Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема PSORIAZIS  
Автор Bolen ()
Публикувано26.03.00 04:24



Pomosh !!!!

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор Циганин ()
Публикувано26.03.00 15:29



Изчакай Мулето да се върне от паша То ще ти каже как се лекува

Тема PSORIAZISнови  
Автор Циганин ()
Публикувано26.03.00 16:25



Знам си аз То катър мирен не стои Сус

Тема PSORIAZISнови [re: Циганин]  
Автор Bolen ()
Публикувано27.03.00 04:25



ne e li qsno ??!...psoriazis!!...gadost nqkakva...poqvi mi se predi 7 godini, obikolih de sho doctoru ima, probvah vsqkvi ilachi - ama ne mre !!! nay-dobroto mazilo se okaza qlovo - gadosta izchezva za izvestno vreme i posle pak se poqvqva ...edinstvenoto lekarstvo za koeto se nadqvam , che she pomogne - loma psoriazsis , ne se prodava v bulgaria......nujna mi e pomosh - trqbva mi efikasno lekarstvo , a puk nqma ....probval sum veche s kakvo li ne....stignah do izvoda , cge moje da se izlekuva bolesta , chrez lekarstvo , koeto se poema vutreshno....lekarstavata za vutreshna upotreba ne pomagat....ako nqkoy znae kak da utrepq gadnata bolest - help me, pls....ne se ponasqm veche !!!! PLS!!!

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор цвете ()
Публикувано27.03.00 19:35



гадна болест. Ще се мъчиш дълго време но няма да умреш от това

Тема PSORIAZISнови  
Автор Bolen ()
Публикувано28.03.00 00:38



"Ще се мъчиш дълго време но няма да умреш от това" ...da de ...ot tova nqma da e ;O))...ama me drazni i otgore na tova mi prechi...veche mnogo... "Спомни си състоянието си преди да се появи това нещо..." ....ami spomnqm si go....ama ne topli....dori i da e sledstvie na stres , ne mi pomaga , kato go znam....nujno mi e efikasno lekarstvo...tezi ,koito polzvam pomagat za kratko ili (samo) lokalizirat bolesta...iskam da go mahna....nqmam nujda ot chat po temata , a suvet - ot chovek , koyto e imal psoriazis i se e izlekuval ...tova e .

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор @пациент ()
Публикувано28.03.00 16:12



Абе гадна работа май няма ефективно лечение!

Тема PSORIAZISнови [re: @пациент]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано28.03.00 22:00



Когато опитате много и всичко, спомнете си за Мулето. Вие търсите "краткия път". "Царския път" търсите вие, и затова вероятно сте в такова състояние. Това е знак за белег. С това , природата ви е белязала за нещо. Извинете ме , не се бъзикам и нямам желание да се подигравам със това, което имате. Сигурно не ви е лесно и приятно. С малко чувство за хумор обаче, ще ми информирам, че смъртта е най добрия лекар.....ха ха ха ха Но не Ви съветвам да се обръщате към нея.Поне за сега..... Другото е във вашите възможности......по принцип нелечима болест няма......

Тема PSORIAZISнови  
Автор Bolen ()
Публикувано29.03.00 04:19



.."Вие търсите "краткия път". "Царския път" търсите вие..." ...a koy e zaobikolniq put , kakkuv e "putqt na plebeite" :O) ?

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано29.03.00 21:25



Пътят на плебеите, не минава през това заболяване.Само пътя на царете води през него.Плебеи от това не боледуват. Само хара с много висок произход.Природата бележи винаги тези, които са от много висок произход, и то на видни места. Това е предупреждение за околните, да спазват дистанция. Знаеш ли колко умен въпрос си ми задал?Този въпрос е просто бисер.Този въпрос подсказва готовността ти, да помислиш, дали си готов да минеш по пътя на плебеите...... Ти си много умен и много разсъдлив....никога не правиш ход на тъмно...желаеш ама много желаеш пъта на царете.Горделив си.....желаеш да станеш велик.Но болестта те дистанцира и ти пречи....тя е голям проблем....много голям..... Не зная, може и да бъркам....но ми прости....то едно Муле съм някакво...такова...никакво..... Къде ти е петното????

