Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 01.07.24 
Филмови
   >> Сериали
*Кратък преглед

Тема ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови  
Автор L_friend (az sum:))
Публикувано21.01.04 21:11



Zdraveyte!
Mnogo vi se kefq, che vi ima!!! Misleh si che u nas nqma fenove na "Friends" i az sum si sama v maniqta, narechena "Friends".
Daje si pisha s nqkakvi grumnati amerikantzi, koito smqtat che tozi sit.kom. e tqhna zapazena marka... Kakto i da e.
Super e che vi ima!!!

... ...


Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови [re: L_friend]  
Автор ALiAS^[m] (Стафо)
Публикувано22.01.04 13:52



Здравей,
аз пък се радвам, че откривам все повече и повече хора, които харесват Friends :) Надявам се, че често ще идваш в този клуб



Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано22.01.04 14:05



L_friend, ако ни нямаше мислиш ли, че bTV щяха да завъртят сериала за трети път? С всичките му бляскави девет сезона??? Радвам се, че си ни открила.



Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор L_friend (az sum:))
Публикувано22.01.04 20:49



Veche posetih preporuchaniq ot teb sait i mnoogo mi haresa!

Mnogo ste gotini!

Imam na kaseti vsichki serii do momenta i vupreki tova s udovolstvie shte gi gledam pak

Stranen paradoks e tozi sit.kom. Imam malka dushterq, koqto znae naizust vsichki repliki, brat na 16g. koyto e friend-fen, moite priqteli...na moqta veche neprilichna vuzrast i te fenove... Nqma drug takuv fenomen kato "Friends"!!!




... ...

Редактирано от L_friend на 22.01.04 20:51.



Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови [re: L_friend]  
Автор ALiAS^[m] (Стафо)
Публикувано22.01.04 21:09



Радвам се, че ти харесва!
Пробва ли се на викторината за 2ри сезон? Там има доста неща, които само един маниак на Friends би ги познал.



Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI! [re: L_friend]  
Автор si@nk@t@ (непознат )
Публикувано22.01.04 21:47



Spored men, Priiateli e strahoten serial. Gledam go redovno i imam mnogo epizodi.Imam vsi4ki epizodi ot 1 do 9 sezon i parvite 7 epizoda na 10 sezon. Az i
cialoto mi semejstvo se zabavliavame 4esto s tozi zabaven serial.Sas sigurnost moga da kaja 4e e ljubimiat mi serial.



Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор L_friend (az sum:))
Публикувано23.01.04 15:24



Без коментар
Все имам...3, или 4 познати отговора...и дори не зная кои съм познала и къде бъркам... Срам!

... ...


Тема Re: ZDRAVEYTE PRIQTELI!нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Lupi (I got da poison)
Публикувано28.01.04 23:03



Е чак пък маняк не е нужно май, достатъчно е да си гледал всички серии от 2-ри сезон същия ден..., което всъщност май значи, че си маняк

P.S. Така и не разбрах кой беше единственият въпрос, на който сбърках




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.