Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 12.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторcпиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 19:32



Здравей!Незнам какво да ти кажа.Не върви да ти кажа не се притеснявай,но точно това ми се ще.Купил си е лепило,но не си е купил матерял.Ако сте от Пловдив за 2лв можеш да си вземеш.Според мен,като откажеш се откажеш от хероина не означава,че ще се откажеш от наркотиците,било то алкохол,цигари,трева,екстази и др.В случая най-важното е да не се стигне пак до хероин.Надявам се всичко при вас да се нареди,както трябва.При мен още не е така.На мен много ми помага работата.За сега съм чист и благодарение на работата не мисля за хероин.



Тема Re: Съветнови [re: cпиpaщ]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 08:34



Супер е, че имаш нещо, което да те държи. Все си мисля, че като си постави човек някаква цел/Испания напр./ и влага всичките си усилия за постигането и ще е по-лесно. Предполагам ще прозвучи смешно, сигурно дори е трудно да се стане сутрин и се чустваш отпаднал но какво е мнението ти за спорта, може би фитнес за момчетата, ангажира времето когато не си на работа, отделя се адреналин, ако се изморен физически не е ли по-лесно да заспиш. Дава ми сила дори само това, че някой пиши "все още съм чист" и много ми се иска да видя ника ти променен "спрял", защото не знам докога ще имам силите да вярвам и да се боря и да бъда силна и да бъда опора, когато и на мен ми е нужна помощ. Два лева! Направо не мога да повярвам, толкова е лесно, сигурно всяко дете има в джоба си толкова пари и може да задоволи любопитството си, аджеба какво е толкова страшно с този хероин.



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторcпиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 11:21



Здравей!За спорта какво да ти кажа.Аз точно така се лекувам.Лично на мен много ми помага.Точно това е,че те ангажира през свободното ти време и не мислиш за глупости и другото е,че те разтоварва психически(поне при мен е така).Когато човек спортува метаболизма му се засилва и той става по-бодър.При ме съм обърнал внимание,че когато не спортувам доста често изпадам в депресия,не се смея много,унил съм и не ми се говори много,но започна ли да тренирам веднага се усеща разлика.Другото което ми е направило впечетление е,че когато имам абстиненция много по-лесно я изкаравам с физически труд.Това е точно заради засилването на метаболизма и от там по-бързото изчистване на организма.Въпроса е сам да пожелае да тренира.Аз го правя и ми помага.И накрая поговорката "Здрав дух-здраво тяло!" и обратното важи.



Тема Re: Съветнови [re: MelanXolia]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 10:17



Вчера са подписали споразумение - шест месеца условно и три години пробация.



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторnevron (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:43



S tova yslovno, 6te moje li da napysne stranata ako re6i? Za men osnovniq problem koito iznikva pri edin jelae6t da spre s drogata e bezizxodicata v koqto popada. Vsi4ko my se vijda bezsmisleno, mra4no, a v BG o6te pove4e. Tam za mlad 4ovek bez obrazovanie ili vrazki imam 4yvstvoto, 4e nqma golqm 6ans za blagopriqtno razvitie. Zatova i kato mine nqkoi i dryg den i se poopravi, vijda kakvi sa ne6tata ot jivota i pak tragva nazad, kadeto pone se 4yvstva yiytno. Radvam se, 4e ste posetili foruma, koito sazdadox! Nadqvam se da vi bada polezna!



Тема Re: Съветнови [re: nevron]  
Авторnevron (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 04:08



