Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 21.09.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема как разбрахте за сериала Приятели?нови  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано09.10.03 03:15



спомням си, че една моя приятелка ме агитира (преди около 2-3 години), като ми разказа епизода, в който Джоуи обясняваше как винаги носил презервативи със себе си, за да можел, ако останел единствен мъж на земята, да заплоди отново човечеството.

иначе бях чувала за сериала, но нито знаех по коя телевизия, нито в колко часа го дават.
да не говорим, че отначало си мислех, че всичко живо ми говори за сериала "Съседи", който е от памти века, с Кайли Миноуг (австрийски)

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: Шeдaнc]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано09.10.03 03:54



Davaha go v BG (epizodichno) ...tryabva da e bilo predi pone 6-7 godini (ako ne gresha).



Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: lsabel]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано09.10.03 03:57



а-ха - по zap-метода

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: Шeдaнc]  
Автор just_me (минаващ)
Публикувано09.10.03 04:09



I az bqh 4uvala dosta za seriala

Prosto edin den nqmaseh kakvo tolkova da pravq i samo preshtrakvah ot kanal na kanal-dokato ne popadnah na Friends i se zagledah....
I taka dosega-strahoten serial,zapo4nah da teglq i teglq seriite ot internet- sega gi imam ot parvata do poslednata, koqto e izlqzla/1 epizod na 10 season/



Тема молба:нови [re: just_me]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано09.10.03 04:14



айде, моля провери, ако не те zатруднявам много, в коя серия Рос се надрусва? има една серия TOW Ross gets high-не е таzи.
гледах в гидовете епиzод по епиzод, но там много оскъдно намекват какво става в съответния епиzод и не можах да го намеря.
стига ми и да ми каже6 от кой сеzон е серията, аz 6те си иzтегля вси4ките.
наистина много 6те съм ти благодарна.

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: Шeдaнc]  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано09.10.03 12:08



аз започнах да го гледам през 1995 г. като го почнаха по Канал 1 и та оттогава досега!

Не е важно какво другите говорят за теб, важно е когато се обърнеш да замълчат.


Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: Шeдaнc]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано09.10.03 12:13



Когато започнаха да го излъчват за пръв път в BG, сериалът замести "Стъпка по стъпка" в "Часът на Уорнър. Тъй като тогава бях голям фен на "Стъпка по стъпка", дълго време ме беше яд, че вече не го дават и не обръщах внимание на "Приятели". А и нали се излъчваше само един път седмично, я го хванеш, я не. Но гледах серията малко след раздялата на Рос и Рейчъл, когато всички без Рос тръгнаха за някаква хижа и закъсаха. Смях се на репликата на Рейчъл, когато Рос пристигна да ги "спасява" и я попита нещо. А тя: На мен ли говориш или спа с друга? После спряха "Часът на Уорнър" и известно време след това вече пуснаха сериала по bTV. Малко ми трябваше, за да се вманиача! :))) И така...


In stores-17.11.03

Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: damita]  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано09.10.03 12:15



И аз отначало мразех Приятели, задето спряха Стъпка по стъпка! Пък после тъпите БНТ-яри спряха и Приятели и много ги намразих за това!



Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: damita]  
Автор blueice (smilin')
Публикувано09.10.03 16:00



Дамммм....И аз се присъединявам към онези петък вечери, когато даваха "Часът на Уронър"....Първо беше "Стъпка по стъпка", а после и "Приятели". Но определено бум-ът беше след като сериалът тръгна по БТВ....:)))

Open your eyes
Open your mind


Тема Re: как разбрахте за сериала Приятели?нови [re: blueice]  
Автор just_me (минаващ)
Публикувано09.10.03 21:09



Za Shedans...

Da ti kaja 4estno hi4 ne se seshtam v koi to4no season e tazi seriq,nai- dobre si gi izdarpai vsi4kite i si gi izgledai ot samoto na4alo....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.