Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ПОМОЩ, КОКОШИ ТРЪНИ!нови [re: mama de]  
Авторmareta (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 09:55



Здрости! И моят приятел имаши кокоши трън на палеца на раката , не един, а два един до друг! Махнаги с една течност Титания се казваше от аптеката. Сигурна съм че все още я има не е много скъпа ама е страшно ефикасна. Успех!





Тема Re: ПОМОЩ, КОКОШИ ТРЪНИ!нови [re: mama de]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано26.06.07 20:47



mama de,
пратих Ви лична бележка.







Тема Re: ПОМОЩ, КОКОШИ ТРЪНИ!нови [re: mama de]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано08.08.08 15:40



Билката се нарича Змииско мляко сока на разстението е оранжев.



Тема Re: ПОМОЩ, КОКОШИ ТРЪНИ!нови [re: mama de]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано08.08.08 16:29



Писах вече ,но ще пусна и тук отново.
Ето това ПОМОГНА:


Бойков
042/25 16 73
088/56 44 163

След третиране с мехлемите , синът ми вече има едва забележими петънца, а бяха доста големи кокоши тръни и го измъчваха

Не е много евтино заедно с пощенскака таксата излиза към 36 лв.
Ефикасно е.След около 3-4 седмици мазане всичко изчезва.



Тема Re: ПОМОЩ, КОКОШИ ТРЪНИ!нови [re: factfinder]  
Автор мaмчe ()
Публикувано08.08.08 17:33



Кислородната вода е много по евтина.Накисват се краката за да се разтворят добре кокошите тръни и след това се третират с кислороднс вода докато побелеят.След няколко третирания няма и помен от тях.Даже може директно с шишето да ги третирате./обработвате/.Изришно подчертавам,че е кислородна вода от аптеките.Кислородната вода изсушава корените им и те изчезват.При мен и дъщеря ми изчезнаха за по малко от седмица.
Приятно лекуване.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето



Тема Re: ПОМОЩ, КОКОШИ ТРЪНИ!нови [re: мaмчe]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 17:08



като ученичка имах на краката ,какво ли не правиха и все си имах. Но по рецепта на Ванга ми минаха а тя е- дървесна гъба-прахан -трудно се намира , пали се да тлее и се се гори кокошия трън когато се сетиш и доколкото търпиш . след седмица се изронва ! сега съмна 32 няма и следа от тях .Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.