Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 15.06.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вчера четохнови  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано23.05.04 01:29



че Къртни Кокс чакала близнаци (е все още е слух, но определено ще бъде голям майтап ако й се родят две близначета и то разнополови )



Тема Re: Вчера четохнови [re: Shanya]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано23.05.04 23:39



Егати... съдбата понякога направо си играе! :)))



Тема Re: Вчера четохнови [re: Shanya]  
Автор Birdy (*)
Публикувано27.05.04 22:24



По-скоро е слух. Гледах май в една Опра, или в Джей Лено (май Опра беше все пак, след последното шоу). Та я питаха any chance да са близнаци - и тя каза твърдо не.
Иначе щеше да е unbelievable
Иначе дават ли реклами за Джоуи? Аз гледах една и ми се струва, че няма да е лошо шоуто.



Тема Re: Вчера четохнови [re: Birdy]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано29.05.04 00:40



при Джей Лено каза, че не са близнаци, но това не означава, че е казала истината .
Аз този слух за близнаците първо го чух по ТиВи, но не хванах цялата "новина'. после четох в "People", че източникът е братът на Дейвид Аркет



Тема забравих за Джоуинови [re: Birdy]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано29.05.04 00:44



да пиша - аз съм гледала рекламните кадри само, плюс един с пристигането на Джоуи на летището - не изглежда зле. Четох, че на представянето на новата продукция на NBC за есента , Joey много се е харесал на публиката - ще видим през октомври някъде дали си струва



Тема Re: Вчера четохнови [re: Shanya]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 22:05



Вече няма какво да се чудите!Аз гледах последната серия и Моника и Чандлър наистина си имат близнаци!Момче и момиче!Кръстиха момичете на истинската майка,а другото на бащата на Моника и Рос!!!



Тема Re: Вчера четохнови [re: Lora]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано13.06.04 23:50



Всички сме гледали последната серия.... Ставаше дума за това, че Кортни Кокс - актрисата също очаквала близнаци... Или ти може би не знаеш, че тя е бременна...



Тема Re: Вчера четох [re: Shanya]  
Автор rabbit_ (running)
Публикувано21.06.04 16:33



Къртни Кокс е родила в събота май...само че не са близнаци, а е момиченце. Честито!

This is the way the world ends...
Not with a bang, but a whimper.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.