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Bolen ()
Публикувано30.03.00 06:39



" Пътят на плебеите, не минава през това заболяване.Само пътя на царете води през него.Плебеи от това не боледуват. " E...mamichkata i Priroda !!...ami da beshe mi probila dlanite s gvozdei , a ? !! Shqh da si izmislq religiq ! ;O) Da beshe narqzala liceto mi s natrosheni stukla (za da go vidq istinsko) a ?! :O)...ne mi e nujen beleg za da se ogledam v presipnalite si ochi i hulcasha usmivka....ne iskam da minavam pod dugata i da si pojelavam velichie , ne iskam da buda Velikan , ne iskam tron, ne iskam jezul, ne iskam...."belezi" !!!! iskam da sum chist kato kristalnata chasha ot sunishata mi ... a ne s polepnal po neq vosuk ...HeH !! ...a Muleto moje li da mi dade akul - kak da go postigna ????

Тема PSORIAZIS МУЛЕнови [re: Bolen]  
Автор п@циент ()
Публикувано30.03.00 08:59



Ако ако си муле на място просто кажи ни на нас с болния кака да се излекуваме..... Иначе, то ние вискоко ценим празните ти брътвежи.

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано30.03.00 20:27



Болен, прочети си пак това ,което си написал.Схвани че е пълно с обида, с упрек, с думата "искам" и думата "не искам". Думата искам и думата не искам са едно и също нещо, но с обратен знак.Те показват желание. Те показват че вътре в теб бушува бурия между едното "искам" и другото -"не искам". Това е Царската болест.За нея ти намекнах преди това. Освен това, там има една почти ругатня, към Природата. Ругае винаги този, който счита себе си за много над другите, дори и над природата. Природата е наша майка.Тя ни обича, но ние я принуждаваме да ни наказва.Ние сме нейни деца. Но не сме смирени и послушни. Ние ругаем природата по много начини и и причиняваме болка и разочарование.Убиваме другите и деца- животните,сечеме дърветата, отравяме моретата и реките. Арестуваме водата в язовири..........и т.н...... Явно ти и пациента сте направили нещо много лошо на природата МАЙКА, за да Ви накаже така. Съжалявам ако с нещо ви засягам. Нямам такова желание.; Ако това ви е наследствено, попитайте генетическите си донори/неистинските майка и татко/, какво са направили те или други ваши предшественици..... Това не е случайно..... Мулето се извинява още веднаж......

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Bolen ()
Публикувано31.03.00 03:50



"..Убиваме ...сечем...отравяме...aрестуваме...." ha ha ha...osven, che me vkliuchbash i men kum obshoto choveshko zlo , mojesh li da mi kajesh kak da se izlekuvam ili samo she mi kazvash kude da tursq prichinata za bolestta...zabravi prichinata - tq e edna i e qsna , znaesh li lek ili ne ?! tova me interesuva ...inache she si plqmpame do 2-ro prishestvie PP; "Мулето се извинява още веднъж..." защо постоянно се извиняваш...чустваш се виновен за нещо ?! :)) или как ?

Тема PSORIAZISнови [re: Bolen]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано31.03.00 22:12



Глупака не е Мулето. То не е белязано. И ще ти цитира един софизъм: "Глупака е глупак, защото е глупак и страда" Ако страдаш... Ако си глупак.. А мулето се извинява на хората, защото става свидетел на жалки и грозни неща. Повече няма какво да ти кажа...Мулето си отива от темете. Страдай си.....колкото си искаш.Искай си колкото си искаш. Тръси и ще намериш.....

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор съветник ()
Публикувано01.04.00 21:31



Болен, последвай един съвет, може и да ти помогне. Опитай първо с глад по системата на Лидия Ковачева. Прочети книгата й "Гладът приятел и лекарство". Обади се на телефоните на лечебен център "Хипократ", посочени в книгата и се свържи с д-р Вергиния Георгиева. Тя има излекувани пациенти. След това се обади на ИВАН Васев - дистрибутор на фирма "Доктор Нона", Израел, която произвежда медицинска козметика и препарати от Мъртво море. Има продукти за псориазис, които са помогнали на други хора. Тел. му е 988 58 12 сл. и 21 70 89 дом. ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема PSORIAZISнови [re: съветник]  
Автор Bolen ()
Публикувано02.04.00 05:36



blagodarq !

