Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 25.05.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Isabelнови [re: lsabel]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано17.10.03 23:03



Da, be! I na men edin kolega dnes mi kaza, che bil rerun, no za men si beshe chisto nov i beshe gotin. Ne sa pusnali nov zaradi njakakav baseball, maj... Red Sox ili kakvoto e tam... izobsto ne me interesuva.



Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon...нови [re: Gia]  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано17.10.03 23:21



Ти нямаш никакво право да ми казваш дали имам или нямам чувство за хумор, защото езобщо не ме познаваш, а тези които ме познават имат коренно различно от твоето мнение, но честно да ти кажа просто смятам да спра дотук, защото не ми се занимава с простотии... става ли?



Тема Re: Isabelнови [re: Gia]  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано17.10.03 23:23



еми нали миналата година го даваха този епизод. големи фенки на Приятели щом не помните.



Тема Re: Isabelнови [re: Gia]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано18.10.03 00:07



Byah sigurnaaaaaaaa e, pochti sigurna , che ne e nov epizoda. Da , be imashe mach - veroyatno za da ne se razdvoyava auditoriyata ne sa pokazali nov epizod...



Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon...нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.10.03 01:05



Njama problem. Samo se opitaj pone da gledash po-leko na nestata.



Тема Re: Isabelнови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.10.03 01:07



A, ne si spomnjam da sam kazvala, che jivotat mi zavisi ot Friends ili pak se varti okolo nego. Ako te se sluchat na ekrana, i na men se sluchi da mi se gleda, gledame se.



Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon...нови [re: Gia]  
Авторalichka (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 08:13



abe i az otidoh d ago gledam tozi nov epizod toia chetvartak i sled 3 minuti s eusetih che neshto ne e nared i tova sa go davali veche. edin priatel prepdoloji che moje da razrejdat novite epizodi sas stari shtoto nali novia sezon shte e po-kratrak -- mai 18 epizoda samo ili dori po-malko, ama po-dalgi (mai). ta taka=))) breyy az mnogo se radvam na FRIENDS i vchera akto otkrih taia tema i umriah ot kef=))))haide i doskoro=))



Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon...нови [re: alichka]  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано18.10.03 20:47



ami te i minalata godina razrejdaha sezona sys stari serii - naprimer davaha povtorenie na epizoda "Tozi sys syu4enika" okolo Denq na blagodarnostta



Тема Re: Noviyat 10 - ti sezon...нови [re: alichka]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано18.10.03 22:06



Spokoyno nishto ne sme propusnali ...



Тема Re: Isabelнови [re: Gia]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано27.10.03 01:48



Gia , kakvo stana v novata seria v chetvurtuk ( az po obyasnimi prichini ya propusnah...). Razkaji s dve dumi , ako imash vreme...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.