Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 03.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Много мръсно !нови  
АвторЯнъkoв (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 13:26



За пръв път ходих в Добрич на 24 яну2ари. Личи си, че града е строен с размах, но много мръсно бе хора! Дали от възпитание, дали от управия зависи ? В района на автогарата е трагедия, ходих в една много голяма административна сграда на центъра, ами, че тя само дето не е рухнала. Спирките изпочупени...нямате ли читав кмет, що ли ???И хората такива едни угрижени, като, че ли повече отдругаде. А нали казваха, че Златна Добруджа се живеело богато? Май е само спомен от миналото, или бъркам. Извинете, но впечатлениета ми са крайно лоши.



Тема Re: Много мръсно !нови [re: Янъkoв]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано27.01.06 14:20



Много се извинявам от името на кмета, от името на угрижените хора, както и от името на тези, които са каточе ли са отдругаде за крайно лошите ви впечатления. Няма как да се извиня от името на почти рухналата сграда и изпочупените спирки, но ако можех бих го направила. Надявам се само, това посещение да не е оставило непоправими белези в крехката ви психика:)

Иначе да, така е, около автогарата е мръсно, тя се намира в така наречената циганска махала и в района на пазара. В такъв район е доста трудно поддържането на що годе приемлива чистота, но това важи за всеки един град. Не разбирам коя е административната сграда, която е пред рухване в центъра, това определено ме озадачи:) За спирките също си прав, те не само са разрушени, такива просто няма. Градският транспорт според мен е определено губеща фирма, да не говорим, че са и разделени - тролейбусен, автобусен, че и частен такъв. В този смисъл надали има яснота чии са спирките и кой трябва да се погрижи за тях. Той съществува заради сравнително малка, но пък социално слаба част от населението. Курсовете много често са с по 2-3 пътника. По-важното е да го има. Но пък съм съгласна, могат да ги съборят тези и без това изпочупени незнаещи вече годините си спирки. и да сложат по една обикновена пластмасова табела, обозначаваща мястото.

А, и да не забравя да ви попитам, кой и кога ви е казвал, че в земеделски район се живее богато, любопитно ми е просто ....

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Много мръсно !нови [re: Янъkoв]  
АвторROXET (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:44



То пъъъък само ти не беше оплюл града! Да беше попрочел малко из клуба, че да не се повтаряш! Пък и Добрич не ти е чак толкова далеч, че чак на тази възраст да го посетиш. Я си стой на село на по-чисто!



Тема Съчувствам ви!нови [re: Янъkoв]  
Автор njakoj si (ентусиаст)
Публикувано27.01.06 14:45



Оу, какъв ужас сте преживели! Радвайте се, че сте останали читав. Леле, какво сте правили в нашия град, че и в най- големия студ? Леле, леле, горкият вие! Много ви съчувствам, наистина!



Тема Re: Много мръсно !нови [re: Янъkoв]  
АвторR... (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:47



...и не сме угрижени, ами ни беше студено! Пък кого ли си срещнал в този студ по улиците?!



Тема Re: Много мръсно !нови [re: R...]  
Автор njakoj si (ентусиаст)
Публикувано27.01.06 14:52



Те най- вероятно хората са били угрижени заради него, че му се е наложило да преживее всичко това :)



Тема А така!нови [re: njakoj si]  
АвторЯнъkoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:53



Как так в Добрич! Ти нали каза, че ще ходиш с каруцата до селото на вашите. Само да ми се прибереш главичката ще ти строша!



Тема КАФЕнови [re: njakoj si]  
АвторДoбpичлийka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:59



Момичета, я да си вземем по едно кафе и да го оставим и тоя, че много време му отделихме



Тема Кафето върви с клубчето!нови [re: Дoбpичлийka]  
Автор njakoj si (ентусиаст)
Публикувано27.01.06 15:06



О, аз съм си с кафето в ръка. А клубчето ми е вместо цигарката, разбираш ли?
Тъкмо се развеселих, не мога да го оставя горкият човечец. Представи си ужаса, който е преживял. Не му ли съчувстваш? Ти да се сблъскаш с мръсотията, изпочупените спирки, и (олеле) с угрижени хора, пък за капак да трябва да влезеш в някаква си рушаща се сграда (може би има предвид Високото тяло на Свобода 5 - това към хипотенуза)- трудно му е било на човечеца. Иска да сподели, да му олекне, нека му помогнем.



Тема :-)нови [re: njakoj si]  
АвторДoбpичлийka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:40



Ще се съгласиш ли с мен, че има един тип хора, които виждат единствено и само неща, които не са както трябва??? Може да не забележат 10 неща заслужаващи вниманието, на ако има 1 не по вкуса - то ще бъде обект, към който ще се насочи словесно излияние. Ще търсят непременно хора, които споделят тяхното възмущение, та да станат повече. Такива хора няма да забележат висящите петунии и палмите на кафето на "Добруджа", но ще обсъдят облеклото на някой от минаващите край масичките..../например/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.