Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 22.05.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Srabski filmi  
Автор psycho_realm (непознат )
Публикувано03.03.08 20:04



Ame samo da vi popitam nqkoi znae li ot kade da se teglqt nqkoi srabski filmi ot interent geldah vyv data.bg i vyv arenabg ni6to nqma predpolagam i vyv zamunda.net 6te e sy6toto a mnogo mi phvaliha nqkoilko srabski zaglaviq kato : Svetkavicite i Kato porasna iskam da stana kenguru.
Poneje na6eto kino ne6to ne vyrvi to pone bratq da gledame srybsko vse pak e blizko do na6eto





Тема Re: Srabski filmiнови [re: psycho_realm]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано29.03.08 10:33



В арена имаше някои заглавия.Препоръчвам ти също "Mi nismo andjeli"-1,2-голям смях са!


П.П.пиши на кирилица!

Welcome to the real world

Тема Re: Srabski filmiнови [re: psycho_realm]  
АвторShKaNtY (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 11:43



В замундата със сигурност има....аз от там ги тегля.Филмите който са ти препоръчали са доста добри, а относно Mi nismo angeli и третата част е доста сполучлива. И смеха е голям наистина .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.