Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 06.06.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Alabao13 (АСА в сесия)
Публикувано26.01.04 08:01



Зе да дразниш вече. Какво си се натопорчил за мод? Тоя клуб НЯМА нужда от мод, казвам ти го от опит. Клубовете, които имат нужда се разпознават отдалече. А този не е от тях. Няма нито един от типичните проблеми за даден клуб. Мод се слага при нужда, а не по фасон. Ама оказва се , че в тоя дир има хора , дето си приличат едно към едно във писането на безмислени теми за модератори.... По калъп ли ви правят или?

От какъв зор ти е модератор? Айде, дай ми ПОНЕ 3 наистина реални причини?

Какво, спам ли има всеки ден? Или има изтриване на архива? Или е нужно да се прави инфо ъпдейт? Или какво? М? Иди във "Футболни прогнози", постой там малко и ще видиш защо там има 3 модератори и никой не роптае срещу това - защото има НУЖДА от тях. А тука какво? Мода само да си начеше крастата с "вижте ме, аз пък съм модератор фръц фръц"..... Аре, молим. Излишна цензура никому не е необходима. Само защото не харесваш мнението на Х или У, нез начи да слагаш пранги на клуба. Поразсъждавай над това, преди да почнеш да се пениш в отговора си. Ай, ол дъ бест ти желая!

Mi Mundo

Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: Alabao13]  
Автор ALiAS^[m] (Стафооооооо)
Публикувано26.01.04 10:58



Ей за това не исках да пускам тая тема - щото все ще има някой който ще каже ЧТи сега какво са натискаш за модератор?". Аз не искам да съм модератор, сигурно го казвам за 15 хиляден път.



Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Alabao13 (АСА в сесия)
Публикувано26.01.04 18:01



Baby, think twice.

Mi Mundo

Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: ™La Donna E Mobile™]  
Автор linkin_lady (Xu4 He Me ebE)
Публикувано26.01.04 20:22



добре де! един модератор няма да ви изяде клуба...може да е само в полза...
някой да каже поне една основателна причина поради която да е твърдо против модератор тук....?? слушам ви...
бтв и аз гласувам заааа....не помна как беше...нещо с д.......абе за нея са гласували почти всички...ша се сетите...
та мисълта ми беше че мод-а няма да пречи пак да се водят същите дискусии...просто ша намали до минимум неприятните инциденти....
има логика в тия думи.........ама трудно се открива...така че се въоръжете с търпение и....помислете малко за това...



Тема Никой не е казал за теб...нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано26.01.04 23:24



Просто на клубчето по-скоро може да повлияе лошо един мод. Клуба си е спокоен, няма спам, няма нищо. Виж, дай ми 5-6 мнения за последният месец които се нуждаят от поправка или дилийт. Тогава ще гласувам за.... Арменски поп


Monte Carlo 1 leg

Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: linkin_lady]  
Автор Alabao13 (АСА в сесия)
Публикувано27.01.04 12:12



Там е работата, че "неприятни инзиденти" тук просто няма. Всяко обратно мнение е пълна спекулация с истината.

Mi Mundo

Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: Alabao13]  
Автор linkin_lady (Xu4 He Me ebE)
Публикувано28.01.04 21:44



може и така да е....но пак казвам, че модератора САМО ще помогне клубчето да заприлича на КЛУБ....къде къде по престижно е един клуб да има модератор...и не само! представи си че некви мухльовци с нерегнати никове дойдат и напълнат клуба с тъпи теми с по една буква??? тогава ли тепърва ша правите избори и ша решавате?? по-добре мод-а да се назначи...пък дори да няма работа за него....нека си прашасва някаде :))
е, все пак вие решавате....ако не искате да има мод - няма да има....не искам да ви натрапвам моето мнение, щото виждам че с тебе сме в двете крайности, а? :))



Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор armydreamer (trickster)
Публикувано28.01.04 22:31



(ако ще има модератор)
damita

drink up, dreamers, you're running dry


Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: linkin_lady]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано28.01.04 23:00



Точно малките клубчета с модернатор са цел на нерегнати никове с теми с по една буква.


Monte Carlo 1 leg

Тема Re: Гласуване за модератор на клуба!нови [re: linkin_lady]  
Автор Alabao13 (АСА в сесия)
Публикувано29.01.04 11:32



Няма какво да си предсдтавям. Като дойдат тези мухльовци, нека тогава говорим за модератор. А относно "престижа" - нещо си в грешка. Клуб с модератор не е нещо по-престижно от клуб без такъв... Нещо е объркана логиката......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.