Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 27.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: Съветнови [re: BG_NARKOMAN]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 18:10



А ти как си? Намери ли си работа, по уверен ли се чувстваш? Виждаш ли се със старите приятели? Много ти се радвам, във всеки който се е откопчил като че ли виждам и моето момче, поне си представям и ми става по-добре.



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 08:45



Едно разглезене хлапе е товя син!На колко беше 24?Какво образование,каква професия?Причината е ,че синът ти просто не е достатъчно интелигентен за да осъзнае цялата каша,която е забъркал!Докато ясно и категорично не заяви,че иска сам да се откачи то каузата е загубена!3 месеца без да взима и не му е дошъл ума в главата..Това е просто немислимо!Без да си е взел поука какво си причинява,какво причинява на семейството си?Щом иска да се друса ОК,но да не въвлича и семейството си в тия глупости.Да почне да работи нещо и сам да си копува дозата вместо само да ви тормози и да се притеснявате да му дадете 2лв за кафе.Но не така му е по добре-Знае,че няма да го изоставите никога и предпочита да ви манипулира както той си знае.Нееднократно!За мен това е най-лошия тип наркоман-достигнал абсолютното дъно...



Тема Re: Съветнови [re: bobo]  
Авторбaцитo (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 19:32



сериозно ли мислиш, че това е абсолютното дъно? Сериозно те питам, това мнение ме интересува, дори бих се радвал да я доразвиеш, плс, А, Бобо?



Тема Re: Съветнови [re: bobo]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 10:11



Да синът ми е със средно образование, завършено в техникум, в който влезе след изпити по математика, беше приет и в математическа гимназия. Дори и не опита да кандидатства след това, по разбираеми причини. Не знам доколко е разглезен, но е отраснал без баща, в никакъв случай не е живял в лукс, в годините на прехода мога да кажа, че сме мизерствали (не можехме да си позволим дори автобус). Никой не може да избира децата си, както и децата - родителите си, могат само да ги обичат. Сигурно си прав, че тъп, но ти имаш ли понятие какво представлява хероина? В никакъв случай не искам да го оправдавам, понякога и на мен ми идва да го убия, но смятам, че квалификации че не е достатъчно интелигентен, само показва доколко си наясно с проблема. Наистина ли мислиш, че само идиотите се закачат?



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 15:51



Zdraveite vijdam 4e ne vi e lesno tai kato i az samia pri4inih dosta na moita maika.to be6e edin neprestanen tormos ot moia strana--ujas.s dve dumi da vi kaja minal sam prez dosta le4enia metadon mst dhc rivotrili i o6te dosta,napravo ako sega se zapi6a da sledvam farmacia 6te mi e mnogo lesno,kakto ida za parvi pat biah v komuna 2001 ispania reto i v momenta "gordo" moga da se pohvalia s o6te 6 ili sedem vlizania v komuna.Mislia 4e mojete da si predstavite dali kakvo mi e bilo kolko pati sam spiral po4val promenial psihikata si vaob6te prez kakvo sam minal--v nikakav slu4ai oba4e ne iskam tova da isliza kato niakakva hvalba ot moia strana.V momenta sam dobre ot blizo godina i v riedkoto pati v koito se setia za heroina izpitvam strah i otvrat ot tova koeto pravi na sebesi 4e i na vsi4ki okolo mene.Moito mnenie e 4e za da uspee6 da spre6 tribva da ne spira6 da se opitva6.Konkretno za sina vi moga da vi predloja edin centar v ispania ne govoria za reto ili betel-tam ima svestni no ob6to vseto e kompleksarska rabota.V noeva frontera kadeto sam bil gore dolu stava --pak vsi4ko si zavisi ot tebe no pone usloviata sa po dobri--moje da se pu6i ima fitnes horata ne sa 4ak takiva fanatitzi kato reto.Za otkasvane ot problemastava i mai za momenta e edin ot nai dobrite varianti.Naprimer moito mnenie za lekarstvata e 4e te triabva da se vsimat kraen slu4ai i pod absoluten kontrol az li4no ne snam 4ovek da ima traen rezultat v sledstvie 4e se e lekuval s daden medikament.I taka ako vi intere suva to va za nova fronter pi6ete i 6te viobiasnia po podrobno.



Тема Re: Съветнови [re: alex]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 16:36



Разбира се, че ме интересува, а предполагам и много от опитващите да спрат, които четат също. Можеш да пишеш тук или на

.
И поздравления! Аз също смятам, че не бива да се спират опитите след всеки провал.
Синът ми в момента отново се изолирал, изби кризите сравнително по-лесно и за разлика от преди говори повече. На Нова година седна с нас на масата, погледа телевизия, изпи чаша вино. Може да ви е странно, но това е една от най хубавите посрещания през последните години!



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано02.01.08 17:14



Да ти е жив и здрав, пожелавам ти през новата година да ви се случват само хубави неща и да ви остане само лош спомен от преживяното!





Тема Re: Съветнови [re: bobo]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 23:32



При хероина не става дума изобщо за интелигентността.Никой не е застрахован.Познавам много добри и умни момчета,които са се подлъгали по един или друг начин.Въпроса е защо са посегнали.Някои от любопитство,някои да бъдат приети в дадена компания,някои просто от гъзария-имам си достатъчно кинти и мога да си позволя всичко.Всеки един може да даде конкретна причина."Децата на демокрацията"според мен са най-засегнати.И мам,а и други родители, с кото сме живели по времето на тоталитаризма,ще признаят,че такова животно нямаше.Имаше наркомани,но те бяха единични случаи и принудително ги изпращаха в Суходол.В съседния блок имаше едно момиче,което ни служеше за "пример"и виждахме с очите си колко е гадно и жалко.Когато не я виждахме из квартала,знаехме,че е в Суходол.Друг е въпроса доколко ефикасно е такова лечение,защото щом излезеше се подкарваше наново.Ние,14-15годишни,виждайки всичко това, просто умирахме от страх, без изобщо да имаме представа за какво точно става въпрос.А сега се питам от къде ми дойде това чудо на главата и защо точно на мен трябваше да се случи.Но нейсе...все още живея с надеждата,че вече всичко е минало.ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,ВЯРА, НАДЕЖДА И КУРАЖ!



Тема Re: Съветнови [re: Haдeждa]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 09:46



Нека да е по-добра 2008! Много силно вярвам, че при вас всичко ще е ОК, има толкова сила и кураж в теб!
Въпреки дупките, в които пропадам понякога все още не съм загубила надеждата и за моето момче! Проведохме дълъг разговор и се споразумяхме да му дам малко време за да реши какво лечение да предприеме, засега е добре, но съм убедена че му трябва професионална помощ и бях категорична, че ако не се лекува ще трябва да напусне дома и няма друга възможност.



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 15:05



Благодаря,мам!Радвам се за вас,все пак сте постигнали макар и малък напредък.Само така!Твърда и категорична позиция,без да отстъпваш.Настояваш до край.Без крясъци,без плач,а тихо и спокойно,но твърдо и категорично.Знам,че споделянето им е много трудно,но ако го постигнеш,ще ти бъде по-лесно.Иска ми се да ти дам много от моята сила и кураж/след като смяташ,че ги имам,сигурно е така/.УСПЕХ!!!




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.