Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 26.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: п.с.нови [re: dexter_sum]  
Авторst_star2 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.09 21:47



Imam problem s alkohola, no me e strah da go spra na van i dokato rabotia, za6toto znamm kakvo moge da posledva.... tegak abs i delir. Vednag sam bil v delir i znam kakvo e.... Niamam pravo pove4e na bolni4en 7 meseca biah v Radnevo i tam ne pih no navan e drugo.... dai savet predpisaha mi medikamenti , no s tiah ne moga da rabotia 1 tabl Anafranil i posle po obed i ve4er po edna NEUROTOP RETARD 3000MG na obed i ve4er.... Usmartiavat me ne znam koi sam i kadede sam dori i s po malki dozi....Kakvo moga da napravia na van bez da vlizam v bolnica i bez da si gubia rabotata



Тема Re: п.с.нови [re: st_star2]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано19.10.09 13:47



Пишете на кирилица!



Тема Re: п.с.нови [re: st_star2]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.10.09 18:00



st_star от къде си ? и аз бях в раднево 11 месеца ... Кажи кой си може и да се знаем. . .





Тема Re: п.с.нови [re: st_star2]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано19.10.09 19:32



@st_star2, алкохолът се спира с постепенно намаляване на дозите. Например днес пиеш 200 грама за целия ден, утре 190, другиден 180 и така. Ако спреш по този начин няма да изпаднеш в делириум. И си налягай парцалите, защото ако продължаваш в същия дух може да пукнеш като куче... или по-лошо.

------------------------------------------



Тема Re: п.с.нови [re: The giver and the ta]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.10.09 21:11



Това е хубаво да се каже на думи... Но според мен е практически невъзможно поне за мен де, аз като почна да пия не мога да пия само 100 или колкото и да е. Последните пъти се запих единият от една чаша вино да се успокоя, че си загубих телефона

само една чашка хаха трънки така се запих, че после пък на нова година, една чаша шампанско със всички аре кво толкова, и искрено си вярвах, че ще е така... Имам и още два такива опита след това. Сега не съм пил от 1г. 1м.и 2дни... Благодарен съм за това на АА .. Напсоледък не правя нищо за възстановяването си и е малко кофти но ................................ Приятел благодаря ти че споделяш тук, това ме накара да почета и аз двете глави дет ги пуснах Още за алкохолизма, и мнението на лекаря. Ако и ти си така и не можеш да спреш сам предлагам ти да ги прочетеш, ако искаш и сподели, как е при теб, за какво става въпрос... Пожелавам ти успех със всичко....



Тема Re: п.с.нови [re: koceto22]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано19.10.09 21:39



В отговор на:

Това е хубаво да се каже на думи... Но според мен е практически невъзможно поне за мен де, аз като почна да пия не мога да пия само 100 или колкото и да е.


При положение, че знаеш какъв махморлук те чака, ако препиеш, пак ли ще се нарежеш като куче!? Моите напивания до безпаметност си отидоха с първите години в гимназията и вече се научих да се контролирам.

------------------------------------------



Тема Re: п.с.нови [re: The giver and the ta]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.10.09 21:48



Браво на теб, може би с теб сме различни незнам, хаха кои ти мисли за мухмурлук хаха, сигурно незнаеш какво са кризи от алкохол, аз делир не съм карал но нека той ти каже какво е. Ти си вземал халюцигени ама и болки и това представи си го само...



Тема Re: п.с.нови [re: The giver and the ta]  
Авторgreen_water (Нерегистриран)
Публикувано19.10.09 21:49



Тва пък за махморлука мене изобщо не ме плаши .. то си е като влизаш в банята и знаеш, че ще излезеш мокър


И аз съм така с пиенето, докато не свърши и аз не спирам, пък ако съм в състояние да отида до магазина става мазало ... 3 дена не мога да изтрезнея...
Хубаво, че си се научил да се контролираш, но не всеки го може ..сега сигурно ще ми кажеш, че тва се учи и няма :не мога, има неискам:



Тема Re: п.с.нови [re: green_water]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.10.09 22:31



За някой хора сигурно е така, на теб не са ли ти казвали че си безволев глупак, ама воля воля, затова пуснах тази тема още за алкохолизма и благодаря, че я прочетох и аз, щото напоследък се замислям дали не мога да пиина малко хаха...



Тема Re: п.с.нови [re: koceto22]  
Авторgreen_water (Нерегистриран)
Публикувано19.10.09 23:20



Че що?! Аз нито съм твоята, нито star.Правя го 4-5 пъти в годината и на мене тва не ми обърква живота ... само после 3-4 дена релакс ми трябват!Нямам намерение и да променям нещо ... так ами е ок, след седмица дори и не се сещам ха ха... просто споделих, при мене как ... Пък ти кво толко се ежиш незнам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.