Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 28.09.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови  
Автор TypkмeнтeлekoмМодератор (Телеком №1)
Публикувано19.02.07 16:04



Прийзън Брейк - все още добро сериалче , макар и с леката тенденция да разтягат действието за запълване на серийте.

Бетълстар галактика - след силния 12 епизод , продължиха с два сравнително слаби епизода . Дано това да не се очертае като тенденция :(((

Декстър (ама не лабораторията ) - готино сериалче за сериен убиец, който си пада по серийни убийци. Първия му сезон беше миналага година от октомври до декември. Втория сезон ще се излъчва тази година пак по същото време. Гледам че в момента му тече предпримиерната реклама по фокс крайм.

Чарли Джейд когато успявам да го хвана по АХН. Този сериал адски много ми се гледа , но хващам само отделни епизодчета.

какво ми предстои:
8ми сезон на Шеметна напревара

Файловете на Дрезден - нов хит на Скай Фай , чета добри отзвуци за него по торент и субс сървърите.

Др Хаус/Лост - трети сезон. Незнам кога ще намеря време да ги гледам



"Data.BG не одобрява и не толерира пиратството в България" , майтап бе Уили!

Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови [re: Typkмeнтeлekoм]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано19.02.07 22:38



продължавам да карам на Монк, Неочакван шанс и каквото хвана по фокс лайф(обикновено стари неща, ама се радвам, като попадна на Вероника Марс примерно)



Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007 [re: пeтльoTheDriver]  
Автор TypkмeнтeлekoмМодератор (Телеком №1)
Публикувано22.02.07 11:33



Аз вчера вечерта гледах три часа ГТВ, харесах си няколко комедийни сериалчета , нищо особено в сравнение с хитове като Приятели, но все пак бяха симпатични.

"Data.BG не одобрява и не толерира пиратството в България" , майтап бе Уили!


Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови [re: Typkмeнтeлekoм]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 23:02



аз по гтв комедийте хич не ме привличат... фокс лайф са си качество на макс - Малкълм, Двама мъже и половина, Приятели.........


Real Cat?

Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор ИkapиyмМодератор (джаг-икарус)
Публикувано26.02.07 15:43



ахъм, ама хитове въртени по сто пъти :)
аз вчера си изгледах три премиерни епизодчета на нови сериали , за съжеление нито едно не ми хвана окото :(



Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови [re: Иkapиyм]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано27.02.07 23:20



ми бате изчерпаха се идеите за 30 минутните комедии... рядко има нещо качествено, като двама мъже и половина, за мен тва е единствения по-нов сериал, дето става. всичко останало е изсмуквано от пръстите...


Real Cat?

Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор Jair ()
Публикувано03.03.07 18:12



бате не се изказвай толкова неподготвен, колко от новите комедии си гледал въобще? :)

а двамата мъже са средно качество бозица, като съм им гледал 1-2 серии



Тема Re: Какво гледаме в момента. Февруари 2007нови [re: Jair]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано03.03.07 22:15



говоря ти от тея, дето се въртят по БГ кабелните, конкретно ГТВ. двамата е яко, не си хванал хубави серии сигурно или кво говоря, де, всеки си има вкус, мен ме кефи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.