Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 20.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: Съветнови [re: koceto22]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 19:16



Явно говорим на различни езици. Разбрах, че си против субститола, аз също не съм много за, но се аргументирам за плюсовете и минусите. Против си и срещу разните други програми. Не можах да резбера кой е начина за спиране според теб. Синът ми вече 9 години е по тоя път, а и аз с него. Спирал е на пуйка толкова много пъти и също толкова пъти е започвал отново, същото е и със ДХЦ и т.н.
Днес срещнах една жена тя даваше на това момче което почина субсидол и аз много и се ядосах даже си помислих ти го уби и тя ревеше най много е и да реве и да не реве ко момчето си отиде гледали ли сте го тоя филм .
Сигурно е по-добре да му е дала хероин? За разлика от хероина, субститола е чист без примеси. Говориш за принудително лечение, опитвал ли си да го издействаш на пълнолетен? Повярвай ми направо си е невъзможно!



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано04.03.08 20:04



На въпроса кое деиства няма да ти отговарям щото само ще хабя енергия и знам че ти нищо не можеш да направиш е ако беше зависим и ме беше питала само това щеше да подеиства да потърси помощ . Да се предаде а и някъде написах аз какво правя деиствам по програма за пълно въздаржание от всякакви вещества . Да сега си правихме сбирка по интеренет по скаипа и аз съм заспал а днес бях толкова нервен по едно време и така просто тоя лечебен ефект които го има на тия сбирки тоя дух които се усеща е деиства ми и на мен та тука на фотьоила си заспах и последните дни не бях спал толкова добре . Да сега я усещам тая сила мам да ти кажа мен вьобще не ме интересува какво правиш искам да ти се извиня даже щото днес прехвърлих тоя гняв че съзависимите маиката на момчето и аптекарката която му даваше хапчетата просто не му дадоха шанс да спре е така точно ги е заплашвал аз ще си взема хероин еми ходи бе пич ходи да те видим още колко ще издържиш на улицата бе и кой ще ти дава така без пари какво толкова да те видим колко ще издържиш като си отворен . Незнам но прокурорско може да се извади на всеки само за два дни това не е съвета ми а и няма да ти го дам по принцип мам извинявай много наистина съжалявам че така ти говоря и че мисля че моето мнение е най правилно не се поставям на твое място но съм такъв егоцентрик винаги искам мен да слушат да се харесам мен да гледат изискващ винаги да е на моята и да ме уважават и само някой да не даде това което очаквам ми идва да го изям и още и още .. . Надявам се да ми простиш .



Тема Re: Съветнови [re: koceto22]  
Автормaм (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 20:13



Не се обиждам, напротив търся начина. Попитах как да се извади нареждане за принудително лечение, НО на хората не им се занимава с наркомани и семействата им. Дори ми посочиха като пример, че в някои семейства наркоманът е стигал до физически разправи (побой) с близките си, но това са семейни спорове и да се благодаря, че не сме стигали дотам. Така че, незнам как за два дни се изкарва прокурорско, но както и да е.
На въпроса кое деиства няма да ти отговарям щото само ще хабя енергия и знам че ти нищо не можеш да направиш е ако беше зависим и ме беше питала само това щеше да подеиства да потърси помощ . Да се предаде
Може би това е да се предаде? Почти го е направил.



Тема Re: Съветнови [re: мaм]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано04.03.08 20:31



Наистина е това да се предам то по програмата по която уж работя е така първата стъпка към възтановяването признахме че сме безпомощни пред наркотиците и живота ни е станал неуправляем . Да колкото повече шамари се раздадат на един зависим толкова по лесно ще си го признае поне при мен стана така като стоях на моста там в раднево и нямаше къде да отида имах един телефон които щях да продам примерно за малко над стотина лева и това е тогава си признах че живота ми е каша преди това вече чуствах че не мога да се справя с наркотиците хиляди заричания или пък любимото ми беше аз просто не искам само да пожелая и ... и докога да се лъжа аз съм болен луд и лудата ми глава иска само да ме накара да се самоубия . Еми как може да кажа че мога да контролирам които и да е вид дрога или че мога да спра когато поискам или нещо подобно като те наркотиците ме контролират мен затова предпочитам сега да търся помощ от хора които са чисти от много по дълго време от мен да просто им вярвам ми незнам защо никой нищо не иска от мен искат само да съм добре да съм чист и да ми помогнат еми как няма да вярвам на такива хора . Преди бях много мнителен казвах си там в раднево имаше едно момче то не е взимало нищо от година и шест месеца и е така нали все гледаше само как аз да съм добре и по едно време си казах не може така и нали маика ми трябваше да ми прати пари за зъбите и той ми казва ще ми ги дадеш че ще ги изхарчиш аз тогава бях излетял някъде пак не друсах ама ... Та тогава си казах ето виж къде била работата тоя пич само иска да му имам доверие и после да ми вземе парите за зъбите

