Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 28.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Skobelev 77 A ,sreshtu ruski pametnik /Sofiaнови [re: white_cat]  
Автор6e6e (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 12:57



Галя Колева - дистрибутор
Ул.Хаджи Стамат 6
/зад стоматологията/
тел. 610-814
моб. 088-936-44-11
Варна



Тема дистрибутор - Варнанови [re: Kopинa]  
Автор6e6e (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 13:06



Галя Колева - дистрибутор
Ул.Хаджи Стамат 6
/зад стоматологията/
тел. 610-814
моб. 088-936-44-11
Варна



Тема Варна - дистрибуторнови [re: white_cat]  
Автор6e6e (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 13:08



Галя Колева - дистрибутор
Ул.Хаджи Стамат 6
/зад стоматологията/
тел. 610-814
моб. 088-936-44-11
Варна



Тема Re: Първо помисли!нови [re: мaeдeл]  
Автор vaa (новак)
Публикувано29.08.06 03:18



Аз съм за природното ле4ение! Ако не помогне, то поне няма да ти навреди! А антибиотиците и каквато и да е друга химия освен, 4е е съмнително дали ще те излекува, със сигурност ще увреди здравето и защитните сили на организма ти! Така, 4е..изберете по-малкото зло..И подходете с оптимизъм и надежда, защото психологи4еския момент при оздравяването е наистина много важен!

[image]http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/FjEZp+2/.png[/image]


Тема бъди предпазлива...нови [re: Kити]  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 11:49



Кити, внимавай, мила...

Ако в аптеката са ти казали, че само No.3 е регистриран, каквото и да ти предложат извън нея, е НЕУЗАКОНЕНО ДАЖЕ КАТО ДОБАВКА. Това значи най-малкото, че няма достатъчно информация за страничните ефекти, а може и да не се знае в какъв процент от случаите даден елексир действа.

И аз като теб, предпочитам природните продукти, но само ако съм убедена, че няма да ми навредят. Ако знаеш дали имаш хипер- или хипо- функция на жлезата, по-добре виж някоя от изпитаните рецепти на билкова основа, препоръчани в справочника на Димков. Този справочник поне съдържа изпитани и утвърдени рецепти за билкови комбинации.

Но ти си знаеш...



Тема Re: бъди МНОГО предпазлива...нови [re: Mиpa]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 12:32



Ето снимка на Хлебаров, който прави и продава чудодейния еликсир за отслабване (Еликсир номер 1). Каква ще кажете, много ли е заслабнал?





Освен това, да се продават лечебни и дори козметични продукти без обявен състав е нарушение на закона в много страни. Това е задължително не само за да се избегнат неоснователните претенции за действието на продукта, но и, както е в случая с билките, за да могат да се вземат предвид противопоказанията, когато ги има. Не зная за БГ дали има такъв закон, но повечето добри български билкари винаги обявяват състава. Да се пие билков продукт, за който не е ясно от какво е направен, може да бъде не само безсмислено, но и вредно или опасно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.