Vijte, 6te mi se da pomogna, naistina. Az jiveq v ispaniq ve4e ot po4ti 4 godini. Smqtam, 4e imam dostata4no vrazki i kontakti tyk. Vidqx, 4e Spira6t ima jelanie da zamine za Ispaniq, az moga da my sadeistvam s namiraneto na kvartira i rabota, no tova moje da stane nai-rano ot kraq na fevryari, na4aloto na mart. Jiveq v kyrortno seli6te blizo do Barcelona i tyk ima sezon. Sega zimata e po-trydno da se nameri rabota osven ako ne e na stroej. Tyk 4ovek se ambicira pone.
Na Mam iskam da kaja, 4e sam gotova da pomogna i na sina i da se izbavi. Vijdam, 4e toi ima jelanie. Do kolkoto pro4etox po-v na4aloto, toi se e zanimaval s remontni deinosti i tova bi my pomognalo tyk, dori i bez da znae ezika. Xybavoto tyk e, 4e dori i da iska ne moje da si nameri dryga droga osven treva, tai kato trevata e pozvolena da se otglejda za li4no polzvane, v ograni4eni koli4estva razbira se.
Drygoto ne6to, koeto izliza na preden plan e negovoto zabolqvane. Sigyrno ima xroni4en xepatit C. Ako e ot po-lekiq genotip 6te moje da kandidatstva tyk za le4enie, koeto e okolo 6 meseca i v 80% ot sly4aite e yspe6no, pri po-mladite i pove4e. Taka 4e vednaj ako yspee da se maxne ot tam, az sam po4ti sigyrna, 4e 6te se opravi. Slojete internet y vas. Neka ima prozorec na van , kam ostanaliq svqt. Ostane li tam, smqtam, 4e nqma da ystiska mnogo dalgo. Li4no sam go prejivqvala, i az po4ti tolkova godini. Ako iska neka pi6e. Ve4e znaete foryma mi.
Kasmet!



Тема Re: Съветнови [re: nevron]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 09:20



Благодаря за предложената помощ, ще говоря с адвоката за възможностите за излизане зад граница. На същото мнение съм, че трябва да се махне от тук, много бих се радвала ако се осъществи. Действам в момента за компютър и за интернет в къщи, може би до няколко дни ще ги осигуря, вече два месеца се е затворил в къщи и трябва нещо да променя, но междувременно ще разпечатам твоя постинг. Може да ми пишеш на mam_dr@mail.bg.



Тема Re: Съветнови [re: nevron]  
Авторcпиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 09:47



Напълно си права.И според мен нещото,което би ми помогнало на един БГ наркоман е да се махне от България.Затова и аз мисля да се махна.А колкото до моето желание да замина за Испания,решил съм сега да поработя,за да събера някой друг лев и да мога да замина.Насочил съм се към градинарството,защото това ми е хоби и ми доставя голямо удоволствие,но мога да работя и всичко останало.Благодаря ти за желанието да помагаш.Ще ти пиша ако немога да намеря работа,ако можеш да ми помогнеш ще се радвам много.
За интернета идеята е прекрасна,наистина помага.



Тема Re: Съветнови [re: cпиpaщ]  
Авторnevron (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:29



Mam, savetvam vi da vzemete komp ot nqkoq zalojna ka6ta, i da e kolkoto se moje po-skapan. Vajnoto e da ima vrazka s neta, ni6to pove4e ne vi trqbva. Kato go montirate, mojete da go slojite v edni metalni ramki i da go zakly4ite s golqm katinar otzad, prosto prevenciq, toi 6te go razbere, ne se pritesnqvaite. Ve4e moje da se kaje, 4e dosta ste postignali. Dva meseca sa dobar period. Sega idva zima i e dobre da si sedi v ka6ti. Ot koi grad ste? Az za nova godina 6te si idvam. Ako iskate posetete tozi vorum, za da se informirate pove4e za hepatita.
http://hepatitis-bg.com/forum/index.php



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторпpиятeлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 21:02



Mam, пиши повече за сина си. За една вечер изчетох цялата ви история и разбирам как се чувстваш. Разбирам всичките ти надежди и копнежи той да спре с хероина и да живее нормално. Аз имам същия проблем с приятеля си, и за съжаляние аз съм единствената му надежда. Родителите му не искат да приемат проблема му и понеже живеем заедно в друг град си мислят, че е спрял, но не е така. Не ги обвинявам, че му казват че той си е виновен и го обвиняват вместо да го разбират, те просто незнаят какво е. от 3 дни е на DHC и ривотрил, ама ривотрила май ще гледам да го спре, защото много го замайва. Незнам...искам да спре, но си мисля, че няма да стане, незнам защо, просто мисля че не е готов. Незнам какво да правя след като спре хапчетата. Как да се държа, как да изместя мислите му от хероина. Пиши , искам да знам как е момчето ти? Толкова ми е познато всичко, което пишеш. Плачех и сърцето ми биеше лудо докато четях всичко. Намерих този форум случайно, докато търсех в гугъл нещо за ДХЦ. Поне разбрах, че има и други като мен, малко се успокоих, но и се възродиха нови надежди у мен




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.