Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 14.06.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Модераторнови [re: c h a r m e d]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано25.09.03 23:29



Ами то и мен ме дразни, ама другите като са мърди какво да ги правя? :) Там сме малко редовните посетители и тъй като очевидно аз съм най-редовният, поствам всички новини. Освен това, за да не хване прах клубът измислям всякакви теми за дискусия... Ще ми се форумът да е по-активен, ама не е... Затова се получава така. И все пак, хвърли едно око на клуб "Джери Халиуел". Там положението е още по-интересно :)

Ей, прощавайте, че ви занимаваме с частни разговори.



Тема Re: Модераторнови [re: damita]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано25.09.03 23:52



Сега влезнах и в Джери Халиуел... ужас!

Само идея, не се опитвам да ти налагам мнение - одобрявам идеята за постване на купища информация, но не е задължително да е с модераторския ник.

Нека позанимаваме хората, те ни те - 2-ма модератора на куп!



Тема Re: Модераторнови [re: c h a r m e d]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано26.09.03 00:01



Бооооже, изобщо не се бях сетила за това! Аз нали си карам с тоя ник, откакто съм го регистрирала и не съм се замисляла за този трик. :) Благодаря за подсказването! :)))
Между другото, споменавала ли съм колко много обичам Форест Гъмп и Том Ханкс? :)



Тема Re: Модераторнови [re: damita]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано26.09.03 14:29



Том Ханкс ми е любим актьор. А книгата, и двете всъщност, наскоро си ги купих от България и ги прочетох на един дъх. Първата беше много хубава, но втората по-малко ми хареса - нямаше духа на Гъмп нещо...



Тема Re: Модераторнови [re: c h a r m e d]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано26.09.03 17:42



На мен книгите не ми харесаха особено. Форест Гъмп е шедьовър заради Том Ханкс. Затова филмът е толкова силен. Но трябва да си призная, че харесвам повече Филаделфия. Там пък каква роля прави той!!!!!... :)



Тема Re: Том Ханкс :)))нови [re: damita]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано30.09.03 02:23



Стига, де, думички като "самбвич", "експлондира" .... Ей, смях се със сълзи на първата книга!
Ханкс и в двата филма е... абе не напразно отнесе за всеки филм по един Оскар :)
Гледа ли Road to Perdition? Мнооооого ми хареса.



Тема Re: Том Ханкс :)))нови [re: c h a r m e d]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано30.09.03 14:52



Чела съм книгата доста отдавна и не се сещам за такива подробности. :) Иначе мисля, че съм гледала почти всички филми на Том (включително и "Път към отмъщение"), но този който съм изтъркала от зяпане е "Big". Жалко, че тогава си остана само с номинация за Оскар... Според мен прави жестока роля!



Тема Re: Том Ханкс :)))нови [re: damita]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано01.10.03 20:00



Няма да те питам тогава кой филм ти е любим...



Тема Re: Том Ханкс :)))нови [re: c h a r m e d]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано01.10.03 20:13



От тези на Том ли? Наистина няма смисъл...



Тема Re: Том Ханкс :)))нови [re: damita]  
Автор c h a r m e d ()
Публикувано01.10.03 20:45



Да, на Том. Аз съм по-сантиментална и бих казала, че Имате Поща и Безсъници в Сиатъл са си класика. а Splash и Money Pit са просто сладки - като Big.
Единствено Saving Private Ryan ми дойде въздългичък.
The man with one red shoe гледала ли си го? Аз не помня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.