Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 18.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Относно онлайн-а и офлайн-анови  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано04.04.07 10:30



Разбрах, че някой се оплаква от нещо написано или някого, който е писал нещо в тоя клуб.
И понеже НЕ ЗНАМ за какво става дума, тъй като не може по телефона да се продиктува /поне не е много ефективно, толкова неефективно, че е на границата с невъзможността!/ линк и дори да се обясни за какво става дума, ЕТО КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ, когато имате проблем с някого или нещо в клуба:



, описвате проблема и ДАВАТЕ ЛИНК.
ЛИНК се дава по следния начин: Копирате адреса от адресното поле на страницата горе/да стане синичко, после "копи" върху него и "пейст" / ПАСТЕ !/ в бележката.

Разбира се, за целта е необходимо да се регистрирате в клубовете, за да можете да изпращате въпросните бележки.
Регистрацията е напълно безплатна и отнема не повече от 30 секунди.
И не забравяйте, че Вашият проблем, колкото и сериозен да Ви се види той, е само проблем на един от няколкото десетки хиляди юзъри в клубовете, ТОЧНО ЗАТОВА трябва да го прецизирате в ЛИНК в онлайн-пространството, а не да го дълбаете с клинопис на плочки, да го пишете на хартия, или да звъните по телефона дори.
Приятен ден и хубави празници на всички желая.

Редактирано от Kиpo на 04.04.07 10:32.



Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-а [re: Kиpo]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано04.04.07 20:48



Това тук отпред, за да го прочетат повече хора.

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-анови [re: xипoтeнyзa]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано04.04.07 21:49



Не можах да разбера за какво точно става дума, но е прав !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол.....


Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-анови [re: KillingTime]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано04.04.07 21:50



Кажете кой какво е написал и или какво е станало, че наистина не мога да разбера?

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол.....


Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-анови [re: KillingTime]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано04.04.07 21:51



и Защо някой анонимник вдига стари теми нагоре и слага само някакви усмивчици?

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол.....


Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-анови [re: KillingTime]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано04.04.07 22:21



Нямам представа какъв е конкретният повод за тази тема на админа, но това са неща, които всеки трябва да знае, ако нещо не му харесва във клуба.
Аз, както си забелязал, много отдавна не пиша в този клуб, но винаги поглеждам, старите навици умират трудно. Днес просто забелязах, че са вдигнати стари теми на първа страница, явно за да отиде тази тема някъде назад. И не е направено от анонимен, защото ако си забелязал, повдигнатите теми са с последно мнение от вчера, а датата на първа страница са всички от днес. Затова и ми стана интересно, какво всъщност искат да отиде назад. Това е направено от регистриран, който после си е изтрил мнението.
И тук е мястото да ти кажа, че няма смисъл от триене на мнения, които са срещу Добрич. Просто така или увеличаваш спама, или обричаш на мъртвило клуба. Успокой ножицата, дай им време на хората да се опознаят.

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-анови [re: xипoтeнyзa]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано05.04.07 08:19



Аз мисля , че клуба беше мъртвило наистина ! Сега не е така, има движение, има дискусии и спорове ! Както виждаш има теми срещу Добрич, но всички си стоят ! Не си спомням да съм трил тема скоро, а ако го направя то има някаква просташка обида вътре !
А ти всъшност защо не пишеш в клуба ? Никой не е забелязал че не пишеш , така , че по добре ако искаш да напишеш нещо по добре го напиши тук или не пиши никога ако си сърдита на някого тук и с това искаш да му направиш някакво впечатление ! Всъщност ще се радвам ако пишеш или имаш нещо да напишеш !Да дадеш своето мнение по дадена тема или проблем в Добрич! Знам , че си умен човек и до сега не си писала вятърничеви неща в клуба, но просто имаш неправилна представа за мен и модераторството ми !

Днес ще питам Кирчо, по подробно кой какви проблеми е имал в случая, че наистина не знам за какво става дума , и ще вземем мерки в клуба ! Ще направя (всичко ще се съгласува с вас разбира се) една тема с правила и FAQ за клуба и ще я сложя най - отгоре !

Всеки ще казва какво иска или какво не иска да се прави в клуба - да не трия еди коеси, или да се трие само еди коеси, да се пише на кирилица и тн.
Сега заминавам на работа, но можеби довечера ще го направя !

Поздрави на всички !



Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол.....

Редактирано от KillingTime на 05.04.07 08:24.



Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-анови [re: KillingTime]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано05.04.07 08:44



Кирето каза , че и той не знае точно за какво става дума...

, но явно някой се е обаждал по телефона да пита нещо !
Имам едно лошо предчувствие , че това е някой от Изи маркет и е относно писанията за тях ! Един път заключих (не съм изтрил) едната тема, защото стана много миризлива, после пожелахте и разреших да я продължите и стана още по миризлива без някакви доказателства и факти от двете страни ! Има си органи които търябва да бъдат занимавани , ако наистина има нарушения там !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол.....

Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-а [re: KillingTime]  
Авторsomebody (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 09:18



Добро утро! Виждам, че сте тук в момента и отправям една молба: МОЛЯ, ИЗТРИЙТЕ ТАЗИ ТЕМА С ИЗИ! Голяма простотия, излагация, селяния и не се сещам още каква дума да употребя

Предизвиква участието на нямащи достатъчно работа ограничени хора да махленстват в нета и налагат просташки тон в клуба. Благодаря предварително.



Тема Re: Относно онлайн-а и офлайн-а [re: KillingTime]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано07.04.07 13:26



Ясно кой е звънял в администрацията на клубовете !

Все пак лошото предчувствие което имах излезе вярно !

Е ще изчакаме до неделя и ще махнем темите за Изи, като гледам как вървят резултатите от анкетата....

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.