Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 25.05.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Charmedнови [re: Hingis]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано02.10.03 23:23



Koyto ne go interesuva- prosto propuska temata i gotovo . Kakvo puk tolkova e stanalo... Tolkova shum vdignahte za nishto. I kude pishe , che tozi forum e samo za bulgari v BG ?



Тема Re:нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано03.10.03 01:06



Постинга ти за Джоуи и Рейчъл нямаше как да го пропусна, колкото и да ми се искаше.

Добре, спряхме, макар и да не се правим на отворки, само не се ядосвай.



Тема Re:нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано03.10.03 01:08



Спокойно, и темата за Том Ханкс /макар да не ти пречи явно/, и сериите ще се изчерпат.



Тема Давай Alias:)) GO-go-go:))нови [re: c h a r m e d]  
АвторJeeves (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 02:16



Напълно съм съгласен с Alias /какъвто и да е и откъдето ид а е/.
Баси, вие си пишете, каквото си иската /глупости/, после викате - 'еми не ги четете'.
Ами как да не ги четем, като, когато има нещо, написано от човешка ръка, при това на тема, която те интересува дори и писана от човек, за който знаеш, че е почти сигурно, че ще изръси някаква тъпотия, ами ти не спираш да се надяваш да се пояеи нещо интересно и качествено. Как тогава да не четеш??
Или просто за да убиеш времето. Не знам, но не ми харесва това да рабирам сега, че 10ти сезон са го пуснали по NBC и има хора, които го гледат и обсъждат.
Абе, знаете ли, не ми пука.... Ама изобщо не ми пука, така че продължавайте си с обичайните женски тъпи обсъждания на сериалчета /дори били те и "Приятели" /които обожавам/, защото не сте по-различни от всяка тъпа и куха /това ми харесва/ 'женка'.
М-дам, това, че обсъждате някакви сериалчета, които се въртят в чужбина, не ви прави по-различни от обикновената тъпа и изперакла българска пенсионерка, която живее, само заради това, да разбере дали някой ще се ожени за друг, или осиновеният син кога ще намери истинските си родители.
Абе Alias, не се впрягай толкоз. Просто им покажи една здрава мъжка ръка и това е. Сложи кадифената ръкавица върху стоманената ръка и започни да действаш. Това е моят съвет.
За всички останали лилипутки, които обсъждат 10ти сезон на Friends from USA - take care out there. И когато се приберете да си харчите парите в Бг, тогава започнете да обсъждате/да си спомняте за глупавите американ сериали /Приятели не влиза/. Айде



Тема Re: Давай Alias:)) GO-go-go:))нови [re: Jeeves]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано03.10.03 03:24



Dobre de- tova e tema - "Noviyat 10 i sezon" taka , che tuk obsujdame novite serii. Vse pak i nie , koito gi gledame imame pravo na tova ili ne...Vie ste sviknali "da- tova moje i ne- tova ne moje" da ama ne .



Тема Re:нови [re: c h a r m e d]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано03.10.03 03:33



Kakvo shte kajesh za tazi seria. Phoebe mi se struva razlichna...da ne kaja ostariala , no razlichna e may po- podhodyashto...



Тема Re:нови [re: lsabel]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано03.10.03 03:40



Дай на бележки.

Може да пишеш на кирилица, за целта е предоставена програмата KREDOR (с българска стандартна и фонетична кирилица), вижда се в горния десен ъгъл на полето при отговор на мнение или постване на нова тема.

Редактирано от c h a r m e d на 03.10.03 03:47.



Тема леле каква zлобанови [re: Jeeves]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.10.03 04:22



какво ви бръкна така в zдравето? 4е хората живеят в 4ужбина? 4е си хар4ат парите? в България? 4е в 4ужбина сериалите са по-напред? 4е се дискутират и други сериали? какво???

ами хайде, иzмисляйте теми zа Приятели, вместо да киснете само в таzи и да следите кой какво пи6е. в темата е писано, 4е се дискутират нови сериали /zа6тото АЛИАС осра пейzажа с неговото тъпанарско zаглавие, което никой не иска6е да про4ете/. и хората го каzаха, но културно, беz ли4ни нападки.

какво ти дава право да обижда6? ми 4е ти 6том гледа6 Приятели, не си по-добър от обикновената тъпа и иzперкала българска пенсионерка, която ти описва6.

във всеки клуб се дискутират теми, които са иzвън тематиката на клуба, но такива остри иzкаzвания, както тук досега не съм 4ела. ами какво да се каже zа това, 4е доскоро се поме6тавахте в клуб дог? хората да пи6тяха? не 4е сега не сте в съ6тия клуб, просто името е преименувано. zа справка виж линка на клуба
http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=172&Board=dog&page=0&view=collapsed&sb=5.



аман от пубери вместо да критикувате, се нау4ете по-добре да се обосновавате, zа6тото като 4ета АЛИАС как се иzмята и прехвърля камъните от своята в 4уждата градина, ми става сме6но. колкото и да не ти се иска, Приятели Е /цитирам те/ глупав американ сериал, ни6то, 4е не се брои.

п.п. аz не съм в Америка

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon... [re: lsabel]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.10.03 04:23



какво стана в4ера? нали в 4етвъртък го дават? хайде, раzкаzвай

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon... [re: Шeдaнc]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано03.10.03 04:34



Taka- Ross razbra za Rachel i Joey ...zashtoto gi vidya da se celuvat... Sled tova gi pokani na vecherya tyah dvamata(Joey i Rachel) i Charlie (chernoto gadje- kolejka , koyato hodeshe s Joey , no se orientira kum Ross )i na vuprosnata vecherya ...Ross se napi do pripaduk (ochevidno ot muka). Po sushtoto vreme Monica i Chandler praveha prouchvane kak da si osinovyat dete . Chandler se izduni jestoko izdavayki , che deteto (Owen- osinoven ) na dvoykata s koyato se konsultiraha , che e osinoveno... Beshe golyama veselba . Naistina sa mnogo gotini...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.