Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 18.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема kakvo stana s ,,kaufland"нови  
Авторlipsval (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 11:02



здравейте... от пролетта не сам в течение много какво става в добрич.тогава имаше едни слухове за този немски магазин.ще го бъде ли или не?някой знае ли повече неща или е вече забравено.казват че и по центъра имало някакво раздвижване.



Тема Re: kakvo stana s ,,kaufland"нови [re: lipsval]  
Автор njakoj.si (добронамерена)
Публикувано04.10.06 17:40



Без да съм 100 % сигурна, мисля, че хипермаркета "ще го бъде". Но... чак през 2008 година.
По центъра също има доста голямо раздвижване, най- малкото махнаха всички "барачки". Опитват се да правят някакъв ремонт по жълтите плочки, но като гледам с какви темпове, надали ще спазят срока, който са си поставили...
Бившият басейн "Пионер" ще става търговски център.

Ако имаш време, надничай в темите "Нещо хубаво" и "Новини от града". Когато имам време, се опитвам да информирам.





Тема Re: kakvo stana s ,,kaufland"нови [re: lipsval]  
Авторcъceдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 10:54



И аз така чух, съседке - март 2008-ма чак

Какво толкова ще му строят...хората за 6 месеца вдигат палати...



Тема Re: роми:((((нови [re: cъceдkaтa]  
Авторkaпи (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 11:47



Аз пък чух, че на братята РОМИ щели да им дават парцели да си строят къщи.И като чета по другите клубове, навсякъде си задават тези въпроси, но никъде не съм видяла да са го построили този прословут магазин





Тема Re: роми:((((нови [re: kaпи]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 13:05



Капи вместо да четеш форуми,да беше отворила страницата на

.
Щеше да видиш следното: +++ Kaufland отвори в Пловдив, Хасково, София, Русе, Варна и Ямбол! Предстоящо откриване в град Сливен +++
Също така можеш да прегледаш обявите за работни места в бъдещи хипермаркети.За съжаление,засега там не фигурира Добрич.



Тема Re: роми:((((нови [re: Гocт]  
Авторkapi (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 15:04



О, извинете:( А на страницата www.rom.bg има ли нещо по въпроса за парцелите!?!





Тема Re: роми:(((( [re: kapi]  
Автор mama_ra4e (минаващ)
Публикувано06.10.06 03:03



2008

Много далеч ,бе! И дотогава трябва да купувам стоките с изтекъл срок на годност от кварталните магазинчета...
Градът има крещяща нужда от ПОНЕ един хипермаркет, мисля.



Тема Re: хипермаркет [re: mama_ra4e]  
Авторkaпи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 09:07



Чета и се чудя!!Това ли ни е най-големият проблем в ДОБРИЧ!?!Магазини колкото си искаш, и то на само квартални магазинчета.И навсякъде едно и също с разлика в цените между 5 и 20 стотинки. Да не би да сме умрели от глад!?!Пък и в Добрич нали се сещате, че всяко чудо е е за 3 дни.Като с откриването на обновеното МАКРО преди няколко години, и сега на БУРЛЕКС-а.В началото километрични опашки, а сега 5 човека на кръст.А и си имаме ПАНЧАТАНТРА!!!Всичко има вътре и не е на края на града(щях да използвам една дума с м, но ще наруша цензурата на любимия ни клуб:(((((() А за изтеклия срок на годност-чети преди да купуваш!!!Дано не звуча много бойно настроена, но малко се ядосах за добро утро.Приятен ден!!!!!!



Тема Re: хипермаркет [re: kaпи]  
Авторpre.sto (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 10:41



Prez 2007 - s vlizaneto v Evr.sajuz 6te ima goljama 4istka i na malkite magazin4eta za hranitelni stoki(sledovatelno 6te se uveli4i bezrabotizata).Taka 4e supermarketite 6te navljazat i v Dobri4 rano ili kqsno,za6toto pazara 6te go naloji.



Тема Re: хипермаркет [re: kaпи]  
Автор mama_ra4e (минаващ)
Публикувано15.10.06 03:35



Не се ядосвай толкова, де.


Казах си мнението, какво толкова.?!
Не, че съм ЗА големите вериги, даже напротив. Знам , какво произтича от всичко това.
Но аз, когато трябва да пазарувам, предпочитам да вляза в един добре направен, отоплен магазин и да си купя всичко необходимо за кратко време, отколкото да цопам в локвите, за да се добера до някакви скалъпени магазинчета, в които няма как да вкарам детската количка
Макрото не ми е (не ми беше) идеал за магазин, досети се защо!
Бурлексът изглежда по същия начин.
В Панчатантра няма да намеря това, което ще намеря в Кауфланд, ако е като Кауфланд-ите, в които съм влизала, де.
За етикетите на стоките> Изхвръкват ми очите да чета, но мислиш ли, че е нормално! Във всяка нормална държава собственикът е длъжен да съблюдава това, а не клиентът. Все някога бързам и го пропускам това. Виждам го чак вкъщи.
Sayalqwam, skapa mi se kirilicata. Shte prodalza utre.


Редактирано от mama_ra4e на 15.10.06 03:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.