Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Отговори на Davie, -TACHO- и Холдъннови [re: Mapинkaтa]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано08.09.05 18:03



Материали за кухненски шкафове.



Тема С какво покритие трябва да е ПДЧ-то?нови [re: Mapинkaтa]  
АвторMapинkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 07:41



Много благодаря на всички, които споделиха толкова важни неща.

Ще се опитам да разсея едно недоразумение - някои са останали с впечатление, че сама ще си правя кухненските шкафове или че ще ги поръчвам в магазина, където линейния метър е 1200 лева. Не! Ще ги поръчам на майстор от друго място.

До това решение стигнах точно след случката в магазина, където линейния метър шкафове е 1200 лева, а представят пневматичната панта като лукс. Те престо не предполагаха, че знам цената й - 13 лева в магазина. След обикаляне по различни магазини, открих, че дори цена от 500 лв за линеен метър, ако не са използвани алуминиеви лайсни и рамки, е много висока. Какво е толкова скъпото - аз поне вече знам цените на доста от обкова и аксесоарите. Вярно е, че не знам колко е труда, но ако приемем, че един майстор прави на ден само един линеен метър /а това е смешно малко, нали?/, той колко трябва да получи 100-150 лева надница. Аз нямам нищо против, но всъщност многократно по-високата сума се разпределя сред кого ли не.

Отново много благодаря и ако някой има идея отдъде да намеря добър плот с улейче, ще бъда благодарна.

Успешен ден на всички!



Тема Холдън, дай пакнови [re: Xoлдън]  
АвторKyx (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 07:54



Холдън, сигурно си искал да пуснеш някой адрес, но както виждаш няма нищо.



Тема Re: С какво покритие трябва да е ПДЧ-то?нови [re: Mapинkaтa]  
Автор GBlO (доброжелател)
Публикувано09.09.05 16:43



Каква е тази пневматична панта за 13лв, да не е с вграден въздушен амортисъор? Нормалната цена на такава е около 6.5лв



Тема За пантатанови [re: GBlO]  
АвторMapинkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 16:53



Сигурно е точно такава, но аз съм я виждала единствено с цена 13 лева и някакви стотинки в магазина на Сребърна. Едното рамо на пантата е всъщност бутало - то влиза в по-широк цилинтър, който пък играе роля на другото рамо. Тези панти съм ги виждала монтирани на стенните шкафове, които се отварят нагоре, а не настрани.

Къде ги има тези панти по 6,5 лв.



Тема Re: За пантатанови [re: Mapинkaтa]  
Автор GBlO (доброжелател)
Публикувано10.09.05 14:49



това не е панта, а най-вероятно газов амортисъор за вдигащи врати. Има и ножици за вдигащи врати, които могат да се регулират в зависимост от тежеста на вратата(такава екстра газовите амортесъори нямат) Аз предпочитам ножиците и тяхната цена е около 13 лв.



Тема Re: За пантатанови [re: GBlO]  
Автор Mapинkaтa (амбициозна)
Публикувано10.09.05 16:52



Вече ми е по-ясно. Благодаря за уточнението.

"Светът е като огледало - усмихнеш ли му се и той ще ти се усмихне"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.