Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Чудните елексири на Хлебаров  
АвторKopинa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.01 17:56



Наистина ли действат ефикасно.Някой има ли опит с тях.



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Kopинa]  
АвторC.Бopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 05:57



Да деистват при това са по ефикасни от всичко друго
Бях много зле ,но откакто ги пиа се чувствам като новородено, ефекта граничи
с чудо...



Тема Бих посъветвалнови [re: C.Бopиcoв]  
АвторC.Бopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 06:02



всички които имат някакъв здравословен проблем (какъвто и да е ) да отидат
поне на консултация при Хлебаров
Приемната е на адрес: София , бул. Скобелев 77 А (срещу руски паметник)



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Kopинa]  
Авторнeщo дpyro (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 11:03



болките от дисковата ми херния са ужасни.След 2месечно лечение/включително и болнично/ефекта беше малък.Обърнах се към въпросните еликсири.Мисля,че имат офиси във всеки град/в Пловдив са 3/.Прави впечатление отговорното отношение на консултантките там.Не съм чула някой недоволен.Аз самата получих видимо облекчение след второто доза от изписаната комбинация.Не ме заблуждават,че съм излекувана,но подчертават ,че поемат задължение да облекчават заболяването.За сега единствената ми надежда е в тях.Опитай и ти.Ако не могат да ти помогнат няма да те заблудят-ще ти го кажат.За друго заболяване направо ми казаха,че няма лечение с техните методи.Успех!



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: нeщo дpyro]  
АвторKopинa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 16:43



Благодаря много за това,че ми отговорихте.Радвам се,че отзивите са положителни.Смятам да ги пробвам за лечение на щитовидна жлеза,ако някой има конкретен опит ще съм благодарна да го сподели.





Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Kopинa]  
АвторASTRAL (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 06:31



Ustanovi tochno dali jlezata e s "hipofunkcia" ili "hiperfunkcia"
za da se predprieme tochnoto lechenie
Ste e hubavo ako predostavish na Hlebarov kolkoto se moje poveche
epikrizi i danni ot izsledvania koito si pravila.



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Kopинa]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 15:21



Niamam konkretno vpechiatlenie ot eleksirite, no dokolkoto poznavam takuv tip preparati moga samo da kaja che te triabva da se izpolzuvat samo kato dopulvasto terapiata sredstvo. Oburnete vnimanie che ne gi naricam lekarstva, zastoto te naistina ne sa. Ne se zablujdavaite che se prodavat v aptekite.



Тема Re: Въпроснови [re: MD]  
АвторKити (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 19:37



След потърсено мнение в аптека, се оказа, че там се продава само №3, защото другите нямат разрешение от министерството. Тогава какво излиза - поредният блъф ли? Много разчитах на нещо ново, което да е на билкова основа, българско при това, а отново оставам разочарована! Жалко! Ако имате повече информация - пишете!



Тема отговорнови [re: Kити]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано02.04.01 19:55



на мен ми се струва... че не ги продават в аптеките по други съображения... продават Nº 3 защото е най-универсално.... майка ми си е купила 3 шишенца от офиса, някъде при руски паметник... някъде в тази тема... има точни адрес... ползва ги.. и се чувства много добре...
аз мисля, че в офиса, ще ви да дат по-задълбочена информация
Успех !!!



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Kopинa]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 21:57



Вярно ли е, че има негативни отражения върху организма - като прилошаване, слабеене и тремор?



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Tити]  
АвторБopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 05:50



Вижте сега, елексирите са безвредни, лекуват страшно много болести
важното е да се отиде на консултация при Хлебаров и да му опишете
всички ваши оплаквания. Само тогава сте се проведе ефективно лечение.
Иначе технологията е уникална, след като именно елексирите на Хлебаров
ми помогнаха, а не антибиотиците на наи великите фармацевтични фирми.



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: Бopиcoв]  
Авторtrin (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 10:40



a bihte li mi kazali, tezi eliksiri imat li efekt pri zarazqvane s hlamidiq, i kolko struva orientirovychno edna takava doza?
Blagodarq!