това си е аз съм си такъв винаги съм си мнителен . Да а мам за теб ако искаш наистина да му правиш прокурорско ми пиши и ще ти кажа как но незнам имам едно предложение просто не му помагай в момента като му купуваш субсидол или като му помагаш нещо ти купуваш субсидол на болеста му помагаш на болеста му вярвай ми но ти си знаеш де аз тука си пиша за себе си това писане ми помага още веднъж да видя болеста правя по съществена връзка с нея и ми харесва нощем даже ми се е случвало когато си пиша и да почна да си се смея на глас ама така да се хиля като видя какви ги правя през деня и особено като съм минал и през трудност леле какъв съм смешен просто и не подозирате но си се харесвам че на моменти и повечко лека и чиста вечер на всички



Тема Re: Съветнови [re: koceto22]  
Автормaм (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 20:33



И още нещо обсъждали сме изгонването. Това беше последния вариант или лечение или ... Писала съм колко е труден този избор за една майка и сме коментирали с Надежда, приемам че също е помогнал в някои случаи, в други не, затова си мисля, че няма универсално лечение.
Не е нужно да отговаряш, по скоро говоря на себе си, радвам се за теб, стискам ти палци!



Тема Re: Съветнови [re: мaм]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано04.03.08 20:42



eй значи си като мен и аз това казвам говоря на себе си в повечето случаи особено нещата които не смея да си ги кажа уж ги говоря на другите но си ги говоря само на себе си та аз се чуствам добре и това е е не мога да избегна и от време на време да дам някое съветче де иначе няма да съм аз ..



Тема Re: Съветнови [re: koceto22]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 20:52



Харесваш ми, караш ме да се усмихвам

.
Лека ти вечер.



Тема Copyнови [re: мaм]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 09:33



Копирам отговора си от темата "Кирилицата задължителна".
Отклонявам се от темата за което се извинявам.
Не очаквах такава промяна, бях против всички заместителни програми, смятах че просто от една зависимост се насочва към друга, или по-скоро се натрупват. Но явно субститола приеман правилно и под контрол му влияе положително. Може би това е целта излизане от кръговрата на търсене на пари за необходимата доза, съпътстващи лъжи и комбинации, срещи с другите от "компанията", да се отвикне от венозен прием. Какво да кажа няма депресия, говорим си, започна да чете!, ходи на зъболекар, дори се наложи да му дам пари за зъболекаря и нямаше издънка, излиза само до центъра и на зъболекар. Ще си подаде и документи за програмата за лечение на хепатит С, но нещо пак я закъсах с парите - зъболекар, субститоловата програма, а трябва да се платят и осигуровки за минали години, но ще се справя. Не знам даали е удачно да говорим сега за започване на работа, ще се срещна с лекаря от програмата и ще го обсъдим.



Тема Положителен тестнови [re: mam]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 10:55



Днес теста е положителен. Чуствам се ужасно и реших, че като споделя може малко да ми се размие горчилката и напиращия страх. Просто се старая да не ме обхване паниката. Не беше взимал дълго време, но просто снощи излезе на кафе, после се обади, че ще бъдат на дискотека и ще закъснее, но аз разбрах още по-гласа...



Тема не се отчайвай!!!нови [re: mam]  
Автормaлe4ka_пaлe4ka (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:36



мам,не се отчайвай,знам,че те боли неистово,но стигна толкова далеч,няма да се даваш!!!!!ще ги има тия моменти,но и те ще отшумят....търпение!!!!едно по едно нещата ще се наредят!само не се отчайвай!!!




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.