Тема PSORIAZISнови [re: съветник]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.04.00 18:20



Мулето благодари на съветника за хубавия съвет даден на болния.Мулето се покланя с уважение на съветника, защото съвета за лечебното гладуване е много много много много точин и навременен.Мулето просто подчертава, че има лекари болни от псориазис и това знечи, че те не са компетентни....затова нека останат само книгите.... Мулето само така се вмества в темата...заради добрия съвет. Дерзай....

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Bolen ()
Публикувано03.04.00 03:23



mmmdaaa...iskam samo da povtorq , che mi e qsno zasho i kak se poqviha krasivite obrazuvaniq na nejnata mi koja :O) prichinite i sledstviqta mi sa qsni...nujen mi e efikasen lek , i to ot chovek sas sashoto zabolqvane,,,po statistika v bg ima registrirani 30 000 bolni...ama tova si e samo statistika , sigurno sa mnogo poveche ( iz scandinavskite strani sa okolo 10 % ot naselenieto) psevdo akuli ne sa mi nujni , makar che she gi procheta :O) ...molq vi - ne pravete izlishna navalica , ako ne vi e qsno za kakvo e zapochnata temata ...plz

Тема PSORIAZISнови [re: МУЛЕ]  
Автор Alfa ()
Публикувано04.04.00 21:53



Ne ti li omrazna naistina?

Тема PSORIAZISнови [re: Alfa]  
Автор Bolen ()
Публикувано07.04.00 01:55



ne che mi omruzna - prosto si pomislih che tozi forum e za tova :O) qvno sum se oburkal....nqma poveche ;O)

Тема Лечение на псориазиснови [re: Bolen]  
Автор Инфо ()
Публикувано26.04.00 10:55



МУЛЕ-то е прав по принцип, но трудно могат да го разберат невежите и неверниците. Прав е и за гладуването като лечебен метод - не само за лечението на псориазис. Но имайте пред вид, че основната причина за псориазиса е в храната - по точно в нейния качествен състав, а също и в количеството й. Така че ако не смените стила на хранене, дори и след лечебното гладуване по метода на Лидия Ковачева, псориазисът ще се върне. Като начало трябва категорично да се откажете от всякаква лютива храна, защото лютото изсушава кожата. Също от всякакво месо, лук и всичко що е сушено на огън като хляб, бисквити, пуканки, царевични пръчици. Ако храната ви съдържа на 100% само пресни плодове, не сушени или варени, ще се изненадате от резултатите. За да подпомогнете регенерирането на кожата, можете да правите своеобразен компрес на наранените места като ги обмажете с чист пчелен мед (ако е захаросан, още по-добре) и ги превържете, за да не изтече меда. Можете да добавяте и разреден разтвор на прополис. Но това не е основното лечение. Основното е храната ви!!! И запомнете, ако не можете да разберете в началото, че няма лекарство за вътрешно приемане, което да ви помогне, колкото и да ви се иска.

Тема Лечение на псориазиснови [re: Инфо]  
Автор Bolen ()
Публикувано26.04.00 23:02



10x ;O) she probvam i s med....a kolkoto do hranata -finansovoto mi polojenie ne e cvetusho i nqmq nachin da promenq hranata si....a za lekarstvoto za vutreshno priemane - ima edno , loma psorias....dali "raboti" ne moga da kaja, zashoto ne se prodava v bg.... mersi otnovo....she vidq kakvo she stane s meda

Тема P.S.нови [re: Bolen]  
Автор Bolen ()
Публикувано26.04.00 23:08



P.S. a sho se otnasq do Muleto - kefi ! --> daje mnogo.....samo deto ponqkoy put e nijno da se kazva na bqloto bqlo - direktno , a ne naprimer "onova nesho, koeto e obratnoto na chernoto" :O)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.