Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 15.06.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Готино беше!нови  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано06.05.04 07:19



Спешъла тази вечер беше готин. Аз не можах да го гледам целия, но хванах по-голямта част и научих доста интересни неща за самото шоу и артистите.
Например в началото идеята е била Моника и Джоуи да бъдат романтично обвързани. Рос и Рейчъл са им хрумнали много по-късно, вече като са започнали да набират актьори за ролите. Първият сигурен е бил Дейвид Шумиър. Къртни Кокс е била предвидена за Рeйчъл, но тя е отказала и си е поискала Моника. А и Къртни Кокс е първата жена по американската ТиВи, която в реклама е казала думата "цикъл" - реклама на TAMPAX . Дадоха и човекът, който за всяко шоу измисля картинката на Magna Doodle -а на вратата на апартамента на Джоуи. Той обясняваше и за камерата, която е винаги насочена така че да се види картинката или надписа - измисля ги съвсем спонатанно и рядко имат връзка със самия епизод.
Самите интервюта бяха правени след финалния епизод - значи някъде януари.
А и още нещо се сетих, някой да е чувал, че след 5ти сезон са имали търканици и даже е имало вариант да се върне шоуто само с 4 приятеля??!?!. Тогава Матю Пери е влязъл в клиника за лечение и е искал да се прекъсне шоуто...Само че за щастие са се разбрали и ето вече свършват 10тия сезон
В петък ще дават и инфо за новото шоу -"Joey"
Обаче нямаше нито думичка за финала. Даже имаше кратко интервю с проектанта на снимачната площадка - той винаги първи получава сценария, но каза, че е подписал и нищо няма да научим от него.
Е остава още малко - утре по това време отдавна ще е свършило.
Днес ми стана и малко мъчно като ги гледах откъде са тръгнали и докъде са стигнали [placha]



Тема Re: Готино беше!нови [re: Shanya]  
Автор Birdy (*)
Публикувано06.05.04 10:12



Абе каквото и да приказват хората, нашето поколение си израстна с тях. Нямам предвид израстна в смисъл на "израстнахме със Сънчо", а в преносен смисъл - поумнявахме и се научавахме с тях. Героите имам предвид, не актьорите - учихме се да правим кариера , да запазваме връзките си и да правим семейства, да гледаме деца (е, с последните 2 ние с теб ги поизпредварихме, ама то е понеже не сме в ТВ-шоу ).
И на мен ми е мъчно, имаше накъде да върви шоуто. Сега все едно ни казаха - като се задомите и изпонараждате деца, живота ви спира да е интересен за камерата. Знам, разбира се, че шоуто не спира заради това и драматизирам, ама аз съм си такава
Аз си свалих наскоро един спешъл на Френдс при Опра, за пръв път я гледах тая жена, шоуто беше интересно. И там говориха за проблемите на Матю Пери, а Кортни Кокс и Дженифър заявиха в един глас, че само чакат сериала да свърши и почват да правят бебета (макар че Кортни очевидно вече го е направила, но Дженифър ме изненада, мислех, че не иска).
Та така с Фреднс - довечера каквото било-било.
Мъка.



Тема Re: Готино беше! [re: Birdy]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано06.05.04 12:46



Shanya, благодаря за изчерпателния разказ (както винаги) :) Аз не искам да знам нищо за последните серии, но като минат кажи само много или малко ще плачем...



Тема Re: Готино беше!нови [re: Birdy]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано06.05.04 15:12



Честно казано, аз не ги чувствам чак толкова близки, забавни са ми, шоуто е приятно именно заради приятелството между героите, но чак поуки или съвети не съм черпила от тях. Мисля, че се изчерпаха вече. И самите артисти се чувстват уморени и казваха, че не им се вярва това да продължава и продължава...Дженифър Анистън каза, че самата идея за 40 годишни улегнали приятели не й се нрави и че иска да си тръгнат от екран, когато са обичани. Тя самата си призна, че е навивала останалите да се върнат за 10ти сезон, защото е чувствала, че има още Рейчъл в нея.
Аз си мисля, че им беше време. Особено като гледаш паралела между 94 и 04 .

А за бебетата, Анистън каза че първо искала да пътува да види свят и после да ражда бебета. Знаеш ли, може да имат проблеми като Къртни Кокс и да не иска да ги сподели публично.
А за Къртни Кокс много се радвам че ще има бебе. Тя е помятала доста както обясни. Даже след един от абортите са правили серията, в която Рейчъл ражда и Къртни се е чувствала ужасно. Но определено заяви, че чака юни месец с нетърпение - тогава й е термина, става на 40 и има 5годишнина от сватбата
Но наистина е мъчно, че свършва



Тема аз със сигурностнови [re: damita]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано06.05.04 15:15



ще рева довечера каквото и да стане, защото съм си ревлива. . Няма да напиша какво ще стане разбира се и да ви развалям удоволствието да го преживеете сами



Тема сетих се за още нещонови [re: Birdy]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано06.05.04 17:29



за децата и мястото им в Friends - не ви ли прави впечатление, че вече няма серии с Бен или Емма - което е жалко според мен. Странно е да имат Рос и Рейчъл живот само без деца. Хайде Емма я споменават, ама за Бен нищо. Според мен си е пропуск на сценаристите



Тема Re: Готино беше!нови [re: Shanya]  
Автор Cлънчeвo зaйчe (мечтателка)
Публикувано07.05.04 17:11



"Дадоха и човекът, който за всяко шоу измисля картинката на Magna Doodle -а на вратата на апартамента на Джоуи" - като стана въпрос за това дали не може да съберем от някъде нещата, които са били изписвани на вратата в различните серийки? На мен поне ще ми е любопитно.

No, DeeDee, leave the turbolaser!




Тема Re: Готино беше!нови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
АвторShanya (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 18:06



Човекът каза, че имало и сайтове и форуми, посветени на това
Ето това е на бързо от google - ако имаш време, рови се още:





Тема Re: Готино беше!нови [re: Shanya]  
Автор ALiAS^[m] (Jolie fan)
Публикувано08.05.04 12:09



Да, наистина имаше търканици към 1999-2000. Освен Матю Пери, Дженифър Анистън също искаше да се маха. Ако помните в една сария по това време се появява Джил - сестрата на Рейчъл, изиграна от Рийз Уидърспун. Имаше вариант Рийз Уидърспун да замести Дженифър в сериала.



Тема Re: сетих се за още нещонови [re: Shanya]  
Автор ALiAS^[m] (Jolie fan)
Публикувано08.05.04 12:17



Не мислите ли, че е странно, че Бен и Ема не се познават!? В смисъл такъв, че нямат нито една обща сцена.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.