Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 11.06.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хотел в Генерал Тошевонови  
Автор Gia ()
Публикувано07.07.05 18:32



Имам молба за малко информация, ако има тук хора от Генерал Тошево. Вероятно ще ми се наложи да преспя там една вечер. Зная, че преди години имаше хотел на пътя към Кардам и в една местност извън града (Белите Брези се казваше, ако се не лъжа). Бихте ли ми казали дали споменатите хотели още съществуват или препоръчали други. Ако ми дадете и адресите и телефоните им, ще е идеално!

Благодаря предварително на отзовалите се.



Тема Божа работанови [re: Gia]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано07.07.05 19:20



Приготви се да преспиш в Добрич, пък ако работят хотелите в Г.Тошево- добре дошло. Микробусите са доста начесто между Добрич и Г.Тошево. Последна възможност е влакът около 10 вечерта.
И още по - последно, обади се да те прибера с колата . 25 км. не се броят .



Тема Re: Божа работанови [re: Zaples]  
Автор Gia ()
Публикувано07.07.05 19:37



Ние ще сме с кола, така че на пътя няма да останем , но благодаря за милото предложение. Искаше ми се просто да разбера как стоят нещата с хотелите в Генерал Тошево, тъй като предпочитам да преспим там. И Добрич не е проблем наистина. Достатъчно близо е. Някоя препоръка за приятно частно хотелче там? Аз си спомням само огромния мастодонт в центъра, който сигурно доста е овехтял вече.



Тема Хех, хвана ме натясно.нови [re: Gia]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано07.07.05 20:48



Огромният мастодонт в центъра отдавна е приватизиран и мисля, че е вкаран в норми. Скъпичък е, да . Друг, вътре в града, е "Спортна среща" . В градската градина се намира, външни хора трудно го намират с кола. Преди 5 години беше доста изпосталял, сега не знам. Трети е бившата Резиденция.Намира се на изхода за Албена. Мисля, че ще те устрои, ако не е събота или неделя (правят се сватби тогава и шумът е страхотен) За нещо малко и частно се сещам единствено извън града. На 5 километра от града в първото село по пътя за Албена от дясната страна, но е малко скрито. Не е на главния път , на 20-30 м. от него. Май "Ариана" се казваше или нещо друго с "А.."Ако се сетя повечко, пак ще се обадя. Приятно изкарване .



Тема Ми да..нови [re: Gia]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано07.07.05 21:01



Ако знаеш какво търсиш, леко ще го откриеш

.
На отиване към Тошево, ако идвате откъм Варна и минете по околовръстното, ще видиш оградата на Резиденция-та



Тема Re: Ми да..нови [re: Zaples]  
Автор Gia ()
Публикувано07.07.05 22:22



Благодаря ти. Аз търсих за Тошево и открих тошево.нет (или орг...), но там нямаше никакво инфо. За Добрич реших да се измързеля и да почерпя от опита на местните. Достатъчно се мъча тук в момента на кирилица като гостенка на клуба. А и виждам, че ти си радетел за кирилица..., т.е. ако не бях се помъчила, нямаше да получа и отговор. Изненадвам се, че дори и сега няма почти никакви хотели, дори и в Добрич... Аз бях останала с впечатление, че цяла България вече е пълна с хотели. Е, ще се оправим някак си. Тошево не е някаква туристическа дестинация, та да са им пълни хотелите, но аз си имам навик да правя резервации когато не пътувам без компас.



Тема Ей, няма ли един тошевец тук...?нови [re: Gia]  
Автор Gia ()
Публикувано14.07.05 20:26



Много заспал клуб, бе, хора! Срамота. Трябва да измисля още нещо да ви питам, та дано се събудите. Или може би от реален живот не ви остава време за виртуален...



Тема RE: ммммммнови [re: Gia]  
Автор пpeминaвaщa (за малко)
Публикувано14.07.05 20:37



Сигурно няма тошевец тук..но не обиждай останалите, а по-добре разкажи за вашият клуб,какво толкова става там, или ни кажи къде е ,да поразгледаме там веселбата каква е

Всички болести идват от ядове,всички ядове идват от г а д о в е!


Тема Скука, а?нови [re: Gia]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано14.07.05 21:38



Насрахте ли се? Насрахте се... Кой ще ви чисти сега лайната?"

Наум Шопов е голяма работа ... един от последните хубави български филми.
Културата няма силно, отведнъж действащо оръжие.
Може да е бавно, но методично.

Ти мина ли, все пак , покрай Добрич и що не се обади ?



Тема Re: :)))нови [re: Gia]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано14.07.05 22:09



Срам ни е, но много търпим на срам:)))
А ти защо реши, че в клуб Добрич ще има хора от Генерал Тошево?:)) Все едно да търсиш тук хора от Балчик, Каварна, Шабла ... надали те се интересуват какво става в Добрич, както между другото и ние от това, което става там ... макар че аз например много бих искала да имаме кмет като каварненския, но това е една друга тема и интерес:)

Едно съм разбрала за тези малки градчета, които са някъде из вътрешността на страната, ненамиращи се на главни пътища и кръстопътища, в тях не се минава просто ей така пътьом, за да отидеш в тях, те трябва да са ти целта:)

Кажи сега каква е твоята цел?:)

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.