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: trin]  
АвторASTRAL (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 06:34



Osnovnoto prednaznachenie na elexirite e tochno anti-bakterialno
t.e. premahvat hlamidiinata bakteria
Edno flakonche struva 1.70 lv



Тема Re: Чудните елексири на Хлебаровнови [re: ASTRAL]  
Авторtrin (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 10:44



a trqbva li da otida na konsultaciq pri tozi Dr. Hlebarov i ako da, kude i kak? ima li telefon za opredelqne na chas?
ili moga napravo da pochna da piq eliksira?
toi otkade se kupuva?
mersi



Тема Re: Първо помисли!нови [re: trin]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 15:43



Внимавай, че този доктор не е доктор, ами е инженер и не знам как така е запознат с всички медицински въпроси и доколко може да те разбере, когато му обясняваш симптомите на дадено заболяване - нали няма медицинско образование?!



Тема Skobelev 77 A ,sreshtu ruski pametnik /Sofiaнови [re: Tити]  
АвторASTRAL (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 06:43



elexirite se kupuvat na mjasto
konsultaciata s inj Hlebarov e zaduljitelna



Тема Re: Първо помисли!нови [re: Tити]  
Автормaeдeл (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 05:15



Не, че искам да кажа нещо, но се съмнявам, че съмнявам, че в големите фармацефтични компании целия персонал се състои само от медици. Според мен им трябват и няколко химици, а до колкото ми е известно завършилите химическо образование продобиват това инж. отпред. Не че го защитавам, не знам нищо за него, само че последвай собствения си съвет и помисли. Нищо не е само черно или бяло. Около мен няколко хора ги ползват и има някакви резултати, не са чак толкова чудотворни, но не са и толкова лоши, а пред всичките странични действия на повечето лекарства, не мисля, че е толкова лошо да се опита и нещо такова.
Още един съвет относно мисленето. Ако започнеш една битка с ясната мисъл, че ще я загубиш, бъди сигурен, че вече си загубил войната. Без вяра и оптимизъм нищо не става. Дори и с антибиотиците.
Никой не ти гарантира, че антибиотиците ще те излекуват, да не говорим колко много допълнителни проблеми ти докарват. Но всеобщото мнение, че това е правилната медицина, а някой замислил ли се е, че това може някога да е било просто лобизъм на няколко химика, които са искали да натрупат средства, заявявайки, че човек не може да се лекува с растения, а трябва да използва техните химични бъркочи.
И как може толкова хиляди години хората да се лекуват без да вземат химии. Ние сме част от природата, а живеем направо изкуствено, кое е природосъобразно в живота ни. Не сме мутирали чак толкова от предците си, които не са чували дори какво е обувка. Ами ако трябва наистина да се замислим.
Не знам за вас, ама аз и на хора с медицинско образование много не вярвам. Не случайно са измислили вица: "Като се знам какъв инжинер съм, как да отида на доктор". Ами я се замислете вие, ако случайно притежавате висше образование. Колко от вас са били толкова прилежни, че са изчели всички учебници, всяка препоръчана литература и са си назубкали всичко така, че и и сега да ги бутнеш на сън ще отговорят правилно на въпросите.
Съмнявам се, че сте много. И сега да погледнем отново. Ами какво различава студентите по медицина от останалите - ами нищо. Още повече след широкоразспространената практика на купуване на изпитите. Ами помислете си защо понякога сте недоволни от собствения си личен лекар. Точно така и докторите са хора, и те са били млади някога и са искали да се напият на някое студентско парти и да купунясват вместо да си мислят през цялото време, че цял живот ще преглеждат едвам кретащи старци с безброй болести в напреднал стадий.
Кой ви дава гаранция за каквото и да било - никой, всичко става само в нашите глави. Нима искате да ме обедите също, че и малките захарни топченца на БОЙРОН, които са почти в същото разнообразие като елексирите, ще ви помогнат с нещо. При условие, че ви се казва, че не можете да консумирате нищо преди и след, да не сте дишали дори и мръсен въздух, защото били толкова чувствителни.
Ето голяма френска фармацефтична фирма, широка реклама, а дейност - шарлатанска. Да обаче тук си говорим вече за друго. Първо чуждестранна фирма, втора - пари, инвестирани в реклама. На мен честно ми е трудно да им повярвам на тях. Още повече, че личният ми лекар реши, че трябва да ме лекува с това. След като 3 месеца ми съсипа здравето съвсем с антибиотици (естествено без резултат) и не знам колко облъчвания с рентген. Направо абонат на рентгена станах.
Е като видим колко са големи капсулите антибиотици и видим тези малки смешни захарни бонбончета, които се водят хомеопатично лекарства.... и според тях това трябва да ми помогне.
Е хайде, май толкова ви стига



Тема към нещо другонови [re: мaeдeл]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 17:46



Къде в Пловдив има такива офиси за консултация?Благодаря!!!



