустриална зона (вериги, катинари, рапидки, метъл копеле). Та носиме се по течението, и гласно расъждаваме за дефицита на хероинови дилари . По едно време съзирам насреща един арабин , целия овит в зимна конфекция от шалове ботуши и балтони с конски косъм, виждат се само едни ясно-кривогледи очи. Иронията бе ,че се обзавеждаш със същия изразителен взор след употреба на материала му. Ех минало, минало, както казва психолога ми добрите стари времена.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано10.12.11 18:38



както казваше един познат за арабите :"Дойдоха по джапанки,тръгнаха си с мерцедеси" Само с поглед се разпознавахме с дилърите-араби.



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.11 19:07



ха познато.само дето пове4ето не беха араби,а иранци.и първата поста беше на хотел Хемус,после на палма,после на НДК.и верно материала им беше 4ук!!!зарибиха цела София-тва на4алото на 90-те.



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.11 19:25



да и кривогледия,за който говориш също си го спомням-Амир се казваше(партията на Мехрдат)дето ги застреляха 4енгетата близо до НДК-то.Предполагам 4е стоката им беше поне 10-15%.мнооого 4иста работа ти казвам.Ама и много хора си отидоха тогава.та така.Сигурно така е по-добре да нема материал-поне програми секви.-мед,субс.,мст и т.н.



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: koko]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано11.12.11 20:27



бе не знам иранци ли,марсианци ли за мен си беха араби.И ги застреляха точно на спирката на автобусите.Тогава с една четвъртинка двама човека,по два пъти се друсахме.Сега вече не зная как е,ама пък и не искам да си припомням.Тоя път няма да мога да оживея



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: koko]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано11.12.11 20:28



и как така няма материал.Тогава как стават наркомани,та да се записват по програми?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.