Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 27.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: мaмa ББ]  
АвторMили (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 22:20



Ами аз не съм лекар, но мисля, че това изследване е свързано с кръвната група. Беше излязла такава книга преди време-"Хранене според вашата кръвна група". И според кр. гр. се избягват някои храни, а се предпочитат други. Мисля, че е нещо такова, само че защо да не се съберат и парички от хората, склонни да им ги дадат. Защото не е толкова важно какво ще ти кажат да не ядеш. По-важно е дали ще го спазваш. Ако спазваш определени ограничения достатъчно дълго време , ще отслабнеш и без 1350 лв. Това е просто моето мнение.



Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: Mили]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано08.02.06 22:41



Според мен грешиш. Изследването няма нищо общо с храненето според кръвната група. Виждаш ли, то е все едно да определяш характера и способностите на човек спрямо кръвната му група. Може би има някаква зависимост, но не е статистически значима. Преди и аз се опитвах да се храня според кръвната си група, след това си направих теста и то просто не остана с какво да се храня, така че я зарязах тази BTD (blood type diet). А за паричките си донякъде права. НО! По-добре е да се "инвестират" пари в изследвания, а не в лекарства.

I like to move (it)


Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: kracci]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 10:40



Радвам се че си се повлиял добре,но не мислиш ли ,че си отслабнал защото си станал вегетарианец,намалил си храната итн. ,а не защото си елиминирал "ведните"храни.
Дават ли гаранция ,че ако се храниш само с позволените за теб храни ,ще слабееш. /имим предвид да ядеш колокото ти се иска от тях/Или трябва да се ограничи количеството храна /позволената ти/ а останалата да не се консумира изобщо.С две думи количеството на позволената от значение ли е?



Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: @]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано09.02.06 11:57



Не съм ограничил количеството на разрешената храна - хапвам си колкото ми се иска. За моя тест никой не ми даде такава гаранция, но и да отслабна не ми беше цел. Получи се като страничен ефект от диетата. Познатите ми даже казват, че съм отслабнал много - аз съм 183 см и бях 83 кг. Сега съм 77 кг. и се чувствам много по-добре, нищо че бях в норма при 83 кг. А свалянето на теглото се получи преди да стана вегетарианец - тогава бях изключил напълно млечните продукти и хляба.

I like to move (it)


Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: kracci]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 12:19



E точно затова си отслабнал, защото си ги изключил :) Те и двете не са добри за фигурата, а са едни от най-честите непоносимости



Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: мaмa ББ]  
Автор zitaO86 (непознат)
Публикувано09.02.06 12:35



тоя тест може да си го напражите и за 70 лева.





Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: мaмa ББ]  
Автор zitaO86 (непознат)
Публикувано09.02.06 12:41



тоя тест може да си го направите за 70 лева!





Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: zitaO86]  
Автор mam4e_mia (член)
Публикувано09.02.06 13:04



Защо сте такива скептици......Според мен това е бъдещето на диетиката / а и не само/А това в Ралис е абсулютна заблуда / от опит ви казвам/
Ако прочетете малко повече инфо за метода и учебника по биология може би няма да мислите така.
Вярно ,че е скъпо ,но не това е причината да се оспорва неговата надеждност.



Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: mam4e_mia]  
АвторБeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 13:25



Да, това в Ралис е принципно същият тест като рекламирания.

Тези тестове и диетите базирани върху тях изобщо не се правят за отслабване, а за да се премахнат изразените симптоми на непоносимост, само когато обаче са налице такива симптоми.

Наднорменото тегло не е такъв симптом, но най-често непонасяните храни са и тези, от които се дебелее - хляб, кашкавал, шоколад, ядки и пр (при това те обикновено са били консумирани преди теста в големи количества, за да се развие непоносимост) и затова отказът от тях води понякога до отслабване. Явно по тази причина някой предприемчив българин е решил да рекламира теста като специфичен тест за отслабване, макар че той съвсем не е такъв тест.



Тема Re: Кръвен тест за отслабваненови [re: Бeлa]  
Автор mam4e_mia (член)
Публикувано09.02.06 13:46



Че българите сме предприемчиви е така....... но защо не си напровиш труда да отвориш някой от чуждите сайтове на някой от тези тестове и да прочетеш
там подробно е описано в/у какво и как влияят и намаляването на теглото се повлиява с най-висок процент на фона на останалите симптоми за които е показен.
Да ти призная и аз се усъмних в началото ,но по чуждите стрници има много материал и форуми в които се дискотира този тест.
Ще се помъча пак да сваля някои линкове да прочетет - дано този път успея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.