Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 20.09.24 
Градове
   >> Добрич
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема имам питане zа "Добруджански протеин"  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано04.07.05 16:11



Обръщам се към тоzи клуб с питане zа една фирма от вашия град, "Добруджански протеин". Преди години си купих акции от масовата приватиzация от тая фирма, някои zнае ли дали плащат дивиденти, въобще как върви фирмата, към кого да се обърна zа пове4е инфо? В нета намерих инфо 4е бивш шеф бил съден, ама сега как е положението, имате ли вътрешна информация? мерси предварително.



Тема Питайнови [re: selski_tarikat]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано04.07.05 16:34



някой журналист или таксиджия в София за "мистър 10%" Той е истинският собственик.Всички други имена са за парлама. Особено Пеловска. Инак не е зле фирмата . Собствени зърнобази, заобиколена от суровини, почти както при соц-а осигурен пазар. Да иска да работи само.



Тема Re: Питайнови [re: Zaples]  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано04.07.05 16:54



е преди време ми дадоха някакъв адрес zа контакт в Сливен, каzаха ми 4е Мел Инвест холдинг държали фирмата, да съм питал тях. "Протеина" няма ли уеб сайт?

Редактирано от selski_tarikat на 04.07.05 16:55.



Тема Re: Питайнови [re: selski_tarikat]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано11.10.05 12:42



mel invest imat za zel sqsipvaneto na "dobr.protein".Igrajat razni interesi...



Тема Re: Питайнови [re: pre.sto]  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано22.10.05 11:21



ясно, zна4и както навсякъде в Бг, да zабравя zа коректно отношение към дребните акционери. Ти, ако си вътрешен в "Протеина", все пак дали последните години не са се прекарали да плащат дивидент?



Тема Re: Питайнови [re: selski_tarikat]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано24.10.05 16:45



Za dividenti nishto ne znam,tarikate!
Tova,koeto mi e izvestno e,che sqsipaha neshtata za njakolko godini i personala im e namalien na po4ti nula. Jalko!
Za dividenti se osvedomi njakqde drugade.



Тема Re: имам питане zа "Добруджански протеин"нови [re: selski_tarikat]  
АвторБopko (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 00:37



централата им е във Сливен трябва да питаш във друг форум




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.