Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 30.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема призивнови  
АвторXpиcтиянин (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 00:43



Умолявам Ви да се обърнете към Господа - Исус Христос и да Го приемете за свой личен спасител. Четете Библията и нека Бог да Ви благослови!
"И като приближи Иисус, заговори и им рече:даде Ми се всяка власт на небето и на земята.
И тъй,идете, научете всички народи, като ги кръщавате в името на Отца и Сина и Светаго Духа.
и като ги учите да пазят всичко що съм Ви заповядал, и ето, Аз съм с вас през всичките дни до свършека на света.Амин." Матея 28;18-20



Тема Re: призивнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано03.04.04 09:18



Абе идиот такъв, писнало ми е от тъпи евангелисти като тебе. Всички религиозни нещастници като тебе са хора без грам инициатива, воля и рационално мислене, които чакат господ да им свърши работата вместо тях. Някои хора печелят милиони от религия. Като Л.Рон Хабърд примерно. Печелят ги заради такива малоумници като теб. По същия начин по който шизофрениците дето пишат булевардни романчета печелят от жените в менопауза, ха-ха-ха.

Триповете са къде по-забавни и образователни от шибания ти господ. Религията е опиум за народа, една масова заблуда, която трябва да бъде изкоренена. Прогреса на човечеството е забавен с векове заради скапания ти господ и ултрапедерастите от Инквизицията. Защото религиозните мутанти са къде по-опасни от наркоманите, защото цялата идея е безумно тъпа и изтъркана и вече на 2000 години.

Мразя християнството. Ако бях толкова изпаднал за да вярвам в приятелски настроени свръхсили щях да избера хиндуизма, а не скучната, лицемерна, псевдоморална християнска религия. Ей ти го християнското общество на САЩ - лицемери, убийци и презадоволени дебели типове.

Мръсни онанистки сектанти, не ща да ви гледам повече. Скапаните ви секти са много по-голям бич за обществото отколкото наркотиците!!!!

Никакъв Исус не ми е спасител на мене. Човека е умрял преди 2000 години и е живял с идеята да зарибява еврейките с глупости, та да има кандидатки да му духат без пари. После фанатиците, които са му повярвали са обвили цялата идея в мистика и нищо не означаващи банални фрази. Смешни сте всичките!!!

Няма господ,разбираш ли? Както и да живееш - и да си сериен изнасилвач и да умреш непорочен и девствен накрая няма нищо. Умираш, протеините ти се разлагат и толкова. Няма нито шибан ад нито шибан рай. Единственото хубаво на религията е, че е вливала морал в хората от ранните общества, които все още са били несъзнателни диваци в това отношение. Но хората са достатъчно интелигентни, за да знаят кое е правилно и кое не е в наши дни. Затова такива като тебе са смешни и затова религията е обречена да изчезне след години.

Моят господ е Тимъти Лиъри, хах-ха-ха-ах-аха-ха

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: призивнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор Chernobyl® (радиоактивист)
Публикувано03.04.04 09:34



Темата е off-topic. Освен ако не разглеждаме религията като "опиум за народите" .

Ако си затвориш очите, ще видиш колко е тъмно в действителност!


Тема Re: призивнови [re: Chernobyl®]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано03.04.04 15:30



не съм напълно съгласен с глуповатата марксистка теза, че религията е измислена само за да си пълнят поповете гушките. това е цинично-елементарно виждане на нещата.
не съм и съвсем сигурен дали религияята е заблуда или напротив, научният позитивизъм и материализмът не са по-големи заблуди.
така че моля ви, не вкарвайте отново в обращение такива тъпи и отживели "мъдрости" от рода на "религята е опиум за народите". в най-добрия случай смятам това за вреден мисловен навик, останал в колективното несъзнавано от времената на тоталитаризма и часовете по политпросвета...

иначе с много от другите неща съм съгласен - и Лиъри е пич, и саморазвитието, особено с помощта на ентеогени, както го прилагаме доста от нас тук, е ОК.

а на господина с Иисус бих казал, че много елементарно и евтино се опитва да ни агитира.

La vraie vie est absente. Nous ne sommes pas au monde.


Тема Re: призивнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор Jimson_Weed (минаващ)
Публикувано03.04.04 15:31



Ехаа



Тема Re: призивнови [re: the_bomb]  
Автор Chernobyl® (радиоактивист)
Публикувано03.04.04 17:29



Сега да не излезе, че съм привърженик на "глуповатата марксистка теза". Просто вкарах тъпата и отживяла "мъдрост" на майтап, акцентувайки върху връзката между името на клуба и думата "опиум".

Иначе относно моите възгледи за религията мога да изпиша десетки килобайтове, но не мисля, че му е тук мястото.

Ако си затвориш очите, ще видиш колко е тъмно в действителност!


Тема не се засягайнови [re: Chernobyl®]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано03.04.04 19:15



може би сгреших, че постнах това мнение като реплика към теб, то се отнася за всички и по принцип.
и най-паче за симпатичния ми иначе gat3way, който каза същото за опиума и народите, само че в сериозен контекст. и май си вярваше. и май се спомена за прогрес, развитие, наука, техника, пък как религията спирала мисълта и т.н.

аз не ги кльопам много тези идеи.

не че на някого му е забранено да си ги поддържа, де

La vraie vie est absente. Nous ne sommes pas au monde.


Тема имаше едно време една група...нови [re: Xpиcтиянин]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано03.04.04 19:16



и тя се казваше God Is LSD

La vraie vie est absente. Nous ne sommes pas au monde.


Тема Re: призивнови [re: Xpиcтиянин]  
АвторGligi (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 01:07



Християнино, това чел ли си го:

Битие 1:11. И рече Бог: да произведе земята злак, ТРЕВА, що дава семе (по свой род и подобие), и плодно дърво, що дава според рода си на земята плод, чието семе си е в него. Тъй и стана.

Битие 1:12. И произведе земята злак, ТРЕВА, що дава семе по свой род (и подобие), и (плодно) дърво, що дава (на земята) плод, чието семе си е в него според рода му. И видя Бог, че това е ДОБРО.

Битие 1:29. И рече Бог: ето, давам ви всякаква ТРЕВА, що дава семе, каквато има по цялата земя, и всякакво дърво, чийто плод е дървесен и дава семе - това ще ви бъде за ХРАНА;

КНИГА ПРИТЧИ СОЛОМОНОВИ 26:25.
ТРЕВА НИКНЕ, И ЗЛАК СЕ ЯВЯВА, И ЗАСЪБИРВАТ БИЛКИ ПЛАНИНСКИ.

-------

Искам да ти кажа, че билките са от Бога, а за глупостта човешка не знам, ти ми кажи!



Тема Re: призивнови [re: Gligi]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано04.04.04 14:51



Как го направи - намери електронното издание на Библията, натисна контрол и F, написа и "трева"
След това копира и пейстна намереното във прозорчето на поста
Само се вижте какви флаери сте направили, никога няма да успеете да легализирате тревата по тоя махленски и непрофесионален начин
Градивна критика, не се заяждам
Вчера си прибрах един флаер, за да го покажа един ден на децата си, какво ли ще кажат, когато го видят?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.