Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 27.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Учителска стачка  
АвторAнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 09:38



Искам да споделя възхищението си от учителите в нашия иначе позаспал град. От откриването на учебната година не се поколебаха, не се поддадоха на заплахите и си отстояват исканията. Впечатленията ми са конкретно от у-ще Хр.Ботев, но като гледам другите пустеещи училища ...явно навсякъде е така.
Няма по-злокобна картина от пусто училище с пустеещ двор без деца, вече 3та седмица. Уважаемият министър явно не минава пешком край затворените училища, за да почуства атмосферата и може би щеше да си посвали вирнатото носле.



Тема Re: Учителска стачканови [re: Aнa]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 12:26



Подкрепям учителската стачка, в частност учителите от ЕГ "Гео Милев". Пожелавам им успех.



Тема Re: Учителска стачканови [re: Дecи]  
Автор-- (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 08:43



А аз мисля , че учителите много прекалиха с исканията си. Разговарял съм с трима познати учители. Те самите са наясно , че прекаляват с исканията си. Но стачкуват по простата причина, че ако се откажат ще изглеждат смешни в очите на децата. Синдикатите доста се оляха този път и много подведоха учителите.



Тема Re: Учителска стачканови [re: Дecи]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано16.10.07 23:13



що бе,деска?

там ли си учила,рожбо?кога завърши?
да не си тази,за която си мисля?


те там даскалята са дрънголници-е,поне повечето



Тема Re: Учителска стачканови [re: out of touch]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 08:48



Едва ли се познаваме.
Защо и ти ли завършил там, че изказваш толкова компетентно мнение?



Тема Re: Учителска стачканови [re: Дecи]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано18.10.07 20:09



Поддържам стачката на учителите - всичките.
Виж за Езиковата в Добрич - поздрави на всички там. Беше весело и преди 89-та. Сега какво е - мога само да преполагам.
И аз съм им "възпитаник" на ЕГ.





Тема Re: Учителска стачканови [re: Дecи]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано18.10.07 23:08



защо пък да не се познаваме

ех,че си песимистична



ами...да,да речем,че имам поглед върху тази институция

а ти,кажи,кога завърши?





Тема шокиран съм...нови [re: BlondNigger]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано18.10.07 23:09



абе ти на колко си бре

на петдесе?



Тема Re: Учителска стачканови [re: out of touch]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 11:36



Не ме разсмивай.
Няма значение кога съм завършила. Важното е, че съм завършила.
И да се върнем на темата.
Да подкрепим учителската стачка, ако искаме да не ни управляват двойкаджии, на които са писани тройки по милост.



Тема гледай сега...нови [re: Дecи]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано19.10.07 14:56



Да подкрепим учителската стачка, ако искаме да не ни управляват двойкаджии, на които са писани тройки по милост.е,каква е връзката,че не разбрах?

аз бях двойкаджияама и аз завърших ег-тотуй че не е голяма гордост,поне според мен
що не кажеш на колко сида не си набор на блонднигъра



Тема Има ли полезен ход за успех на стачката?нови [re: Дecи]  
Автор edname4ta (почти фантазия)
Публикувано26.10.07 13:52



Полезният за учителите ход е политизиране на стачката и обединяването им с останалите ограбени - лекари, пенсионери, инвалиди... - към 90% от населението в една национална стачка с искане за оставка на тия, временно гражданско правителство - без нито една стара муцуна в него и предсрочни избори за нови депутати с първата задача да ни дадат право да свикваме референдуми /с 200 000/, право на отзоваване, право да избираме пряко Главния прокурор и вс. други права, които ни трябват за реален контрол на гражданите върху властта. За да няма измама. Защото от спасители и освободители все ни боли глава после.
Впрочем и ТЕ го готвят този сценарий - в менте-вариант: оставка на тройкаджиите и бате Гойко - спасител на бедното Бг.

Но този филм сме го гледали, така че остава само горния полезен ход - мирно бунтче и вземане властта от всички граждани с права за пряк контрол. Амин! За целта е нужно просто да се свържат отстранените 5-6 млн., обаче, пряко без посредници, защото посредниците ни лъжат и разделят. Една гражданска мрежа за бързо реагиране и пряка демокрация ще свърши добра работа. Ами, да я плетем тази мрежа! Всеки може го прави около себе си, а после да свържем частите. Вече върви работата - ето възможна платформа за обединяването преди всякакви партии, синдикати и др. посредници -

--------------->



Тема Re: Има ли полезен ход за успех на стачката?нови [re: edname4ta]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 21:15



Хареса ми какво си написал, но на това май му се казваше "утопия". Прекрасно като идея, но не виждам как ще се реализира. Старите муцуни май са със здрави зъбни протези и не пускат кокала.



Тема Re: Учителска стачканови [re: out of touch]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано27.10.07 11:25



Като ти прочетох постовете и се сетих за вица:

"-Какво си завършил?
-Езикова Гимназия.
-Какъв език?
-ГРАПАВ."

А за стачката - доколкото обещава министъра - във вторник децата ще са в клас пак.



Тема А кое се нарича роболепие?нови [re: Дecи]  
Автор edname4ta (почти фантазия)
Публикувано27.10.07 14:13



Защото свобода не се подарява. Дано го разбират повечето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.