Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 22.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво става с тях сега?  
Автор wear on (на повикване)
Публикувано03.08.08 16:30



Попаднах на малко инфо за Марк Хамил и Кари Фишер. Страснах се. От снимките ме гледат едно деденце и една бабка. Кога отлетя това време?

Марк е на 57 години вече! Уау! Снимал е 77 филма и все още е търсен. Има сключени договори за снимки чак до 2010 г.



Баба Фисхер пък ще чукне скоро 52! Не знаех, че е снимала след Междузвездни войни. Филмите с нейно участие са немалкото...46 бройки !!! Кари нещо се е развихрила напоследък защото само за миналата година има заснети 6 филма.
В момента дори се снимала в два едновременно.
На всичкото отгоре имала и участие в две теленовели.

А мислех, че тези двамцата са се оттеглили отдавна от светлините на прожекторите.


Екстензия на захарозоамилозния гел ( Разпъване на локум )

Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: wear on]  
Автор wear on (на повикване)
Публикувано03.08.08 16:43





А това 73 годишно деденце е могъщия Дарт Вейдър.

Екстензия на захарозоамилозния гел ( Разпъване на локум )

Редактирано от wear on на 03.08.08 16:44.



Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: wear on]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.08.08 09:40



Какво лошо има да се снимат в други филми. И двамата са човешки същества със свои амбиции, мечти и т.н. .. :) Светът не започва и не свършва със star wars, щом искат да продължават да се занимават с това което им харесва, тяхна си работа .. :>



Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: LordVader]  
Автор wear on (на повикване)
Публикувано05.08.08 17:10



Именно. Не твърдя обратното. Просто не знаех, че снимат. Да си призная нищо не съм чувал за тях след Междузвездни войни. Не станаха нещо като Харисън Форд например. Преди време някой ми беше казал, че видял "Люк Скайуокър" да играе някаккъв психопат в евтино филмче на ужасите. Не му повярвах. А че Кари Фишер има толкова филми след себе си, още се опитвам да го обработя. Знаех, че пише книги или нещо от сорта, но тая бройка там...



Екстензия на захарозоамилозния гел ( Разпъване на локум )

Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: wear on]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано10.08.08 15:01



Е, нали все трябва да живеят от нещо?! Келнери ли да станат?!



----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: wear on]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано13.08.08 21:42



До колкото знам Марк Хамил озвучава анимации. Може би от там е бройката филми в които е участвал. Има и известно количество игрални, някои от които са добри. За Кари Фишър не знам нищо, освен това, че се е занимавала с писане на сценарии и книги.




I believe

Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: Naia]  
Автор thyn (master)
Публикувано20.08.08 10:23



мда ... Освен Харисън Джоунс :) другите не успяха да изградят холивудска кариера.

Well i`m no Picasso but do you like it ?


Тема Кари страданови [re: wear on]  
Автор Kyle Katarn (freelancer)
Публикувано20.08.08 10:40



от маниакална депресия. Страда трябва да бъде в кавички, понеже доста често такива хора "дължат" таланта си на болеста си и ако се излекуват губят част от себе си. Това го гледах на едно докментално филмче с водещ Стивън Фрай, който също е маниакално депресивен.

В книжките на Оливър Сакс могат да се намерят много такива примери за дефекти които обаче носят някаква дарба със себе си.

С това съм я запомнил Кари след Войните. Доколкото знам тя произхожда от семейство на театрали..



Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: wear on]  
Автор boggy (непознат)
Публикувано22.08.08 11:39









Тема Re: Какво става с тях сега?нови [re: wear on]  
Автор whez ((snobcrusher))
Публикувано09.09.08 02:56



Кери Фишър съм я гледал в някаква евтина фантастика с роботи убийци от края на 80-те. Имаше също и биографичен филм за нея (май по biography канала), в който подробно се разказваше как става наркоманка след смъртта на неин много близък приятел, и за не много успешните й опити като писателка.
За твърдението ти, че е баба - нека има повече жени на 52, които да изглеждат така!

А Марк Хамил относително скоро(спрямо възрастта на Вселената) го гледах в един от епизодите на сериала "Само за снимка", където играеше себе си.
И двамата действително не станаха супер златни кокошки като Харисън Форд.

Интересно ми е също с режисьорите и сценаристите след Епизод 4 какво стана?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.