Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 16.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Star wars animated-tales of a new republicнови  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано15.08.07 16:03



http://www.craveonline.com/scifi/videos/00004778/star_wars_animated_tales_of_the_new_republic.html

Анимацията е в стил clone wars,което не ми допада особенно но се появява Траун(стана ми любимец,особенно след "Изходящ полет")



Тема Re: Star wars animated-tales of a new republicнови [re: WOLVERlNE]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано17.08.07 18:10



clone wars 3d

http://www.starwars.com/video/view/000478.html



Тема Re: Star wars animated-tales of a new republicнови [re: WOLVERlNE]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано17.08.07 19:55



Може би едно ниво над оригиналните Clone wars като анимация... но пак не ми изглежда добре. Съмнително беше клипчето още от началото, всичко на музикален фон без каквото и да било друго озвучаване или реч за да не може човек да си направи други заключения. Тази въпросителна след Coming soon май дава право окончателно да се метне филмчето в параграф Фенфикшън.



Тема Не е фенфикшън.нови [re: arachnoid]  
Автор Дeдo MeдoМодератор (# killall)
Публикувано01.09.07 02:24



В официалното списание Star Wars Insider имаше кадри и всички отговаряха на това, което се вижда тук. За съжаление.

По-грозен Вейдър не съм виждал. На всичкото отгоре Лукас заяви, че се предиждало да стигнат епизодите до 100.



Тема Re: Не е фенфикшън.нови [re: Дeдo Meдo]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано01.09.07 11:51



ОК тогава... Да, качеството на анимацията не е това, което феновете на сагата очакват, но ще ги преживеят тези епизоди някак

. За по-високо ниво чакайте комптърните Клоун уорс. Не знам колко епизода ще са там, за тях бях чувал, че ще са към 100. Изобщо 2008 ще е наситена с филми по темата Стар Уорс :). Каквото и да е, ще се прежалим, щом игрални филми няма да има скоро /или вече/



Тема Абе човек, това СА компютърно анимираните...нови [re: arachnoid]  
Автор Дeдo MeдoМодератор (# killall)
Публикувано01.09.07 12:09



...серии. Не ти ли направи впечатление, че споменах за сто епизода и аз. Това са те. По-хубава анимация ще има само в игрите.



Тема Re: Абе човек, това СА компютърно анимираните...нови [re: Дeдo Meдo]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано01.09.07 14:11



Дано НЕ Е вярно но чух че игралния сериал ще е 400 серии(Рик Маккелън го е споменал).Аз съм жаден за стар уарс ама това отива на "Дързост и красота".



Тема Мдаааам...нови [re: WOLVERlNE]  
Автор Дeдo MeдoМодератор (# killall)
Публикувано01.09.07 18:07



...по-скоро Дъртост и грозота.

Ако искаш много Star Wars, мога само да ти препоръчам да учиш английски и да четеш книгите и комиксите, както аз правя. Всички тия неща, които ги знам за Star Wars-вселенатаги знам не само от нет-а, но предимно от книги и комикси.



Тема Re: Абе човек, това СА компютърно анимираните...нови [re: Дeдo Meдo]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано02.09.07 01:59



А на теб не ти ли направи впечатление, че Върколакът е дал линкове към две напълно различни като тематика и анимационен стил сериала? Компютърно генерираните Клоун уорс ги обсъдихме вече в друга тема. Аз говоря за "Приказки от Новата република", което си е филмче за друг етап от ерата на Войните и с други герои.



Тема Re: Абе човек, това СА компютърно анимираните... [re: arachnoid]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано02.09.07 16:26



Тук таме четох че то май е фенско.
Ако е така-май бед,но просто ми хареса филмче след Е6




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.