Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 08.06.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема любими сериалчета на Дисни  
Автор УбoлвaльниkSFMМодератор ()
Публикувано31.01.07 09:53



Помните ли времето когато в петък беше часа на Уорнър , а в неделя Часът на Дисни ? Ако не се лъжа и двете от 19 часа. За мен лично уикенда свършваше в осем часа , след това следваха депресията от предстоящата учебна седмица и самата учебна седмица . Наскоро попаднах на едни предаване по Дискавъри , в което споменаха чичо Скрудж , та се запитах които са ми най-любимите сериали на Дисни , които даваха по канала тогава.
Чичо Скрудж - нъмбър уан. Да не говорим , че той им беше премиерното сериалче и е оставил най-добри спомени у мен.
Гумените мечета: Всеки път като видя ника на Мазньо в дира , се сещам за тях.
Чип и Дейл: мацката беше убийствена :)
Имаше и някаква русалка , на която и бях страшен антифен. Все се надявах в некой епизод да си го получи от бандата акули



Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано31.01.07 13:16



И мен определено патешките истории най- ме кефеха. Даже и на комикси си ги купувах. Гумените мечета също кефеха.
Мен лично най Ме дразнеше супер Балу, скучно ми беше.



Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: ss_]  
Автор УбoлвaльниkSFMМодератор ()
Публикувано31.01.07 13:46



Супер Балу ? какво пък беше това ?

WS: в кения последно слязох посред нощ от колата и наритах металната спирка пред местното районно


Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано31.01.07 14:47



Е те тоя лешпер.





Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: ss_]  
Автор УбoлвaльниkSFMМодератор ()
Публикувано01.02.07 09:23



не си го спомням

WS: в кения последно слязох посред нощ от колата и наритах металната спирка пред местното районно


Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Авторlullaby (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 04:56



Оооооо ДААА



Аз досега си купувам "Мики Маус" ама не е същото. Рокфор от Чип и Дейл...... Ариел беше русалката. Мен Аладин малко ме дразнеше ама всъщност всичко си беше яко, просто някои неща по-малко яки.

Дисни си е класика. Даваха май събота вечер игрални детски, а неделя анимации. И помня как се дразнех като малка на игралните и си мислех, че щом не е рисувано е супер тъпо

А и Часът на Уорнър..... Това беше всичко, приятели!

ПП. Иначе аз и по Нова ги помня като почнаха детските.......сега децата какво гледат не знам. От "Костенурките Нинджа".......та до "Кро" - друго си беше преди години.



Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: lullaby]  
Автор Члeнниk БaлkaнckиМодератор (Scutellaria)
Публикувано18.03.08 10:51



Вярно че събота даваха някакви игрални на дисни , но кой ти ги помни ? :)))



Сега гледат Юги О и новите Костенурки :)



Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Авторaндpю (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 16:37



до преди две години даваха часът на дисни сутринта събота и неделя.Помня Клуб Маус-яко детско беше. И Лило и Стич беше готино.Само quack pack не са давали.



Тема Re: любими сериалчета на Диснинови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор big_cheese (непознат )
Публикувано18.10.08 20:30



zna4i prosto starite palnometrajni film4eta (i novite) sa straxotni

Cars, Talasumi OOd, 101 dalmatinci, miki maus, donald duk, i t.n. mn se radvam i na nai novata animaciq WALL-E strahotna e




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.