Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 11.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Bolen ()
Публикувано30.03.00 06:39



" Пътят на плебеите, не минава през това заболяване.Само пътя на царете води през него.Плебеи от това не боледуват. " E...mamichkata i Priroda !!...ami da beshe mi probila dlanite s gvozdei , a ? !! Shqh da si izmislq religiq ! ;O) Da beshe narqzala liceto mi s natrosheni stukla (za da go vidq istinsko) a ?! :O)...ne mi e nujen beleg za da se ogledam v presipnalite si ochi i hulcasha usmivka....ne iskam da minavam pod dugata i da si pojelavam velichie , ne iskam da buda Velikan , ne iskam tron, ne iskam jezul, ne iskam...."belezi" !!!! iskam da sum chist kato kristalnata chasha ot sunishata mi ... a ne s polepnal po neq vosuk ...HeH !! ...a Muleto moje li da mi dade akul - kak da go postigna ????

Тема PSORIAZIS МУЛЕнови [re: Bolen]  
Автор п@циент ()
Публикувано30.03.00 08:59



Ако ако си муле на място просто кажи ни на нас с болния кака да се излекуваме..... Иначе, то ние вискоко ценим празните ти брътвежи.

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано30.03.00 20:27



Болен, прочети си пак това ,което си написал.Схвани че е пълно с обида, с упрек, с думата "искам" и думата "не искам". Думата искам и думата не искам са едно и също нещо, но с обратен знак.Те показват желание. Те показват че вътре в теб бушува бурия между едното "искам" и другото -"не искам". Това е Царската болест.За нея ти намекнах преди това. Освен това, там има една почти ругатня, към Природата. Ругае винаги този, който счита себе си за много над другите, дори и над природата. Природата е наша майка.Тя ни обича, но ние я принуждаваме да ни наказва.Ние сме нейни деца. Но не сме смирени и послушни. Ние ругаем природата по много начини и и причиняваме болка и разочарование.Убиваме другите и деца- животните,сечеме дърветата, отравяме моретата и реките. Арестуваме водата в язовири..........и т.н...... Явно ти и пациента сте направили нещо много лошо на природата МАЙКА, за да Ви накаже така. Съжалявам ако с нещо ви засягам. Нямам такова желание.; Ако това ви е наследствено, попитайте генетическите си донори/неистинските майка и татко/, какво са направили те или други ваши предшественици..... Това не е случайно..... Мулето се извинява още веднаж......

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Bolen ()
Публикувано31.03.00 03:50



"..Убиваме ...сечем...отравяме...aрестуваме...." ha ha ha...osven, che me vkliuchbash i men kum obshoto choveshko zlo , mojesh li da mi kajesh kak da se izlekuvam ili samo she mi kazvash kude da tursq prichinata za bolestta...zabravi prichinata - tq e edna i e qsna , znaesh li lek ili ne ?! tova me interesuva ...inache she si plqmpame do 2-ro prishestvie PP; "Мулето се извинява още веднъж..." защо постоянно се извиняваш...чустваш се виновен за нещо ?! :)) или как ?

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано31.03.00 22:12



Глупака не е Мулето. То не е белязано. И ще ти цитира един софизъм: "Глупака е глупак, защото е глупак и страда" Ако страдаш... Ако си глупак.. А мулето се извинява на хората, защото става свидетел на жалки и грозни неща. Повече няма какво да ти кажа...Мулето си отива от темете. Страдай си.....колкото си искаш.Искай си колкото си искаш. Тръси и ще намериш.....

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор съветник ()
Публикувано01.04.00 21:31



Болен, последвай един съвет, може и да ти помогне. Опитай първо с глад по системата на Лидия Ковачева. Прочети книгата й "Гладът приятел и лекарство". Обади се на телефоните на лечебен център "Хипократ", посочени в книгата и се свържи с д-р Вергиния Георгиева. Тя има излекувани пациенти. След това се обади на ИВАН Васев - дистрибутор на фирма "Доктор Нона", Израел, която произвежда медицинска козметика и препарати от Мъртво море. Има продукти за псориазис, които са помогнали на други хора. Тел. му е 988 58 12 сл. и 21 70 89 дом. ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема PSORIAZISнови [re: съветник]  
Автор Bolen ()
Публикувано02.04.00 05:36



blagodarq !

Тема PSORIAZISнови [re: съветник]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.04.00 18:20



Мулето благодари на съветника за хубавия съвет даден на болния.Мулето се покланя с уважение на съветника, защото съвета за лечебното гладуване е много много много много точин и навременен.Мулето просто подчертава, че има лекари болни от псориазис и това знечи, че те не са компетентни....затова нека останат само книгите.... Мулето само така се вмества в темата...заради добрия съвет. Дерзай....

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Bolen ()
Публикувано03.04.00 03:23



mmmdaaa...iskam samo da povtorq , che mi e qsno zasho i kak se poqviha krasivite obrazuvaniq na nejnata mi koja :O) prichinite i sledstviqta mi sa qsni...nujen mi e efikasen lek , i to ot chovek sas sashoto zabolqvane,,,po statistika v bg ima registrirani 30 000 bolni...ama tova si e samo statistika , sigurno sa mnogo poveche ( iz scandinavskite strani sa okolo 10 % ot naselenieto) psevdo akuli ne sa mi nujni , makar che she gi procheta :O) ...molq vi - ne pravete izlishna navalica , ako ne vi e qsno za kakvo e zapochnata temata ...plz

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Alfa ()
Публикувано04.04.00 21:53



Ne ti li omrazna naistina?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.