Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 25.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторcпиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 23:55



Здравей!Много много нямам с кого да споделя,а и неискам наще да разберат.Наистина,за да спреш трябва да го желаеш наистина,да имаш много воля и още нещо,което незнам какво е.Абстиненцията я изкарах по-леко с алкохол(100-150мл на екс).Колкото до ревията занм,че е скъпа,към 150 лв мисля-немога да си го позволя.Чувал съм даже и съм го гледал в документален филм,че едно от нещата,което най-успешно лекува хероино и алко зависими е Ибога.Това е растение-мощен халюциноген.Расте в Африка.Съдържа алкалоида ибогаин(ibogain-опитай с google).Казваше се,че растението действа на тази част от мозъка,която отговаря за чувството за вина.В смисъл такъв,ако си направил нещо лошо,например обидил си някой,под въздействието на Ибога ти се поставяш на мястото на този човек и изпитваш болката,която си му причинил.Даже изследователя от филма опита Ибога и на него му въздейставла точно така.Каза,че неговия "филм" бил такъв:преди време той зарязал някакво момиче заради здравословен проблем,което му е тежало в годините.След като взема ибога той изпитал нейната болка по същия начин по който и тя.След като излезе от състоянието в което беше каза,че вече това не му тежи и се чувства много пречистен.Този филм съм го гледал по Explorer.Пожелавам ти здраве на теб и семейството ти и дано синът ти да се справи!



Тема Re: Съветнови [re: cпиpaщ]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 09:43



Благодаря за пожеланията, мина вече доста време откакто е чист. Дори и да не успееш да спреш напълно, не вдигай дозата. Може ли да ми кажеш, колко даваш на месец за материал?



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторcпиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 14:41



Сега по 30лв,но когато взимах всеки ден сигурно съм давал по 200 лв.Аз съм си казал,че вече до абстиненция няма да си позволя да стигна.Не искам да преживея това отново.Искам просто да го спра завинаги.



Тема Re: Съветнови [re: cпиpaщ]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 10:04



Това имам предвид 200 лв. за хероин могат да се намерят, но за спиране? Наистина внимавай, много е трудно да не вдигаш дозата, организмът свиква и за да достигнеш същото състояние ти трябва повече материал. Поне така беше обяснил синът ми след като започна отново след близо две годишното спиране. Отначало веднъж за отпускане след проблем и после......



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Автормaм (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 10:36



Вчера ходих на консултация при лекар - завеждащ отделение за зависими. Отидох сама - не иска да ходи на лекар, не разговаря с никого, само гледа телевизия и лежи на тъмно. Предписа му антидепресанти и сънотворни. Тя също е притеснена от факта, че се изолирал дори от мен, смята че може депресията да води до мисли за самоубийство. Просто изрече думите, които аз несмеех да изрека. Синът ми не иска да пие антидепресанти, но се съгласи за сънотворните.



Тема Здравейте мам *DELETED*нови [re: мaм]  
Автор Okra (бърборка)
Публикувано20.09.07 11:44



Мнението е изтрито от okra

Тема Re: Здравейте мамнови [re: Okra]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 13:19



Писах ти, който желае може да ми пише и на mam_dr@mail.bg



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 22:56



Здравей,мам!Отдавна не си писала.Как сте?Всичко наред ли е при вас?
Моля те пиши,че се притеснявам!



Тема Re: Съветнови [re: sisi]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 09:10



Засега е ОК. Дори вчера започна да се храни малко повече. Все още е много мълчалив, само да, не, неискам, добре съм. Вечер му давам приспивателно и антидепресант. Лекарката каза да пие сутрин антидепресанта, но тъй като синът ми отказа да го пие и му казах, че е изписала два вида приспивателни. Смятам в понеделник да и се обадя и за да зная докога да ги давам. Аз също се чуствам добре, толкова отдавна не бях спала спокойно цяла вечер! Вие как сте? Момчето взема ли си Ревията, правите ли тестове?



Тема Re: Съветнови [re: mam]  
Авторmam (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 12:35



Вече сме малко по-добре. Храни се, спи вечер по 3-4 часа. Вчера гледахме филм заедно. Попитах го дали не иска да излезем заедно на кафе или пица, но отказа. Не настоях защото мисля, че може би наистина е по-добре да не излиза. Какво бих могла да направя оттук нататък? Намерих плейстейшън назаем, но превъртя всички игри, които имаше.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.