Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 02.06.24 
Филмови
   >> Сериали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: пeтльo]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано02.02.07 21:17



Страшна е, има и фотоси за Максим.







Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: Stanley]  
Автор УбoлвaльниkSFMМодератор ()
Публикувано03.02.07 01:33



Коджак успявам да го хвана само от време на време :(

WS: в кения последно слязох посред нощ от колата и наритах металната спирка пред местното районно


Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано03.02.07 11:03



Е то и аз само уикендите, през седмицата в много неудобен час го излъчват.

Вчера докато слушах песента на Тото Джорджи Порджи, се сетих за една култова британска продукция "Разкази с неочакван край". Това направо ме залепваше пред екрана. Даже май преди време я даваха по ВВТ.







Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: Stanley]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано03.02.07 11:29



мисля, че имам някакви спомени... и аз доста я следях, незнайно защо я пуснаха само един път(демек без повторения) и точно по няква полуумряла кабеларка... абе едно такова, дето всяка серия беше с различен актьорски състав



Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: Stanley]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано03.02.07 11:32



мхъм.... неслучайно уважавам максим най-много от цялата сюрия мъжки списания:)
иначе тоя сериал май ще си го отбележа в календара:)



Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: Stanley]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано03.02.07 12:33



това пък ме подсети за култовите- Театъра на Рей Бредбъри и Зоната на здрача.



Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: ss_]  
Автор УбoлвaльниkSFMМодератор ()
Публикувано05.02.07 08:27



И аз за Зоната на Здрача се сетих :) макар че Зоната , все пак си се водеше малко повечко хорър стил. За тези с неочакван край се сетих един епизод, в който главния герой срещна старшината си от виетнамската война , който само го беше тормозил, да си чисти оръжието , да сичисти кубинките ..абе яко сдух. Та нашия реши да го гърми и неочаквания край беше, че нечистенето от толкоз години оръжие гръмна и утепа нашия човек :) Така че аз оттогава винаги си чистим пистолетите , било капсови , капсови или други :)

WS: в кения последно слязох посред нощ от колата и наритах металната спирка пред местното районно


Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано05.02.07 09:21



На мен най-ми харесваше епизода с един сериен убиец. Пътува си един кротък човечец на автостоп и с този който го качи, слизаха по разни заведения и все за сериен убиец слушаха. И в края на епизода, стопаджията пита шофьора колко били казали в едно крайпътно заведение, че са жертвите на убиеца, оня му отговаря и стопаджията вади пищов и казва:

"С тебе се увеличават с още един" и го гръмна.

Зоната на здрача беше класика, сещам се сега за Чоки и Децата на Сириус- бяха доста маниашки.







Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: Stanley]  
Автор УбoлвaльниkSFMМодератор ()
Публикувано05.02.07 16:11



Чоки - някакво извънземно ? Дето го викаха там с някаква Призма или Пирамида беше ? а то беше някакво кълбо светлина ? или поне това си спомням, беше добро мдам. От добрите стари чешки . Иначе аз по-добре си спомням Арабела и Летящия Чешмир. Специално втория по-добре , тъй като дълги години след това , даваха негови епизодчета в милион и едно желание.

WS: в кения последно слязох посред нощ от колата и наритах металната спирка пред местното районно


Тема Re: Какво гледаме в момента. Януари 2007нови [re: TURZEL]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано05.02.07 20:45



Алф сезон 4 -))
преди тва гледах сезон 3,2 и 1







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.