Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 21.05.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Модератор  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано24.09.03 18:35



В този круб защо няма модератор. Това до някъде е хубаво защото няма кой да трие постингите ама все пак... трябва да си имаме...

Не е важно какво другите говорят за теб, важно е когато се обърнеш да замълчат.


Тема Re: Модераторнови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано24.09.03 20:19



аз съм против. не виждам какво толкова има да се редактира тук /засега/?

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Модераторнови [re: Шeдaнc]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано24.09.03 20:25



Може би засега наистина не е нужно... Но ако се наложи трябва да се проведе гласуване тук. Сами можем да си определим период (да речем седмица), когато гласуването да приключи и резултатите да се съобщят на админите. Но да се надяваме, че няма да прибягваме до такива мерки :)



Тема Аз същонови [re: Шeдaнc]  
Автор 3aйчe (бяло)
Публикувано24.09.03 20:27



съм против - не само защото този клуб няма нужда, но и защото по принцип не харесвам тази идея - някой да ни редактира думичките по свое осмотрение (ааа зачудих се дали така се пише тази думичка ?)



Тема Re: Модераторнови [re: ALiAS^[m]]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 10:01



xexe tova da ne e li4na reklama?



Тема Re: Модераторнови [re: eli]  
Автор бъrcи (буболечка)
Публикувано25.09.03 10:19



И аз мисля, че няма нужда от модератор...няма кой знае каква работа "черна" тука мисля, за момента...неща за триене и т.н.
Но все пак от друга страна може би е добре да има..за могат например да стоят най-отгоре постоянни теми, информационни..нещо такова де.
Ако се реши да има аз отсега гласувам за damita. И да се обоснова: има опит в модераторстването, от най-големите фенки на сериала е...и е от "ветеранките"... когато се бяхме приютили в клуб "Дог" и не идваха толкова хора, колкото сега
Надявам се да не ми се сърдиш damita, че те 'рекламирам' предварително



Тема Re: Модераторнови [re: бъrcи]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано25.09.03 14:51



Хе-хе-хе
Бъгси, после ще ми кажеш какви са ти тарифите! Ще се разплатим наживо, надявам се!



Тема Re: Модераторнови [re: damita]  
Автор бъrcи (буболечка)
Публикувано25.09.03 16:22



ще си избера къде да ме водиш, като дойда натам



Тема Re: Модераторнови [re: бъrcи]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано25.09.03 23:07



Влизала ли си във фенклуб Никита? След като свърши сериалът, клубът западнан независимо от това, че е модериран. Мисълта ми е, че един клуб може да има и заковани теми без да е модериран - админите биха услужили винаги.

Надявам се да не засегна лично damitа, но в клуб Майкъл Джексън мен лично ме дразни факта, че на първа страница има около 10 теми с модераторското М отзад. Аз също модерирам клуб, в който ако пуснеш един сърч на ника ми, няма да излезнат повече от 20-тина мнения (не теми).
Модераторът е арбитър на клуба, а този клуб определено няма нужда от такъв.

Ако се стигне до избори, все пак, моят фаворит е Shanya, защото тя е инвестирала най-много време тук да преразказва сериали.



Тема Re: Модераторнови [re: damita]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано25.09.03 23:13



После да постнете цифрите!

Нищо лично по-долу, изказвам мнение. :)

/Ех-Forrest Gump - контактувахме на бележки, когато ти дадоха модераторските права. /




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.