Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 05.05.24 
Градове
   >> Добрич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: Mapro]  
Авторwarta (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 11:51



Здравейте! Искам да попитам има ли някой, който да се е сблъсквал със случаи на алкохолизъм при жените?



Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: warta]  
Авторmurlin (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 01:58



Az sum alkoholi4ka,ne piq sywsem ot skoro sled le4enie w klinika za zawisimi
Pitaj kakwo po to4no te interesuwa



Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: Mapro]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 21:00







Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: murlin]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 22:20



Интересува ме какво медикаментозно лечение е необходимо при алкохолизъм На мой приятел са му препоръчали campral и antabus ,но ги няма в Бг и трябва да се внесат от чужбина с рецепта Някой има ли опит с тези медикаменти или други ефикасни срещу алкохолизма Знам ,че се поставят и някакви таблетки подкожно ,но не зная и те доколко са ефективни :(



Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: .]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 09:30



Аз съм посещавала д-р Евгений Георгиев и е невероятен човек!Поздравления за него!Мисля, че и вие ще останете доволни от него!Успех!





Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: Mapro]  
АвторAlkoholik (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 19:27



Che shto ti e da se lekuvash we !?



Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: eли]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 13:32



Как да намеря координати на д-р еоргиев ог Добрич. Имаме много голяв проблем и няма здосега резултат от нищо



Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: eли]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 13:36



Как да намеря координати на д-р Евгени Георгиев от Добрич



Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: мими]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 01:07



Д-р Георгиев беше управител допреди година на психиатричната клиника в Добрич.Мога да потърся и къде частния му кабинет в момента но със сигорност в самата болница му знаят координатите и не виждам защо да не ти ги дадат.Самата болница се намира на улицата пред терапевтичния блок на многопрофилната болница. Успех въпреки че аз не се оправих от самите лекарства.
Ако искаш почети малко тук





Тема Re: Помощ-лечение алкохолизъмнови [re: puvpav]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 01:30



По въпроса за антабуса който е германски и това за подкожното поставяне се казва есперал които са на една и съща база.Има доста информация за тези лекарства нета но по принцип вече се отхвърлят в световната практика като антихумани а и заради рисковете които носят за пациента.При взаимодействието на алкохол с тези субстанции се появява чувството на безсилие ,силен тремор, сърцебиене студено изпотяване и т.н. Симулира се силен абстинентен синдром който за съжаление може да има летален изход.Някои лекари препоръчват ревиа като лекарство подтискащо центъра на удоволствие от пиенето и от там желанието.Но досега в световната медицина няма известно такова лекарство което да лекува болестта алкохолизам.Веднъж появила се и развила се в човек тя е нелечима.Единствения начин е да се промени мисленето на човек и начина му на живот за да остане трезв до края на дните си.Веднъж развила се болестта тя остава за цял живот и дори след многогодишно трезвеене ако алкохолика пак пропие то много бързо и с по голяма сила зависимостта го връхлита отново.
Ако искаш погледни и в този сайт


Тези стъпки и тази общност е помогнала на много хора по света, не знам за вас но поне ще ви даде някои одговори .Ако някой желае да ми зададе повече въпроси и да получи по пълни одговори може да ми пише на puvpav@mail.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.