Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 28.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За Каварна- хубава статиянови  
Автор njakojsi (ентусиаст)
Публикувано07.08.06 16:25



... в последния брой на вестник "Капитал".

Ето началото:

" Скали, рок и голф
Как за по-малко от три години Каварна и районът се превърнаха от анонимна провинция в хит на имотния пазар по Черноморието
Допреди три години екскурзоводите недолюбваха Каварна. Скучното и неприветливо панелно селище край пътя за Калиакра и Русалка им отваряше работа. Вниманието на туристите трябваше да е ангажирано с резюмета на Йовковите разкази, спомени за крепости, легенди за царското време или каквото и да било там. Сега Каварна, град с по-малко от 12 хиляди жители на 64 км от Варна, е инвестиционен хит, има собствена легенда и напълно й приляга изразът "съксес стори". При това по свой уникален модел..."





Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: njakojsi]  
Авторkaпи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:15



Е, и???



Тема Re: За Каварна- хубава статия [re: kaпи]  
Автор пpeминaвaщa (за малко)
Публикувано07.08.06 19:23



Ами най-малкото буди въпросът,какво толкова се напъват да превърнат Каварна в нова Варна



Всички болести идват от ядове,всички ядове идват от г а д о в е!

Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: kaпи]  
Автор njakojsi (ентусиаст)
Публикувано08.08.06 09:11



Ами нищо, просто малко информация.


За някого може и да бъде полезна.



Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: njakojsi]  
АвторHиkoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 15:48



Прочетете 2-те по-горни мнения и ще разберете защо ни мразят и балчиклии и каварналии! Защо не зе зарадваме на успеха на другия, а го иронизираме ???Човека е прочел нещо хубаво за добруджански град, споделил....и язвителността започва....ТЕ затова !!!!!!



Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: Hиkoлeтa]  
Авторkaпи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 16:06



От къде ви е хрумнало, че балчиклии и каварненци ни мразят?Те могат да се "мразят" помежду си, защото са по-равнопоставени, но чак пък толкова:))И за какъв успех говорим? За 20-те човека, които пълнят центъра на път за вкъщи след работа!?! Или за пияндурниците, които ходят на "великите концерти"... Ако не беше този кмет, да са загинали досега! Но него май само ние от ДОБРИЧ го харесваме. Доколкото знам на самите каварненци трудно може да им се угоди. И моля ви, това е клуб ДОБРИЧ все пак!!!Нека престанем със злобните сравнения и одумването на комшиите. Нима само това може да се обсъжда в този клуб? О,о,о забравих да спомена правописа:)))))))))
Хайде стига сте се цупили и споделете нещо разведряващо!!!





Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: Hиkoлeтa]  
Автор Edward (Prince)
Публикувано08.08.06 19:50



Аре стига с това, кой ни мразел. Аман от подобни ревове. Да мразят когото си искат. Само дето не съм забелязъл подобно нещо от тяхна страна.



Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: Hиkoлeтa]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано09.08.06 10:38



И аз не мисля, че ни мразят много , особено Каварналии.
А статията - верно ме радва. Щом те са УСПЕЛИ - и ние можем!!!



Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: BlondNigger]  
АвторБepoв Mиpo (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 20:51



Е, аз съм от Каварна! И да ме псувате и биете, това е положението. И Ви мразим, меко казано, пък балчиклии малииииии, те се изприщват от Вас! Поздравявям преждепищещия, че той единствен се зарадва на нещо хубаво за нас.Абсолютно съгласен, че сами сте си виновни.Прочетете мненията само по тази тема...и ще Ви стане ясно. Аз също съжалявам. Пък...Цонко не става за нищо. Да Ви го дадем, а ???



Тема Re: За Каварна- хубава статиянови [re: Бepoв Mиpo]  
Автор Edward (Prince)
Публикувано10.08.06 00:31



А това, че ни мразиш си го местя от единия крачол в другия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.