Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 14.05.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за сериала Джоуи  
Автор fenkata (непознат )
Публикувано27.04.06 14:13



За мен сериала "Приятели"е класика и като направиха сериала" Джоуи' според мен убиват (ако мога така да се изразя)смисала на "приятели".Ако правят продългение то да са вси4ки заедно.Не е ли така!?!



Тема Re: за сериала Джоуинови [re: fenkata]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано27.04.06 16:25



Че кога го направиха тоя сериал?
Аз мислех, че са само слухове......

...Lead me into your darkness...


Тема Re: за сериала Джоуинови [re: nenepyga]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано12.05.06 14:37





Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: за сериала Джоуинови [re: fenkata]  
Автор CrBarRule (OldStyle)
Публикувано12.07.06 10:23



Защо да го убиват ? Това е съвсем различен сериал, идеята е друга , геройте (като изключим Джоуи) са други. Джоуи си е напълно независим сериал, а не продължение на Приятели.



Тема Re: за сериала Джоуинови [re: CrBarRule]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано19.07.06 11:05



Абсолютно си прав. След края на Приятели, доколкото имам информация, Мат Ле Блан сам предлага идеята на продуцентите за бъдещия сериал Джоуи. Между другото, шоуто е страхотно!!! Свързано е дотам с Приятели че след като Рейчъл заминава, Чандлър и Моника се местят (края на сериала) Джоуи решава да опита да продължи кариерата си в Холивуд, където главни герои стават сестра му Джина - лека мадама с искуствени цици и предизвикателно поведение, племенника му Майкъл - тинейджър-гений пълна противоположност на Джоуи и симпатична съседка адвокат. Гледал съм всички епизоди от първите два сезона и смея да твърдя че е страхотно добро, като горещо го препоръчвам на всички.

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!



Тема Re: за сериала Джоуинови [re: mizzo]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано01.08.06 23:21



Ми той си остана само на втори сеzон, май не бил харесван и доколкото zнам, няма продьлжение.

5drerrrrrrrrru ncxf n joelk jmksfjw we eq cgy<tfvqw trqwvrf qvw vt <


Тема Re: за сериала Джоуинови [re: geminarius]  
Автор tokicha (вярофил)
Публикувано23.09.06 18:43



Не, няма да има продължение Джоуи заради ниския рейтинг в САЩ...очевидно, тъпите американци считат харесването на Джоуи за антифенство на Приятели

...а то всъщност са 2 напълно различни сериали!!!

Life is not the amount of breaths you take...It's the moments that take your breath away!

Тема Re: за сериала Близък Изтокнови [re: Beнaбили]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 13:28



Ама верно ли си мод там, колежке?

Конфликтите в Близкия изток
Място за обсъждане на актуалната ситуация в Близкия изток-конфликта в Ирак, ескалацията на напрежението около Иран, конфликтите в Ливан и Палестина и целия регион.
Клубът е създаден на 28.01.03 18:46
Модератор: lovech-126364
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 44583
Последно: 07.11.20 13:23
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.
Мненията, които не са за този клуб се трият.

Феноменално...Не сетрият така ли? И метаезикът е разрешен?
А ХЪТЪМЪЛЪ бил забраненъ?

Понякога си толкова добра...


окитоки


Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...

Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.