Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 25.05.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon...нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано04.10.03 02:10



OK, togava!



Az takmo misleh da se zahvastam s tebe kato ostana po-svobodna prez weekenda... Radvam se, che e izlishno. Sigurna sam, che nikoj ot nas ne se nujdae ot dopalnitelen stress i neprijatni emotzii.



Тема Re: даунлоуднови [re: Шeдaнc]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано04.10.03 02:12




и
[url]http://suprnova.lagalot.com/torrents/386/friends.1002.pdtv-lol.[BT].torrent[/url]
и
[url]http://www.wireless-central.net/suprnova/torrents/387/Friends%20-%201002%20-%20TOW%20Ross%20is%20Fine%20[BuckTV]-avi.torrent[/url]

ето и на френски






To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.

Тема Re: даунлоуднови [re: Шeдaнc]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано04.10.03 02:41



Pri men nishto ne shte da se otvori.



Тема Re: даунлоуднови [re: lsabel]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано04.10.03 02:48



съжалявам, сега про4етох, 4е линковете можело ве4е да не се отварят. намерих ги в сайта, който ми даде Gia, а постингите в немския форум са от края на септември.

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: даунлоуднови [re: Шeдaнc]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано04.10.03 03:23



I az gi probvah. Samo edin se otvori. Struva mi se, che drugite sa downloads, iziskvasti da imash ftp server. Isabel, ako si spomnjash, Vagabond beshe postnal vednaj podobni links i D.Batch. kaza, che sa za ftp. Ako naistina te interesuvat mnogo, pitaj Dilithium (ne sam sigurna dali se pishe taka, no znaesh za kogo govorja) kak da set-nesh ftp server. Az ne sam se zanimavala s tova.



Тема Re: даунлоуднови [re: Gia]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано05.10.03 02:33



OK- blagodarya ti !



Тема thank youнови [re: lsabel]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано05.10.03 04:18



Jalko 4e prikliu4ihte spora, beshe dosta zabaven, tri v Amerika, edna v Germaniq i edin v BG
Mojeli da vi pomolq samo da napravite nov posting, 4e toq mnogo se zapulni ve4e, imam predvid pak she si pishete kakvo stava v 10 sezon, no shte e po-byrzo i po-lesno. Moje da e 10-ti sezon 2 ili neshto podobno.
I mnogo mersi, 4e sprqhte obsyjdaneto na drugite seriali, priznatelna sym vi, shoto sega o4akvam premierite im v Evropa!



Тема Re: Isabelнови [re: lsabel]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано06.10.03 02:26



Dnes gledah Under the Tuscan Sun. Goresto go preporachvam, ako ne si go gledala veche! Ta v nego se pojavi, savsem za kratko, sladkoto high-school teacher-che ot "I'm with you" (novijat sitcom, kojto bjah spomenavala). Hubavichka mutzunka - izgrjavasta zvezda! No ne mu zapomnih imeto. Vij, drugija, Raul... ne pomnja familiata ... beshe dejstvitelno charoven po italianski - tamna kosa i strahotni sini ochi, nesto kato Alain Delon na po-mladi godini.



Тема Re: Isabelнови [re: Gia]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано07.10.03 01:42



Ne , ne sum go gledala .
Chakam s neturpenie tretiyat epizod na "Friends" , a ti gleda li snoshti primierata na "Tarzan" ?



Тема Re: Isabelнови [re: lsabel]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано07.10.03 04:52



Ne. Dori ne znaeh za takava. Njakakav remake li e...? Ima li izobsto nesto obsto s filma?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.