Тема Re: към нещо другонови [re: нeли]  
АвторPekлaмa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 19:38



Тези елИксири са ми силно, силно съмнителни, както впрочем и някои неща в самата тази тема...

Хм... а знаете ли, че Хлебаров измислил и еликсир за удължаване на пениса, както и срещу синдром на Даун (нелечимо генетично заболяване).

Това или е истинско чудо отвсякъде, достойно за Нобелова награда или пък този човек е поредният мошеник, а ние - пълни глупаци.



Тема Re: Skobelev 77 A ,sreshtu ruski pametnik /Sofiaнови [re: ASTRAL]  
Автор white_cat (never say never)
Публикувано13.08.06 16:06



Преди около 7-8 год. ползвах тези еликсири /не помня номер

/ и бях доволна, даже си купих книжката, на Хлебаров с описание на всичките еликсири.

Сега обаче не мога да открия къде във Варна се продават
Ако знаете, бихте ли дали информация - адрес, тел., или сайт?



Тема Re: Skobelev 77 A ,sreshtu ruski pametnik /Sofiaнови [re: white_cat]  
Автор6e6e (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 12:57



Галя Колева - дистрибутор
Ул.Хаджи Стамат 6
/зад стоматологията/
тел. 610-814
моб. 088-936-44-11
Варна



Тема дистрибутор - Варнанови [re: Kopинa]  
Автор6e6e (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 13:06



Галя Колева - дистрибутор
Ул.Хаджи Стамат 6
/зад стоматологията/
тел. 610-814
моб. 088-936-44-11
Варна



Тема Варна - дистрибуторнови [re: white_cat]  
Автор6e6e (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 13:08



Галя Колева - дистрибутор
Ул.Хаджи Стамат 6
/зад стоматологията/
тел. 610-814
моб. 088-936-44-11
Варна



Тема Re: Първо помисли!нови [re: мaeдeл]  
Автор vaa (новак)
Публикувано29.08.06 03:18



Аз съм за природното ле4ение! Ако не помогне, то поне няма да ти навреди! А антибиотиците и каквато и да е друга химия освен, 4е е съмнително дали ще те излекува, със сигурност ще увреди здравето и защитните сили на организма ти! Така, 4е..изберете по-малкото зло..И подходете с оптимизъм и надежда, защото психологи4еския момент при оздравяването е наистина много важен!

[image]http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/FjEZp+2/.png[/image]


Тема бъди предпазлива...нови [re: Kити]  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 11:49



Кити, внимавай, мила...

Ако в аптеката са ти казали, че само No.3 е регистриран, каквото и да ти предложат извън нея, е НЕУЗАКОНЕНО ДАЖЕ КАТО ДОБАВКА. Това значи най-малкото, че няма достатъчно информация за страничните ефекти, а може и да не се знае в какъв процент от случаите даден елексир действа.

И аз като теб, предпочитам природните продукти, но само ако съм убедена, че няма да ми навредят. Ако знаеш дали имаш хипер- или хипо- функция на жлезата, по-добре виж някоя от изпитаните рецепти на билкова основа, препоръчани в справочника на Димков. Този справочник поне съдържа изпитани и утвърдени рецепти за билкови комбинации.

Но ти си знаеш...



Тема Re: бъди МНОГО предпазлива...нови [re: Mиpa]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 12:32



Ето снимка на Хлебаров, който прави и продава чудодейния еликсир за отслабване (Еликсир номер 1). Каква ще кажете, много ли е заслабнал?





Освен това, да се продават лечебни и дори козметични продукти без обявен състав е нарушение на закона в много страни. Това е задължително не само за да се избегнат неоснователните претенции за действието на продукта, но и, както е в случая с билките, за да могат да се вземат предвид противопоказанията, когато ги има. Не зная за БГ дали има такъв закон, но повечето добри български билкари винаги обявяват състава. Да се пие билков продукт, за който не е ясно от какво е направен, може да бъде не само безсмислено, но и вредно или опасно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.