Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 05.05.24 
Филмови
   >> Сериали
*Кратък преглед

Тема Джоуи в "женени с деца"нови  
АвторDream (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 10:47



Преди няколко дни като си лягах привключвах каналите и по бтв даваха "Женени с деца" и изведнъж ми се привидя Мат Ле Бланк... гледам гледам - той беше Играеше ролята на син на някакъв приятел на Ал. Пак толкова чаровен, тъпичък и смешен



Тема Re: Джоуи в "женени с деца"нови [re: Dream]  
Автор Survivor (непознат)
Публикувано02.07.04 15:03



Това беше най-свежият епизод в тоя сериал ever. Мен по принцип "Женени с деца" ме дразни тотално, не мога да видя нищо смешно в това така да малтретират горкия човек, нито пък в това да изкарват всички мъже мъченици, а всички жени - мързеливи паразити. Не ми е смешно и изтърканото клише за глупавите блондинки. С две думи - този сериал не е просто пълна скука. Той е тотален дразнител, напълно неподходящ за край на работния ден. В този смисъл серийката с "Джоуи" беше супер сладка, много и се израдвах и се смях с глас. И наистина си беше същия - симпатичен глупчо, магнит за момичетата. Аз даже за момент си помислих, че е станала някаква грешка и са пуснали някой слабо известен епизод от "Приятели". Ал Бънди обаче набързо разсея тази илюзия

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема не разбираш ти от духова музика [re: Survivor]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано22.07.04 19:29



женени с деца е супер яко. разбира се не жалят хиперболите, но това си е част от замисъла.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Лафа е...нови [re: zaphod]  
Автор Survivor (новак)
Публикувано23.07.04 11:46



"Разбира ти свиня от кладенчова вода" . Аз духова музика не обичам. Искам да ме приспиват с детски песнички .
А "Женени с деца" не жалят хиперболите. Само го сравни с "Приятели". И те също не жалят хиперболите (напр Рос с неговите динозаври и докторска титла, Моника с манията за ред, Фийби с идиотските си реакции), ама как пък един път за всичките 10 сезона не изпростяха до нивото на "Женени с деца". А последния дори и Кристина Апългейт не мож го спаси.
Абе сега като се замисля, може пък и аз наистина да не отбирам от духова музика

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Лафа е...нови [re: Survivor]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 21:28



женени с деца е една от най-готините комедии които съм гледал. има идея в него.



Тема Re: Не не, не е чак толкова зленови [re: Survivor]  
Автор Бopoмиp (((((((())))))))
Публикувано09.08.04 00:47



Аз от сърце съм се смял с тоя сериал. Как да не се смееш на тия хора?



Това му е хубавото на "Женени с деца"- дарява ни с такава доза абсурд, от каквато имаме нужда понякога, и каквато не може да предложи нито "Приятели", нито "Само за снимка", нито "Алф", нито който и да е друг комедиен сериал. "Приятели" е комедия на ситуациите; "Женени с деца" е комедия на абсурда. () И въпреки че никога не би достигнал класата на "Приятели", филмът за Ал Бънди е доста забавен и развлекателен, макар и по своему.



Тема Re: Не не, не е чак толкова зленови [re: Бopoмиp]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано08.09.04 23:46



Нека не забравяме, че и Женени с деца оцелява по подобие на Приятели цели 10 години на ТВ екрана. И е един от най-гледаните сериали през цялото време.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.