Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 24.09.24 
Филмови
   >> Сериали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Забранена любов"нови  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано27.02.09 23:17



Фенове, къде сте!
На 2-ри март от 22:00 часа започва Втори сезон на любимото ни БЪЛГАРСКО сериалче "Забранена любов"!


Споделете- кой ви е любимият герой? Какво харесвате и какво не харесвате в сериала? Вашите очаквания за бъдещите епизоди?
Всичко, за което се сетите



Тема Re: "Забранена любов" [re: шмaт]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано01.03.09 20:08



От рекламите, които дават за него, ми се струва, че новите серии ще бъдат още по-интересни от предишните.



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано01.03.09 21:24



Ами би трябвало, ако искат още по- висок рейтинг и да има и следващи сезони.
Хърватският е над 700 епизода, а немският над 3000.
Не смея да мечтая чак за 3000, но към 1000, защо да не





Тема Re: "Забранена любов"нови [re: шмaт]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано02.03.09 17:10



"любимото ни БЪЛГАРСКО сериалче"????

ай не се излагай бе, това ако ти е любимо...ебаси нескопосано направената боза

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти

Тема Re: "Забранена любов"нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано02.03.09 17:24



виж сега, това е тема за феновете на Забранена любов. Ти, като искаш, можеш да си направиш отделна тема във форума: "Нескопосани бози" и на воля да си плюеш, който си искаш сериал.



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: шмaт]  
Автор BидичМодератор (Н.В.)
Публикувано02.03.09 21:21



Една седмица сериала е окей , другата седмица е доста слаб. Трябва да си изчистят слабите сценаристи/режисьори. "Райбера" ме дразни , ебахти професионалния боксьор , този е по-страхлив и от заек.



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: Bидич]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано02.03.09 22:42



Тва се чудех преди малко. Уж е боксьор, а се разтреперил като заек. И само кърши ръце .. Явно е категория "муха"


Проблемът не е в сценария, ами в диалога. Доколкото знам, репликите се пишат от други, не от сценаристите. Режисурата също има още много да се желае. Не съм обърнала внимание, но може би режисьорите наистина са няколко, защото на моменти сцените са заснети като за филм, а не тв театър.



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: шмaт]  
Автор BидичМодератор (Н.В.)
Публикувано03.03.09 21:49



Бях останал с впечетление за редуване на поредица от силни и слаби серии още преди да прочета , че се редуват три екипа от режисьори и сценаристи . За мен определено един от екипите е доста зле . Раздава го профи , трябва поне от десет години да не излиза от фитнес залите и да е изпил повече химия и протеини , отколкото вода през живота си. Определено образа не е съвсем до измислен и дразни. Затова пък Маймуната макар и епизодичен образ ми е доста симпатичен .



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: Bидич]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано04.03.09 00:59



Раздава го профи , трябва поне от десет години да не излиза от фитнес залите и да е изпил повече химия и протеини , отколкото вода през живота си. Определено образа не е съвсем до измислен и дразни. Кой е това?
Значи три екипа. Все оставям за по -нататък да прочета накрая надписите и да направя списък. Нямам време и сили нещо напоследък;(
Ай, днешната серия, що така бяха снимани изотдолу? И в много близък план и странен ракурс.



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: шмaт]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано06.03.09 16:15



гледам настъпвате се на входа, толкова сте много



Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.