Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 14.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Магазини за техника в Добричнови  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 17:39



Привет,
Бихте ли ми препоръчели магазини в Добрич, от където мога да си купя техника ( по - точно-търся си "мултифункционална машина"-копир,принтер,скенер ). Питам ви, защото аз нещо не се сещам за такива, където да има по - голям избор. Пък не ми се ходи до Варна специално за това.
Хайде, с нетърпение чакам предложенията ви!
Бай





Тема Re: Магазини за техника в Добричнови [re: Питaщ]  
Автор njakoj.si (изчезваща...)
Публикувано26.12.06 18:33



Аз бих ти препоръчала все пак да отидеш до Варна.


Искаш разнообразие, там ще го намериш.

Тук освен да разгледаш каталозите на компютърните магазини, те да ти докарат желаното оборудване.



Тема Re: Магазини за техника в Добричнови [re: njakoj.si]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 18:43



А ти кой от комп. магазини би ми препоръчала? Какво ти е мнението за www.get.bg? Ползвала ли си услугите им?
P.S. И благодаря за бързия отговор!





Тема Re: Магазини за техника в Добрич [re: питaщ]  
Автор njakoj.si (изчезваща...)
Публикувано26.12.06 20:34



Нямам мнение за get.bg. Не съм ползвала услугите им.
Имах предвид не толкова online търговията (макар, че определено е доста удачен вариант!!!), колкото наличните магазини за PC - техника в града. Например Office One.

Все пак, Варна е на 2 крачки.





Тема Re: Магазини за техника в Добричнови [re: питaщ]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано27.12.06 19:12



Определено е добре да си поръчаш нещо от магазин в Добрич, па макар и с доставката от Варна(100-20лв отгоре предполагам), но печелиш сервизното обслужване и евентуално монтаж. Колкото и странно да ти звучи - някой път се заяждат , че техен техник не е включил щепсела в контакта... за гаранцията , де!!!
Успех!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.