Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 18.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вино +Мръвки за студеното временови  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано24.01.06 08:41



Вчера пак беше студено и както са казали старите хора - в това време е хубаво да се пие червено вино и да се хапва месо.
Та - метнах едно рагу във фурната (след като го сварих, де) и като стана готово отворих едно "Каберне ОСвиньон"
Вас не ви ли налягат такива мераци за хапване през мразовитите дни или на мен нещо ми става покрай отказването на цигарите?




Тема Re: Вино +Мръвки за студеното временови [re: BlondNigger]  
АвторДoбpичлийka (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 09:10



Поздравления за опитите за отказване на цигарите! Апетитът към винце с мезенце си е от времето, а не от опитите Само внимавай с килцата, че после ще сменяш гардероба. Ха наздраве!



Тема Re: Вино +Мръвки за студеното временови [re: BlondNigger]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано24.01.06 10:33



:)сподели, кабернето ОСвиньон Домашно вино на Алвина ли е и като как е?:) че аз като съм им харесала мерлото им и не мога да се престраша да опитам нещо друго, а пък видях, че имат и каберне...
освен хапването и виното, трябва ти много топла къща и някой, с който да хапваш и пийваш:)

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Вино +Мръвки за студеното временови [re: BlondNigger]  
Автор njakoj si (ентусиаст)
Публикувано24.01.06 11:27



Наздраве и от мен!
За мераците за хапване, какво да ти кажа: мен целогодишно ме държат, затова съм уж все на диета :).
Иначе със сигурност рагуто и Савиньона ще ти сгреят душата.

И успех в отказването на цигарите




Тема Много и навсякъде умешахтенови [re: xипoтeнyзa]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано24.01.06 11:30







Тема Re: Много и навсякъде умешахтенови [re: Zaples]  
Авторnjakoj.si (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 13:19



Къде ги намери тези? Умрях си от смях, мерси!!!



Тема Вино +Мръвки за студеното временови [re: Дoбpичлийka]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано24.01.06 20:06



Kakто е казал Юго "най-лесното нещо е да откажеш цигарите - аз съм го правил стотина пъти" :-)))
А за трупането на килцата - не ме е страх много . В момента съм около 100 кила и +/- 10 не ми е проблем , макар, че от 105кг повече не съм бил.. все още.
А и като ги кача - имам си извинение:
"Аз не съм дебел - просто съм нисък"
за Хипотенуза: по принцип съм "закърмен" с Мерло и аз, ама покрай купешките истории започнах да пия и Каберне совиньон. Определено го харесвам -0 заслужава си да се опита. Не беше на алвина, това, което изпих, а някакво сливенско. Не съм голям пияч на вино, мо все гледам да имам няколко години в резерва. Най-старото, което имам е мерло от рилски манастир - 1994-та година (да са живи и здрави в Била, че зареждат такива вина). иначе имам и няколко кабернета от 97-ма . Обичам да пробвам нови вина, но със сигурност не харесвам "токайското" вино. Прекалено сладко ми идва.
Njakoj si - аз диетите не ги харесвам. ако нещо превиша килцата - променям начина си на живот и на хранене. Ама да ми се хапва нещо и аз да се удържам - не мога.



Тема Re: Вино +Мръвки за студеното временови [re: BlondNigger]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 19:36



6e wa eba si4kite v u6ite 6e va eba v rukava lainqn v guza eban maika vi preebana v ustata da se iztocha, 6e gultate mazniq na kura mi duhalkata



Тема ;-)нови [re: njakoj si]  
АвторДoбpичлийka (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 10:16



Njakoj si, къде се губиш? Кой ще поддържа тук огънчето???



Тема Re: ;-)нови [re: Дoбpичлийka]  
Автор njakoj si (ентусиаст)
Публикувано07.02.06 17:48



Мерси, че се сети за мен. Малко боледувам и трябва да пазя леглото, уви




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.